Naujasis GS F

GS F

Užsisakyti

GS F

VISIŠKAI NAUJAS LEXUS SPORTINIS SEDANAS SIŪLO JAUDINANČIĄ VAIRAVIMO PATIRTĮ IR PRABANGĄ PENKIEMS ŽMONĖMS.

Variklis 5.0, benzininis
Transmisija
Automatinė, Dual VVT-i
Galia477 AG / 351 kW
Vidutinės kuro sąnaudos 11,2 l/100 km
Įsibėgėjimas nuo 0 -100 km/h 4,6  s
Vidutinė CO2 emisija
260 g/km
 Maksimalus greitis
270 km/h

Nuo
104 300

 

Kainininkas (PDF)   Užsisakyti bukletą

VISIŠKAI NAUJAS LEXUS SPORTINIS SEDANAS SIŪLO JAUDINANČIĄ VAIRAVIMO PATIRTĮ IR PRABANGĄ PENKIEMS ŽMONĖMS


Itin smagus vairuoti naujasis ketverių durelių sedanas GS F yra varomas rankomis surinkto 5,0 l V8 benzininio variklio, kurio maksimali gali yra 477 DIN AG, o maksimalus greitis siekia 270 km/h. Komplektuojamo su lenktynine aštuonių greičių Sport Direct Shift automatine transmisija ir sukimo momento vektoriaus valdymo diferencialu, GS F greičio ir valdymo charakteristikos buvo tobulinamos Niurburgringo trąsoje, Vokietijoje.
Sugretinus išskirtinį keturių išmetimo vamzdžių skleidžiamą garsą, galėsite mėgautis į vairuotoją orientuotu vidaus dizainu, Alcantara apdaila ir neprilygstama 17 garsiakalbių Mark Levinson® garso sistema. O svarbiausia, jog pažangi Lexus Safety System + montuojama kaip standartinė įranga ir užtikrina Jūsų saugumą kur bevažiuotumėte.

 

Techniniai duomenys


Variklis5,0 atmosferinis V8
AG / kW477 / 351
Varantieji rataiGaliniai
TransmisijaAutomatinė (Dual VVT-i) 8 pavarų
Ilgis / plotis / aukštis, mm
4915/ 1845 / 1440
Kuro sąnaudos: vidutinės,  l/100km 11,2
CO2 emisija, mišrus ciklas, g/km260
Įsibėgėjimas nuo 0-100 km/h, s4,6

Kainos ir įranga Kainininkas (PDF)

Lexus lizingas

 

LEXUS LIZINGAS įsteigtas tiems, kurie vertina laiką, patogumą ir individualų dėmesį klientams.
LEXUS LIZINGAS padės tapti naujojo LEXUS automobilio savininku itin patogiai, nes su lizingu susijusius dokumentus tvarko LEXUS pardavimų konsultantas, todėl Jums nereikės bendrauti su finansų įstaigomis patiems. Jūs taip pat neturėsite pildyti su lizingu susijusių dokumentų, kadangi LEXUS atstovas pasirūpins visomis smulkmenomis. LEXUS LIZINGAS yra ne tik patogi, bet ir greita paslauga – atsakymą dėl lizingo paprastai galime pateikti per kelias valandas.
LEXUS LIZINGAS sukūrė LEXUS skaičiuoklę, kuri padės Jums apskaičiuoti apytikslę lizingo mokesčių sumą. Funkcionali skaičiuoklė leidžia palyginti skirtingus modelius ir įrangą bei padeda išsirinkti Jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį modelį.

 Interaktyvi skaičiuoklė   Įsigijimo būdai

 

Spalvos

Aksesuarai

! GS Žieminių ratų komplektas R17 (4vnt.)

1 650 su PVM

! GS Dygliuotų žieminių ratų komplektas R 18 (4vnt.)

2 262 su PVM

Galinio bamperio apsauginė plokštė

206 su PVM

! GS Žieminių ratų komplektas R18 (4vnt.)

2 360 su PVM

! Praktiškų aksesuarų rinkinys

631 su PVM 789 ) su PVM'

RATLANKIŲ UŽRAKTAI

51 su PVM

DURELIŲ RANKENĖLIŲ APDAILOS PLĖVELĖS (4 vnt.)

61 su PVM

ILGALAIKĖ KĖBULO APSAUGA LEXUS PROTECT

274 su PVM

LENGVOJO LYDINIO RATLANKIŲ APSAUGA LEXUS PROTECT

51 su PVM

VIDAUS APSAUGA (TEKSTILINIAMS SALONAMS) LEXUS PROTECT

76 su PVM

Raktelio dėklas

13 su PVM

F Sport raktelio dėklas

13 su PVM

Automobilinis šaldytuvas

491 su PVM

Bagažinės įklotas

131 su PVM

Bagažinės kilimėlis

110 su PVM

Bagažinės tinklelis horizontalus

61 su PVM

Bagažinės tinklelis vertikalus

79 su PVM

Dažai remontiniai

10 su PVM

Durų oro srauto kreiptuvai 4vnt.

747 su PVM

Dviračio laikiklis dešininis

116 su PVM

Dviračio laikiklis kairinis

116 su PVM

Galinio bamperio apsauginė plėvelė

90 su PVM

Galinis spoileris

1 663 su PVM

Kilimėliai guminiai 2WD

136 su PVM

Kilimėliai guminiai AWD

130 su PVM

Kilimėliai tekstiliniai 2WD

135 su PVM

Kilimėliai tekstiliniai AWD

135 su PVM

Padangų slėgio daviklių komplektas

204 su PVM

Peleninė

23 su PVM

Planšetės laikiklis

111 su PVM

Purvasaugių komplektas 4vnt.

497 su PVM

Ratlankis lengvo lydinio G-Spider R18

373 su PVM

Ratlankis lengvo lydinio R17

512 su PVM

Ratlankis lengvo lydinio R17

264 su PVM

Ratlankis lengvo lydinio R18

572 su PVM

Ratlankis lengvo lydinio R19 F-Sport

670 su PVM

Ratų saugojimo maišai (4 vnt.)

59 su PVM

Stogo bagažinė 410L

460 su PVM

Stogo bagažinė 420L

489 su PVM

Stogo skersiniai

424 su PVM

Vilkimo įtaisas (horizontalus nuimamas, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, benzininiam modeliui)

1 453 su PVM 1 786 ) su PVM'

Vilkimo įtaisas (horizontalus nuimamas, su elektros prijungimo rinkiniu 13 polių, hibridiniam modeliui)

1 395 su PVM 1 728 ) su PVM'

Vilkimo įtaisas (horizontalus nuimamas, su elektros prijungimo rinkiniu 7 polių, benzininiam modeliui)

1 408 su PVM 1 731 ) su PVM'

Vilkimo įtaisas (horizontalus nuimamas, su elektros prijungimo rinkiniu 7 polių, hibridiniam modeliui)

1 431 su PVM 1 779 ) su PVM'

BANDOMASIS VAŽIAVIMAS

1 žingsnis: Pasirinkite automobilį
Prašome pasirinkti automobilio (-ų) seriją.
CT
IS
GS
LS
NX
RX
RC
LC
1
2 žingsnis: Jūsų kontaktiniai duomenys
2

Automobilio ypatybės

GS F VAIRAVIMAS
 • PAGRINDINĖS YPATYBĖS

   

  Šis naujasis 5,0 l V8 variklis, išbandytas sudėtingoje 24 valandų trukmės Niurburgringo lenktynių trasoje ir Kolorado Pikes Peak Hill Climb lenktynių trasoje, iškelia naują sportinių charakteristikų etaloną. Atmosferinis variklis su natūraliu įsiurbimu išsiskiria greita reakcija be jokio uždelsimo ir skleidžiamu išraiškingu garsu. Variklio cilindrų galvutės ir kitos judančios dalys sukonstruotos Yamaha Motorsport įmonės (ji tiekė V10 galios agregatus LFA modeliams), o galutiniai surinkimo darbai vyksta mūsų Tahara gamykloje. Švarioje patalpoje skrupulingai patikrinamas kiekvienas variklis – atliekamas jo sukimosi greičio sureguliavimo testas, taip pat patikra stetoskopu, kad būtų užtikrintas tolygus ir žaibiškas pagreitėjimas. Siekiant sustiprinti akustinę patirtį, GS F įdiegta iš LFA perimta aktyvioji garso valdymo sistema. Ji padeda sukurti stulbinantį variklio garsą, sklindantį pro išmetamųjų dujų vamzdžio antgalius.

 • 8 PAVARŲ TRANSMISIJA

   

  V8 variklis komplektuojamas su aštuonių pavarų sportine sekvencine tiesioginio perjungimo transmisija su rankinio valdymo režimu. Pasirinkus rankinio valdymo režimą ir naudojantis pavarų perjungimo rankenėlėmis, galima mėgautis greitu sportiniu važiavimu. Jungiant žemesnę pavarą (ji įjungiama vos per 0,2 sekundės), perjungimo metu pasigirsta unikalus droselinės sklendės „pyptelėjimo“ garsas.

 • AKTYVIOJI GARSO VALDYMO SISTEMA

   

  Vairuotojas gali reguliuoti savo GS F automobilio garsą pasirinkdamas SPORT S arba SPORT S+ režimą, kuris įjungia aktyviąją garso valdymo sistemą. Sistema sustiprina pro automobilio išmetamųjų dujų vamzdžio antgalius sklindantį žemą variklio garsą, kuris pagyvina sportinio važiavimo patirtį ir suteikia dar malonesnių įspūdžių visiems keleiviams.

 • VAŽIAVIMO REŽIMO PASIRINKIMO FUNKCIJA

   

  Naudojantis važiavimo režimo pasirinkimo funkcija, galima nustatyti norimą važiavimo būdą. Pasirinkus ECO režimą, į aplinką patenka mažiau teršalų ir sutaupoma degalų. Kasdienėms išvykoms tinkamiausias yra NORMAL režimas, kuris idealiai suderina galią, ekonomiją ir važiavimo komfortą. Norint patirti dinamiškesnį valdymą, tereikia įjungti SPORT S ar SPORT S+ režimą.

 • TVIRTA VAŽIUOKLĖ / PAKABA

   

  Pagrindinis veiksnys, lemiantis nepriekaištingą naujojo GS F automobilio valdymą, yra jo ypač tvirtas kėbulas. Sukurti tvirtesnį kėbulą padėjo specialūs konstrukciniai sprendimai, tarp jų moderni klijavimo, lazerinė varžtų suvirinimo ir daugiataškio suvirinimo technologijos. Automobilio stabilumą važiuojant tiesiai ir atliekant posūkius lemia daugiasvirtė galinė pakaba. Pritaikyti ypač tamprūs plieniniai ir lieti / kaltiniai aliumininiai komponentai palaiko žemą svorį ir kartu užtikrina tikslų valdymą nesukeldami vibracijos.

 • SPORTINIS VDIM REŽIMAS

   

  Sportinis integruotos automobilio dinamikos valdymo sistemos (VDIM) režimas užtikrina sklandų ir saugų milžiniškos GS F galios naudojimą. Pasirinkus šį režimą, aktyvuojami atitinkami droselinės sklendės, vairo mechanizmo ir pakabos nustatymai, kad būtų užtikrintos sportiškesnės važiavimo savybės, ir išplečiamas leistinas išcentrinės jėgos veikimo diapazonas prieš įsijungiant VDIM sistemai. Jei norite išbandyti visą GS F slypintį potencialą, galite visiškai išjungti sportinį VDIM režimą.

 • SUKIMO MOMENTO VEKTORIAUS VALDYMO DIFERENCIALAS

   

  Dar didesniam vairavimo malonumui patirti GS F montuojamas sukimo momento vektoriaus valdymo diferencialas, siūlantis tris veikimo režimus: STANDARD, subalansuojantis dinamiškas savybes ir stabilumą važiuojant dideliu greičiu, SLALOM, užtikrinantis žaibišką reakciją į vairo pasukimą, ir TRACK, padedantis išlaikyti stabilumą važiuojant žiedinėmis trasomis.

