Toyota vasaros pasiūlymas

Naujienlaiškis     Prenumeruoti


Pasirenkite vasarai

Originalios Toyota dalys vasaros sezonui

Vasara jau ne už kalnų, tad pats metas pasirengti nepakartojamoms vasaros kelionėms. Toyota siūlo visą asortimentą aksesuarų ir originalių dalių, kad galėtumėte saugiai ir be rūpesčių leistis į vasaros nuotykius, nesvarbu, ar jų ieškotumėte pajūryje, ar tyrinėtumėte nepažįstamas vietoves.

Pasirinkę mūsų atostogoms skirtų kokybiškų aksesuarų komplektą, Jūs būsite maksimaliai pasirengę ilgoms vasaros kelionėms savo Toyota automobiliu.


Pasirūpinkite, kad vasarą Jūsų Toyota automobilis veiktų nepriekaištingai.

Rinkitės mūsų originalias dalis už patrauklią kainą ir atostogaukite be rūpesčių – Jūsų Toyota automobilis patikimai lydės visose kelionėse. Tik Toyota sukurtos, išbandytos ir patvirtintos originalios dalys padės visapusiškai pasirengti vasaros išvykoms.

  Salono oro filtras

 Automobilio priežiūros priemonės

 Valytuvų šluotelės

 Stabdžių kaladėlės ir diskai

 

Daugiau vietos, dar daugiau nuotykių

Paketas Summer Holiday

Summer Holiday komplektą sudarantys stogo skersiniai ir dviračių laikiklis sukurti ir išbandyti specialiai Jūsų Toyota automobiliui. Jų kaina – nuo 350 €.

Mūsų Summer Holiday produktai – kokybiški originalūs Toyota aksesuarai, pritaikyti įvairiems poreikiams. Jūsų pasirinkimui siūlome nuo individualiai pritaikomų stogo skersinių ir lengvos stogo bagažinės iki apsauginių grindų kilimėlių ir bagažinės įkloto. Kuo daugiau vietos, tuo daugiau nuotykių.

 Stogo bagažinė

 Grindų kilimėliai

 Stogo skersiniai

 Dviračių laikiklis


Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos