Lexus modeliai

CT

Atnaujintas CT 200h yar dar efektyvesnis ir sportiškesnis kompaktiškas hibridas, idealiai tinkantis trokštantiems įkvepiantiems įkvepiančių vairuojančių potyrių ir neabejingiems aplinkai

NUO 
28 990
arba 260 €/mėn
Naujiena

IS

Visiškai naujas elegancija ir sportiniu dinamiškumu išsiskiriantis IS modelis siūlo tobulai suderintą prabangų komfortą ir ypatingas važiavimo savybes.

NUO 
38 320
arba 316 €/mėn
Akcija
GS

Naujasis GS modelis išsiskiria išraiškingu ir dinamišku dizainu, tiksliu valdymu, naujoviškomis technologijomis ir erdviu šiuolaikiniu interjeru.

NUO 
40 080
arba 343 €/mėn
Akcija
LS

Flagmanu tapusio modelio spinduliuojančio prabanga atgimimas

NUO 
97 700
Naujiena


NX

Susipažinkite su įspūdingu urbanistiniu dizainu, pritaikytu keliauti penkiems žmonėms su savo daiktais, naujausios kartos benzininiais varikliais ir hibridinės pavaros technologija.

NUO 
43 380
arba 358 €/mėn
Naujiena

Akcija
RX

Novatoriškasis RX išsiskiria dinamiška galia, didele erdve ir neįtikėtina ekonomija.

NUO 
56 470
arba 588 €/mėn
Akcija
RC

Visiškai naujas lexus sportinis kupė išsiskiria kraują kaitinančiomis dinaminėmis charakteristikomis, tvirtu stotu ir iš sportinių automobilių perimtomis pažangiausiomis technologijomis.

NUO 
46 100
arba 440 €/mėn
LC

Iš įsivaizduojamos koncepcijos patraukliu realiu modeliu virtęs prabangus LC kupė išsiskiria išraiškingu dizainu ir neprilygstamomis važiavimo savybėmis. Iki 100 km/h jis pagreitėja per mažiau nei 4,5 sekundės.

NUO 
105 560
Naujiena


UX

Susipažinkite su mūsų naujuoju kompaktiškuoju visureigiu.

NUO  ?
Naujiena

ES

STEBINANTI TRANSFORMACIJA

NUO  ?
Naujiena

Aktualu   Norite sužinoti apie Lexus naujienas pirmi? Užsakykite mūsų naujienlaiškį:        Užsisakyti
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.