Serviso paslaugos

Užsisakyti

Techniniai aptarnavimai


Kad Jūsų automobilis teiktų vairavimo malonumą, rekomenduojame laikytis gamintojo nustatytos automobilio techninės priežiūros programos ir pas mus apsilankyti kas 15 000 km arba bent kartą per metus. Galite būti tikri, kad Jūsų automobilis bus patikimose rankose, nes “Mototoja” centre priežiūros darbus atlieka specialius „Lexus“ mokymus baigę automobilių technikai, kurie užtikrins nuolatinę nepriekaištingą Jūsų Lexus automobilio būklę. Visi Jūsų automobiliui atlikti techninės priežiūros darbai bus įrašomi į automobilio istoriją, todėl visuomet ją galėsite pasitikrinti. Automobilio aptarnavimo metu naudojamos tik originalios atsarginės Lexus dalys.

Techninės priežiūros programa>
Mūsų centre „Lexus“ techninė priežiūra atliekama išlaikant aukštą darbų kokybę, tokią kokios buvo siekiama gaminant automobilį. Nerizikuokite be reikalo ir pasitikėkite profesionalais. Užsiregistruokite kitam apsilankymui pas mus. Techninio aptarnavimo laiką galima rezervuoti keliais būdais, pasirinkite vieną iš Jums tinkamiausių.

 • rezervuokite laiką ČIA
 • skambinkite darbo valandomis telefonu: +370 5 235 60 53
 • parašykite el. laišką lexus@lexusvilnius.lt

Hibridinių automobilių patikraJūsų automobilio širdis – novatoriškiausia Lexus hibridinės pavaros technologija. Reguliarus jos įvertinimas užtikrins Jūsų ramybę ir malonų bei nepakartojamą važiavimą daugelį metų. Jūsų automobilio hibridinės pavaros įvertinimas yra puikus būdas patikrinti, ar sistema veikia sklandžiai ir taupiai. Įvertiname Lexus hibridinę pavarą ir pateikiame išsamią jos būklės ataskaitą. Išsiaiškiname smulkiausias detales, ir jeigu kuri nors hibridinės pavaros dalis reikalauja priežiūros, patariame, kaip ją sutvarkyti.

HIBRIDINĖS PAVAROS PATIKRINIMO METU ĮVERTINAME

 • Galios šaltinio galingumą.
 • Variklių efektyvumą.
 • Hibridinės pavaros aušinimo sistemos efektyvumą.

PATIKIMESNĖ HIBRIDINIO AKUMULIATORIAUS APSAUGA

Lexus hibridinės pavaros dalims galioja gamyklinė penkerių metų arba 100 000 km ridos garantija. Sėkmingai įvertinus hibridinę pavarą, hibridiniam akumuliatoriui suteikiama dar vienerių metų (arba 15 000 km ridos) apsauga, išduodamas tai patvirtinantis dokumentas. Ją galima pratęsti kiekvienais metais, kol automobilis sulauks dešimtojo gimtadienio nuo jo pirmosios registracijos datos. Patikima hibridinio akumuliatoriaus apsauga užtikrins Jums ramybę dešimčiai metų, net ir tuomet, jei galios akumuliatorius tektų pakeisti.
Šios pažiūros metu įvertiname Lexus hibridinę pavarą ir pateikiame išsamią jos būklės ataskaitą. Išsiaiškiname smulkiausias detales, ir jeigu kuri nors hibridinės pavaros dalis reikalauja priežiūros, patariame, kaip ją sutvarkyti.Paslaugos kaina - 65 € (su PVM)
Papildoma hibridinio akumuliatoriaus apsauga

Remonto darbai

MŪSŲ SERVISE JŪSŲ AUTOMOBILIUI GALIME ATLIKTI TIEK GARANTINĮ, TIEK POGARANTINĮ REMONTĄ BEI VISĄ ĮPRASTINĮ AUTOMOBILIO TECHNINĮ APTARNAVIMĄ.