 • V8 VARIKLIS

   

  Šis rankomis surinktas ir stetoskopu sureguliuotas įspūdingas 5,0 l V8 variklis išvysto 477 AG galią, o jo sukimo momentas siekia 530 Nm. Cilindrų galvutės ir visos judančios dalys sukonstruotos taip, kad užtikrintų didesnę maksimalią galią aukštų sūkių diapazone. Kai variklio sūkiai siekia iki 3000 aps./min., pažangi garso sistema sukuria žemą rezonansinį garsą, o stipriai spustelėjus akceleratoriaus pedalą ir apsukoms pakilus virš 6000 aps./min., pasigirsta aukštas riaumojimo garsas.

GS F VIDUS
 • PAGRINDINĖS YPATYBĖS

   

  Naujasis GS F gaminamas mūsų apdovanotoje Motomachi gamykloje, prižiūrint Lexus Takumi – aukščiausio lygio meistrams. Mažiausiai 25 metų darbo patirtį turintys meistrai yra tikri profesionalai, gebantys aptikti net smulkiausius trūkumus. Neįtikėtiną jų talentą pajusite nuo pirmojo prisilietimo prie preciziškai mašininiu būdu nušlifuotų aliumininių garso sistemos valdiklių ar dailiai apsiūtos odos.

  Nepriekaištingai glotnus ir žvilgantis kėbulo dangos paviršius išgaunamas rankomis kruopščiai šlifuojant švitriniu popieriumi šlapiuoju būdu. Prieš galutinį bandomąjį važiavimą Takumi patikrina kiekvieną automobilį, ar jis sklandžiai veikia. Šį darbą jie atlieka „tylioje“ patalpoje pasitelkdami savo išlavintą klausą ir naudodamiesi strategiškai svarbioje salono vietoje įrengtu jautriu mikrofonu.
 • 3 ZONŲ KLIMATO KONTROLĖS SISTEMA

   

  Naujojo GS, kuriame montuojama pirmoji pasaulyje nanoe® technologija, salonas yra suskirstytas į tris elektroniškai kontroliuojamas klimato zonas. Priekinių sėdynių keleiviai gali įvesti savo individualius nustatymus į sistemą, naudodamiesi nuotoliniu valdikliu Remote Touch arba centrine konsole, o galinių sėdynių keleiviai tam gali naudoti jiems skirtą panelę.

 • ŠILDOMOS GALINĖS SĖDYNĖS

   

  Naudojantis patogiai įrengtu valdymo skydeliu, galima atskirai įjungti galinių kraštinių sėdynių šildymo funkciją. Šis galiniame centriniame porankyje įrengtas skydelis su LCD ekranu taip pat leidžia pasirinkti klimato kontrolės sistemos nustatymus galinėje dalyje, valdyti garso aparatūrą ir galinę užuolaidą.

 • SPORTINĖS SĖDYNĖS

   

  Naujos sėdynės su galvos atramomis pagamintos naudojant Lexus „integruotos putodaros“ technologiją, todėl jos tvirčiau priglunda prie kūno. Ši automobilių sporto įkvėpta gamybos technologija leidžia sukurti patogesnes sėdynes ir užtikrinti tvirtesnę jų šoninę atramą, palyginti su įprastais metodais. Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės gali būti šildomos ir vėdinamos.
 • SPORTINIS VAIRAS

   

  GS F įrengtas storas tvirtas vairas, kurį patogu suimti ir kuris leidžia tiksliai valdyti automobilį energingesnio važiavimo metu. Atitinkamai optimizuota ir pavarų perjungimo svirtelių įrengimo vieta, forma bei valdymas, kad būtų galima greitai ir tiksliai perjungti pavaras.
GS F SAUGA
 • PAGRINDINĖS YPATYBĖS

   

  Lexus visuomet pirmauja saugos ir vairuotojo pagalbinių technologijų kūrime bei visus savo naujus modelius išbando didžiausiame pasaulyje vairavimo simuliatoriuje. Naudojantis savo pirmavimu nelaimingų atsitikimų prevencijos tyrimų srityje, naujajame GS montuojama Lexus Safety System +. Ją sudaro priešavarinės saugos sistema su pėsčiųjų aptikimo funkciją, pažangioji važiavimo juostos išlaikymo pagalbinė sistema, padedanti išlikti Jūsų važiavimo juostoje, pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema, pateikianti informaciją apie ženklus vairuotojui, automatinė tolimųjų šviesų sistema, gerinanti matomumą tamsiu paros metu, ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, reguliuojanti Jūsų automobilio greitį pagal priešais važiuojančios transporto priemonės greitį.

 • ADATYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

   

  Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema išlaiko nustatytą atstumą tarp naujojo GS ir priekyje važiuojančios transporto priemonės, net jeigu ji keičia savo važiavimo greitį, taip užtikrinant atpalaiduojantį vairavimą.

 • NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

   

  Radaro davikliai, montuojami galiniame buferyje, fiksuoja transporto priemones, važiuojančias gretimoje juostoje, kurių negalima matyti durelių veidrodėliuose. Jeigu vairuotojas įjungia posūkio signalą, ketindamas persirikiuoti į kitą juostą, o greta važiuojantis automobilis patenka į nematomą zoną, atitinkamame durelių veidrodėlyje ima mirksėti perspėjimo indikatorius.

 • VAŽIAVIMO KRYPTIES IŠLAIKYMO IR KONTROLĖS SISTEMA

   

  Važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema (LKA) naudojasi kamera, esančia ant priekinio stiklo, ir stebi automobilio padėtį važiavimo juostoje. Jeigu imate krypti iš važiuojamosios juostos, LKA įjungia perspėjimo signalą ir šiek tiek pakoreguoja vairo padėtį.
 • PRIEŠAVARINĖS SAUGOS SISTEMA

   

  Milimetrinių bangų radaras ir borto kompiuteris apskaičiuoja susidūrimo riziką. Jeigu rizika yra didelė, vairuotojas įspėjamas garsiniais ir vaizdiniais signalais, o taip pat padidinama stabdymo jėga. Kai susidūrimas neišvengiamas, stabdžiai, kai tik prireikia, aktyvuojami automatiškai, be to įtempiami priekinių sėdynių saugos diržai.

 • PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIUS AUTOMOBILIUS SISTEMA

   

  Perspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius sistema naudoja nematomų zonų monitoriaus radarą, norėdama aptikti už automobilio esančias ir artėjančias transporto priemones automobilių statymo aikštelėje. Kai būtina, ji aktyvuoja garsinį signalą ir įjungia perspėjimo indikatorius durelių veidrodėliuose.

 • PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

   

  Naujajame GS montuojama pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), naudodamasi ant priekinio stiklo sumontuota kamera, atpažįsta kelio ženklus ir pateikia informaciją apie juos vairuotojui daugiainformaciniame ekrane. RSA gali aptikti tuos ženklus, kurie atitinka Vienos Konvencijos nuostatas (įskaitant elektroliuminescencinius ir mirksinčius kelio ženklus).

 • DEŠIMT ORO SAUGOS PAGALVIŲ

   

  Naujame GS keleivius saugo dešimt oro saugos pagalvių bei itin tvirta kėbulo konstrukcija. Visi saugos diržai, išskyrus vidurinės galinės sėdynės, turi įtempiklius. Vairuotoją ir priekinį keleivį saugos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, kelių bei šoninės oro saugos pagalvės. Gale sėdinčius keleivius saugo galinės šoninės oro saugos pagalvės, o per visą automobilio salono ilgį tęsiasi užuolaidinės oro saugos pagalvės abiejose pusėse. Šios išskirtinės saugos ypatybės yra standartinė GS modelių įranga, žymiai mažinanti sužeidimų riziką.

KAS YRA F SPORT?

Paveikslėliai ir vaizdo įrašai

SUSIDOMĖJOTE?

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
   Norite sužinoti apie Lexus naujienas pirmi? Užsakykite mūsų naujienlaiškį:        Užsisakyti
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.