Serviso paslaugos

Užsisakyti

Techniniai aptarnavimai


Kad Jūsų automobilis teiktų vairavimo malonumą, rekomenduojame laikytis gamintojo nustatytos automobilio techninės priežiūros programos ir pas mus apsilankyti kas 15000 km arba bent kartą per metus (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Galite būti tikri, kad Jūsų automobilis bus patikimose rankose, nes “Lexus Vilnius” centre darbus atlieka tik sertifikuoti Lexus meistrai bei naudojamos tik originalios atsarginės Lexus dalys. Visi Jūsų automobiliui atlikti techninės priežiūros darbai yra įrašomi į automobilio istoriją, todėl visuomet ją galėsite pasitikrinti. 

"Lexus Vilnius" centre techninė priežiūra atliekama išlaikant aukštą darbų kokybę, tokią kokios buvo siekiama gaminant Jūsų automobilį. Nerizikuokite be reikalo ir pasitikėkite profesionalais! 

Techninio aptarnavimo laiką galima rezervuoti keliais būdais, pasirinkite vieną iš Jums tinkamiausių: 
 • rezervuokite laiką ČIA
 • skambinkite darbo valandomis telefonu: +370 5 235 60 53
 • parašykite el. laišką lexus@lexusvilnius.lt

Susipažinkite su aptarnavimų kainomis.

Hibridinių automobilių patikraJūsų automobilio širdis – novatoriškiausia Lexus hibridinės pavaros technologija. Reguliarus jos įvertinimas užtikrins Jūsų ramybę ir malonų bei nepakartojamą važiavimą daugelį metų. Jūsų automobilio hibridinės pavaros įvertinimas yra puikus būdas patikrinti, ar sistema veikia sklandžiai ir taupiai. Įvertiname Lexus hibridinę pavarą ir pateikiame išsamią jos būklės ataskaitą. Išsiaiškiname smulkiausias detales, ir jeigu kuri nors hibridinės pavaros dalis reikalauja priežiūros, patariame, kaip ją sutvarkyti.

HIBRIDINĖS PAVAROS PATIKRINIMO METU ĮVERTINAME

 • Galios šaltinio galingumą.
 • Variklių efektyvumą.
 • Hibridinės pavaros aušinimo sistemos efektyvumą.

Remonto darbai

MŪSŲ SERVISE JŪSŲ AUTOMOBILIUI GALIME ATLIKTI TIEK GARANTINĮ, TIEK POGARANTINĮ REMONTĄ BEI VISĄ ĮPRASTINĮ AUTOMOBILIO TECHNINĮ APTARNAVIMĄ.

Atvykus pas mus mes užtikrinsime ne tik greitą ir kokybišką serviso darbų atlikimą, bet ir tai, kad Jūsų automobilyje būtų įdiegtos naujausios automobilio gamintojo sukurtos technologijos bei patobulinimai. • Kvalifikuoti darbuotojai ir naujausia įranga. "Lexus Vilnius" servise naudojama šiuolaikiška ir specializuota Lexus įranga, o serviso darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją Lexus rengiamuose apmokymuose. Tai ypač aktualu atliekant darbus, susijusius su hibridine technologija. Lexus hibridinę technologiją sukūrė būtent Lexus, todėl prižiūrint hibridinį automobilį geriausia pasitikėti įgaliotąja Lexus atstovybe. Mūsų techniniai darbuotojai yra baigę griežtus reikalavimus atitinkančią mokymų programą ir yra tikri ekspertai – nuolat dalyvauja Lexus mokymuose, kuriuose susipažįsta su naujausiomis technologijomis, remonto įranga bei technika,  tad Jūsų automobiliui bus parodytas didžiausias dėmesys – toks, kokio jis vertas.
 • Originalios dalys. Remontuodami automobilius naudojame tik originalias Lexus dalis, kurioms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo (išimtis taikoma padangoms, stiklams, stabdžių trinkelėms, valytuvų šluotelėms ir pan. dalims, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus). Remontas originaliomis Lexus dalimis – tai patikimumo garantija. Visos originalios detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos Lexus automobilių gamyklose, todėl koncernas garantuoja šių detalių kokybę. “Lexus Vilnius” atsarginių dalių sandėlis nuolatos aprūpintas visomis detalėmis, kurių gali prireikti Lexus techninių aptarnavimų metu. Kitos detales, kurių sandėlyje nėra, užsakomos ir pristatomos per ypač trumpą laiką, pristatymas paprastai užtrunka iki 2 darbo dienų (užsakymą pateikiant iki 10 val. – detalė pas mus atvyksta jau kitą darbo dieną).
 • Operatyvus darbas ir malonus aptarnavimas.
  Servise stengiamės pateikti Jums efektyviausius problemos sprendimo būdus per kuo trumpesnį laiką. Kvalifikuoti meistrai ir operatyvus detalių pristatymas – ypač svarbūs veiksniai, leidžiantys taupyti Jūsų laiką ir Jūsų automobilį sutvarkyti per kuo trumpesnį laiką. Laukiant paruošto automobilio Jus pavaišinsime puikia kava, Lexus salone įrengtos darbo vietos, kur, pageidaujat, galite planuotis ir savo verslo susitikimus. Taip pat galime pasiūlyti pakaitinio automobilio nuomą ar už papildomą mokestį paimti ir grąžinti automobilį į Jums patogią vietą.

Pakaitiniai automobiliai / nuoma

MES PASIRŪPINSIME, KAD ATVYKĘ Į „LEXUS VILNIUS“ IR PALIKĘ SAVO AUTOMOBILĮ TECHNINEI PRIEŽIŪRAI AR REMONTUI IR TOLIAU BE RŪPESČIŲ GALĖTUMĖTE VAIRUOTI LEXUS.


PAKAITINIŲ AUTOMOBILIŲ KAINOS SERVISO KLIENTAMS (BE PVM):


  

Lexus IS 300h

1 paros kaina - 30 €


Lexus savininkams


INFORMACIJA APIE AUTOMOBILIŲ ATŠAUKIMĄ
DĖL TAKATA ORO SAUGOS PAGALVIŲ


Laikydamasi savo išsikeltų kokybės ir saugumo principų, Lexus bendrovė plečia automobilių atšaukimo dėl brokuotų Takata oro saugos pagalvių dujų generatorių mastą. Klientų saugumas yra pagrindinis Lexus prioritetas. Todėl mes nuolat stebime savo automobilių eksploatacines charakteristikas, rinkdami informaciją iš įvairių šaltinių. Sužinoję, jog tam tikros mūsų automobilių dalys ar aspektai neatitinka griežtų Lexus standartų, imamės atsakomųjų veiksmų. Taip pasielgėme ir šiuo atveju.

Sužinokite daugiau.
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos