Atsarginės dalys

Naujienlaiškis     Prenumeruoti


Orginalios Toyota dalys ir automobilių priežiūros priemonės

Atliekant automobilio techninę patikrą ar remontą, rekomenduojame naudoti tik originalias Toyota detales, montuojamas surenkant naujus automobilius. Originalios Toyota detalės pagamintos pagal aukščiausius išbandytus kokybės standartus ir sukurtos taip, kad atitiktų jūsų automobilio techninius duomenis. Tą patį galime pasakyti apie alyvą ir kitus skysčius. Toyota atstovybėse naudojamos tik originalios atsarginės dalys, cheminiai produktai naudojami laikantis Toyota techninių nurodymų. “Mototoja” sandėlyje visada rasite dažniausiai naudojamų detalių, tad laukti papildomai jų neteks. Net ir užsakant detales iš kitų sandėlių, jų pristatymas vos per 1-3 dienas. Svarbu tai, jog visoms orginalioms detalėms taikoma 12 mėnesių garantija be ridos apribojimo.

Atnaujintos atsarginės dalys Toyota OPTIFIT 

„Optifit“ – tai „Toyota“ originalių atsarginių dalių prekių grupė. Šios atsarginės dalys yra skirtos naudoti atliekant pogarantinius remonto ir priežiūros darbus. „Toyota“ tikslas yra pasiūlyti „Optifit“ atsarginių dalių už konkurencingą kainą senesniems „Toyota“ modeliams. Be to, kaip visoms originalioms Toyota atsarginėms dalims, OPTIFIT dalims suteikiama 12 mėn. garantija. 

OPTIFIT atsarginės dalys yra ideali alternatyva įsigyjant senesnių kaip 3 metų automobilių atsargines dalis. Atsarginės dalys OPTIFIT – kuo geriausiai pritaikytos Jūsų automobiliui, jos bus naudojamos kur kas ilgiau negu pigesnės alternatyvos (neoriginalios atsarginės dalys kokybės požiūriu visada nusileidžia originalioms). Šių atsarginių dalių atnaujinimo ir naudojamų komponentų technologija yra išbandyta ir pripažinta, joje atsižvelgiama į visus Toyota kokybės standartus ir reikalavimus. 

Susisiekite su mumis ir Jums suteiksime daugiau informacijos apie dominančius orginalius Toyota gaminius.

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.