Apie Mototoja

Užsisakyti

Oficiali Lexus ir Toyota atstovybė
APIE MOTOTOJA

MOTOTOJA, UAB - tarptautinio kapitalo įmonė, 2008 m. pradžioje atvėrusi vieną moderniausių šalyje Toyota ir Lexus automobilių pardavimo bei remonto centrų. Tai pirmasis Toyota ir Lexus centras Lietuvoje, pastatytas pagal naujausius gamintojo reikalavimus. Atskiri Lexus ir Toyota salonai užima 210 ir 600 kv.m., servisas net 2000 kv.m.. Įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 60-iasdešimt savo srities profesionalų.

Tiek Lexus, tiek Toyota salonuose eksponuojama visa modelių gama. Jūsų paslaugoms veikia 2 automobilių plovyklos, didelis detalių bei aksesuarų sandėlis. Remonto ir kėbulų dirbtuvėse atliekame visus automobilių remonto ir priežiūros darbus, vienu metu galime aptarnauti iki 32 automobilių.

Stengiamės žengti koja kojon su technologijų naujovėmis, augančiais TOYOTA reikalavimais, todėl naudojame moderniausią įrangą bei nuolat tobulinamės Toyota Motors Corporation organizuojamuose mokymuose. O nuoširdus bendravimas ir patenkintas klientas yra vienas pagrindinių mūsų tikslų.

"Mototoja" direktorius Edmundas Povilauskas

Karjera

Šiuo metu darbo pasiūlymų neturime.
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.