Optibright & Optiblue

Naujienlaiškis     Prenumeruoti

 


Matykite ir būkite matomi su Optibright ir Optiblue lemputėmis

Visi vairuodami norime būti saugūs, tačiau naktį susiduriame su papildomais iššūkiais. Net ir geriausią regėjimą turintys vairuotojai, tamsiuoju paros metu mato vidutiniškai 70% prasčiau. Sumontavus TOYOTA Optibright lemputes, kelią pavyksta apšviesti iki 50% geriau.


Dėl Optibright lempučių esate geriau matomas ir patys geriau matote kelią. Lyginant su tradicinėmis lemputėmis, jų spindulio ribos yra didesnės nuo 10 iki 20 metrų (atsižvelgiant į sąlygas), todėl greičiau pastebite galimus pavojus ir jų išvengiate.

Su Optiblue matykite stilingai

Norintiems padidinti saugumą ir iš minios išsiskirti sportiška išvaizda, rekomenduojama rinktis „Optiblue“ lemputes. Šios lemputės skleidžia baltai mėlyną dienos šviesą, kuri ne tik patraukia dėmesį, bet ir puikiai apšviečia kelią. Lyginant su tradicine lempute, ši lemputė skleidžia iki 30 proc. daugiau šviesos.

Išskirtinis ir stilingas Optiblue spindulys ne tik skleidžia daugiau šviesos, bet puikiai atspindi kelio ženklus. Važiuoti tamsiuoju paros metu tampa daug paprasčiau ir saugiau, o Jūsų automobilis įgauna patrauklaus sportiškumo įspūdį.
Optibright ir Optiblue lemputės gaminamos pagal griežtus standartus, taikomus visoms originalioms TOYOTA dalims ir priedams, todėl galite pasikliauti, kad būsite saugūs ir matomi, kai to reikės. Dėl Optibright ar Optiblue lempučių atnaujinimo kreipkitės į įgaliotą MOTOTOJA remonto centrą ir kasdien mėgaukitės nepakartojama patirtimi.

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.