Atvykus pas mus mes užtikrinsime ne tik greitą ir kokybišką serviso darbų atlikimą, bet ir tai, kad Jūsų automobilyje būtų įdiegtos naujausios automobilio gamintojo sukurtos technologijos bei patobulinimai. • Kvalifikuoti darbuotojai ir naujausia įranga. Mototoja servisuose naudojama šiuolaikiška ir specializuota Lexus įranga, o serviso darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją Lexus rengiamuose apmokymuose. Tai ypač aktualu atliekant darbus, susijusius su hibridine technologija. Lexus hibridinę technologiją sukūrė būtent Lexus, todėl prižiūrint hibridinį automobilį geriausia pasitikėti įgaliotąja Lexus atstovybe. Mūsų techniniai darbuotojai yra baigę griežtus reikalavimus atitinkančią mokymų programą ir yra tikri ekspertai – jie yra susipažinę su visais hibridinės technologijos aspektais ir moka naudotis naujausia įranga bei sistemomis, tad Jūsų automobiliui bus parodytas didžiausias dėmesys – toks, kokio jis vertas.
 • Orginalios dalys. Remontuodami automobilius naudojame tik originalias Lexus dalis, kurioms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo (išimtis taikoma padangoms, stiklams, stabdžių trinkelėms, valytuvų šluotelėms ir pan. dalims, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus). Remontas originaliomis Lexus dalimis – tai patikimumo garantija. Visos originalios detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos Lexus automobilių gamyklose, todėl koncernas garantuoja šių detalių kokybę. “Mototoja” atsarginių dalių sandės nuolatos aprūpintas visomis detalėmis, kurių gali prireikti Lexus techninių aptarnavimų metu. Kitos detales, kurių sandėlyje nėra, užsakomos ir pristatomos per ypač trumpą laiką, pristatymas paprastai užtrunka iki 2 darbo dienų (užsakymą pateikiant iki 10 val. – detalė pas mus atvyksta jau kitą darbo dieną).
 • Operatyvus darbas ir malonus aptarnavimas.
  Servise stengiamės pateikti Jums efektyviausius problemos sprendimo būdus per kuo trumpesnį laiką. Kvalifikuoti meistrai ir operatyvus detalių pristatymas – ypač svarbūs veiksniai, leidžiantys taupyti Jūsų laiką ir Jūsų automobilį sutvarkyti per kuo trumpesnį laiką. Laukiant paruošto automobilio Jus pavaišinsime puikia kava, Lexus salone įrengtos darbo vietos, kur, pageidaujat, galite planuotis ir savo verslo susitikimus. Taip pat galime pasiūlyti pakaitinio automobilio nuomą ar už papildomą mokestį paimti ir grąžinti automobilį į Jums patogią vietą.

Susitikimų kambarys

  

IŠNAUDOKITE LAIKĄ EFEKTYVIAI - PASINAUDOKITE SUSITIKIMŲ KAMBARIU MŪSŲ SALONE

Laiko planavimas. Kol Jūsų automobiliui atliekami remonto darbai, keičiamos sezoninės padangos ar atliekamas techninis aptarnavimas, negaiškite savo brangaus laiko - išnaudokite jį efektyviai. "Lexus" salone automobilio laukimo laiką galite skirti darbui. Jūsų patogumui mes Jums suteiksime atskirą darbo erdvę, su visais patogumais.

Susitikimai su partneriais. Mūsų salone galite organizuoti susitikimus su savo verslo partneriais. Pakvieskite juos į "Lexus" saloną užuot grįžę atgal į savo biurą. Salono administratorės su malonumu pasirūpins Jums paruoštu susitikimų kambariu, pavaišins svečius kava ar arbata.

Rezervuoti susitikimų kambarį galite
el.paštu lexus@lexusvilnius.lt arba telefonu +370 5 235 60 50
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.