Mototoja ir aplinka

Naujienlaiškis     Prenumeruoti


Mūsų įmonė ne tik siekia užtikrinti savo parduodamų produktų bei paslaugų kokybę, bet ir aktyviai rūpinasi aplinkosaugos, socialinė atsakomybė klausimais. Siekėme ir sieksime būti geresni, žalesni, draugiškesni aplinkai. Nuolatinis noras tobulėti tiek ieškant technologinių naujovių, tiek galimybių sumažinti aplinkos taršą, veda mus į priekį.

Aplinkos apsaugos vadyba

“Mototoja” UAB nuo pat įmonės įkūrimo pradžios dalyvauja aplinkos apsaugos vadybos sistemos (ISO 14001:2004) diegimo projekte. Šis tarptautinis standartas apibrėžia reikalavimus, keliamus aplinkos apsaugos vadybos sistemai, ir leidžiančius sukurti ir įgyvendinti politiką ir tikslus atsižvelgiant į teisinius ir kitus reikalavimus. 

UAB „Mototoja“dokumentais įformino, įgyvendina ir nuolatos gerina aplinkos apsaugos vadybos sistemą pagal šio tarptautinio standarto reikalavimus ir apibrėžia, kaip ji vykdo šiuos reikalavimus. Įmonė užtikrina, kad visi asmenys, dirbantys jai arba jos vardu ir atliekantys darbus, kurie gali daryti žymų poveikį aplinkai, yra kompetentingi, t.y. turi tinkamą išsilavinimą, yra apmokyti.


Atliekų tvarkymas

Vadovaudamasi LR Atliekų tvarkymo įstatymu 34(2) UAB „Mototoja“ vykdo Vyriausybės ir jos įgaliotos institucijos nustatytas gaminių ir pakuotės atliekų tvarkymo užduotis, tvarko baterijų ir akumuliatorių, ir šių bei kitų gaminių pakuočių apskaitą ir teikia ataskaitas Vyriausybės įgaliotai institucijai šios institucijos nustatyta tvarka, Ūkio ministerijos nustatyta tvarka ženklina tiekiamas rinkai baterijas ir akumuliatorius. „Mototoja“ klientai yra informuojami, jog baterijos, padangos, akumuliatoriai bei jų atliekos yra surenkami nemokamai ir perduodami įmonėms, turinčioms teisę tvarkyti šias atliekas.

Visuomenės švietimas

UAB „Mototoja“, būdama draugiška aplinkai įmone, nuolat dalyvauja įvairiuose renginiuose, diskusijose, kuriose pristato hibridinės technologijos veikimo principus, šviečia visuomenę apie tokių automobilių naudą. Su hibridinės technologijos privalumais visi kviečiami susipažinti ir “Mototoja” salone, kur įrengtas specialus hibridinę technologiją pristatantis interaktuyvus stendas, be to yra puiki galimybė išbandyti hibridinį Toyota ar Lexus modelį kelyje.
Įmonė savo klientams organizuoja nemokamas EKO vairavimo pamokas, kurių metu profesionalūs vairavimo instruktoriais išdėsto ekonomiško bei ekologiško vairavimo principus. Džiaugiamės, kad šių pamokų dalyviams kuro sąnaudas važiuojant įprastu vairavimo stiliumi ir su instruktoriaus pagalba pavyko sumažinti net 40%.

Drauge su Vilniaus miesto savivaldybe ir portalu vairuojančioms moterims “Autoledi.lt” 2012 m. inicijavome leidinio “Vaikas automobilyje” leidybą. Šiuo leidiniu siekėme atkreipti visuomenės dėmesį į saugos vaikų vežimo automobilyje taisykles. Leidinys buvo platinamas vaikų darželiuose, poliklinikose bei mūsų automobilių salone.


Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.