Lexus akademija

Užsisakyti

Efektyvus vairavimas - vairavimo menasNustebinkite savo partnerius ar kolegas, įteikite išskirtinę dovaną sau ar artimiesiems, dovanodami neužmirštamas ir pilnas adrenalino dienas, kurių metu pakeisite savo požiūrį į vairavimą.
Naujausi Lexus modeliai, moderniausios technologijos ir milžiniška didžiausio pasaulyje automobilių gamintojo patirtis, kurią perteiks 14 metų saugaus ir efektyvaus vairavimo mokymų patirtį turintis pagrindinis mokymų instruktorius Darius Grinbergas drauge su patyrusia komanda.
Visa tai ne tik tam, kad puikiai praleistumėte laiką, LEXUS efektyvaus vairavimo programa – tai puiki galimybė geriau pažinti automobilį, pasiruošti permainingoms oro sąlygoms, sužinoti tikrąsias savo bei automobilio galimybes ir įvaldyti tikrąjį vairavimo meną, kuris padės Jums užtikrintai jaustis bet kokiame kelyje.Šiems mokymams automobiliai parinkti neatsitiktinai. Praktinių užduočių metu turėsite galimybę įvairiomis sąlygomis išbandyti save tiek su galiniais, tiek su priekiniais, tiek su visais ratais varomais automobiliais. Taip pat susipažinsite su Lexus hibridinės technologijos galimybėmis bei turėsite puikią progą patirti adrenalino pliūpsnį su sportiškuoju GT86. Siekdami užtikrinti efektyvią ir intensyvią dienotvarkę, grupes sudarome iš ne daugiau nei 10-ies asmenų. Žinoma, esant pageidavimams, galime vykdyti programą ir didesniam žmonių skaičiui. Tuomet tvarkaraščiai ir programa suderinami atskirai.

Daugiau informacijos apie organizuojamus mokymus rasite: www.efektyvusvairavimas.lt


Artimiausi renginiai

Mišrios grupės arba individualūs renginiai

Kas antrą mėnesį organizuojame renginius mišrioms grupėms, prie kurių gali prisijungti visi norintys. Užpildykite šią formą, norėdami būti informuoti apie artimiausius renginius.

Vardas, Pavardė *
Telefono nr. *
El. pašto adresas
Jūsų užklausa
URL
* Privalomi laukai
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.