AVENSIS
Kur geriausia tampa įprasta

Pristatymas

Nėra geresnio pasirinkimo nei naujasis Avensis: moderniausios saugos sistemos, plati efektyvių variklių pasiūla, rafinuoti vidaus dizaino sprendimai, geriausia klasėje techninė įranga ir iki smulkmenų apgalvota nauja dinamiška išvaizda.

Su Toyota Safety Sense jis pasirengęs viskam

Naujajame Avensis visas dėmesys sutelktas į saugumą, tačiau už tai papildomai mokėti nereikia. Tikimasi, jog standartinės įrangos sąrašą papildžius mūsų naujoms ir pažangioms saugos sistemoms, kurios sudaroToyota Safety Sense paketą, naujasis Avensis pelnys maksimalų – penkių žvaigždučių Euro NCAP įvertinimą.

Siekiant sustiprinti saugumo ir pasitikėjimo sėdint už vairo jausmą, taip pat padėti vairuotojui įvairiais važiavimo atvejais, į Toyota Safety Sense paketą įtrauktos keturios aktyviosios saugos technologijos: susidūrimo prevencijos sistema Pre-Collision (komplektuojama kaip standartinė įranga visose versijose), nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo, automatinė tolimųjų šviesų ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistemos (montuojamos kaip standartinė įranga pradedant nuo Active komplektacijos modelių). Be to, dėl mažesnės eismo įvykių rizikos Avensis modeliams gali būti taikoma palankesnė draudimo klasifikacija arba mažesnės draudimo kainos.

< >

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA)

RSA sistema atpažįsta įspėjamuosius kelio ženklus, pavyzdžiui, greičio ribojimo ir lenkimo draudimo. Naujame spalvotame TFT ekrane vairuotojas gali aiškiai matyti sistemos užfiksuotus svarbius saugos ženklus.

Pre-Collision sistema (PCS)

Pažangią PCS sistemą sudaro lazerinis radaras ir kamera. Ši sistema fiksuoja priešais pasirodžiusius automobilius ir objektus. Nustačiusi susidūrimo riziką, ji įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais. Tokiu atveju, esant būtinybei, automatiškai įjungiami stabdžiai, kad būtų išvengta susidūrimo arba sušvelnintas smūgis.

Nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema (LDA)

Naudodamasi kamera, fiksuojančia kelio juostų žymas, LDA sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais, kai automobilis pradeda keisti judėjimo trajektoriją važiuojamojoje juostoje nerodydamas posūkio signalo, kad būtų sumažinta susidūrimo rizika.

Automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB)

AHB sistema plačiai apšviečia aplinką tamsiu paros metu, neakindama kitų vairuotojų. Sistemos kamera fiksuoja priešpriešiais atvažiuojančių transporto priemonių šviesas ir priešais važiuojančios transporto priemonės galines šviesas. Ji automatiškai perjungia tolimąsias arba artimąsias šviesas, užtikrindama saugesnį vairavimą naktį.

Ryšio technologijos: protingas pasirinkimas

Nauja ryškia išvaizda iš visų išsiskiriantis naujasis Avensis su moderniomis ryšio technologijomis – sumanus pasirinkimas. Naujasis Avensis tobulai prisitaikys prie jūsų gyvenimo. Jūsų pasirinkimui siūlomi du kėbulo tipai – lankstus Touring Sports universalas ir elegantiškas sedanas.

Ryšys su pasauliu

Lengvai ir intuityviai valdoma Toyota Touch 2 multimedijos sistema padės palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu. Sistema su didelės raiškos 8 colių jutikliniu ekranu siūlo visą seriją naudingų funkcijų: Bluetooth® sąsaja leidžia kalbėtis telefonu neatitraukus rankų nuo vairo, prijungus MP3 ar iPod grotuvą per USB ar Bluetooth® galima klausytis muzikos įrašų, o galinio vaizdo kamera padeda saugiau ir lengviau pastatyti automobilį.

Naudodamiesi Toyota Touch 2 With Go navigacijos sistema ir siūlomomis ryšio paslaugomis išvengsite nemalonių rūpesčių ir nepavėluosite į svarbų susitikimą.

Navigacijos sistema su visais žemėlapiais, aplinkkelių nustatymo ir naujausios informacijos apie eismą realiu laiku funkcijos padės įveikti visus nesklandumus. Be to, Toyota Touch 2 With Go Plus versija siūlo vairuotojo beveik neblaškančią valdymo balsu ir Map Care funkcijas. Taigi jūs niekuomet nenukrypsite nuo kelio.

Stilingas apšvietimas

Naujajame Avensis įdiegta naujausia LED priekinių žibintų technologija. Naują charakteringą automobilio išvaizdą pabrėžia priekiniai ir galiniai žibintai su šviesos diodais, kurie ne tik puikiai atrodo, bet ir užtikrina efektyvų apšvietimą tamsiu paros metu.

 • LED priekiniai žibintai – Jie skleidžia ryškesnę baltesnę šviesą, todėl geriau apšviečiama aplinka ir suvartojama mažiau energijos.
 • LED dieniniai žibintai (DRL) – Naujojo Avensis išvaizdą išbaigia išraiškingi nuolat šviečiantys dieniniai žibintai. Todėl jūs visuomet būsite matomi kitų eismo dalyvių.
 • Posūkių apšvietimo funkcija – Šviečiantys rūko žibintai skleidžia platesnį šviesos srautą, todėl padeda lengviau atlikti posūkius ir manevrus važiuojant nedideliu greičiu.*
 • Galiniai LED žibintai – Naujų stilingų galinių žibintų grafika susieja naujus V formos šviesolaidžius, LED stabdžių ir rūko žibintus.

Visapusiškas komfortas: pritaikyta prie jūsų stiliaus

Sėdėdami naujajame Avensis automobilyje jūs jausitės kaip namie, nepriklausomai nuo interjero aplinkos – jaukios naujos Terracotta ar ramios rafinuotos šviesiai pilkos apdailos. Prietaisų skydelį puošiančios švelnios medžiagos ir metallic detalės sudaro kokybiškos apdailos įspūdį. Automobilyje montuojamas patogus daugiafunkcis vairas, o su vairu nesusietas funkcijas galima pasiekti per 8 colių jutiklinį ekraną. Naujasis Avensis su kaupu patenkins visus jūsų jutimus vos tik į jį įlipus.

Kontrolė jūsų rankose

Naujame spalvotame TFT ekrane vairuotojui pateikiama įvairi naudinga informacija. Daugiafunkcis odinis vairas ir pavarų perjungimo svirtelė – aukštos klasės ženklas, lydintis kiekvienoje kelionėje.

< >

Jauskitės patogiai

Po visų dienos rūpesčių jūs galite atsilošti ir maloniai atsipalaiduoti supami naujojo Avensis prabangios aplinkos. Visiškai naujo dizaino sėdynės su aukštos klasės Alcantara apdaila dabar užtikrina dar didesnį komfortą ir stabilumą bei tvirtesnę atramą. Kokybės pojūtį sustiprina salone įrengti valdikliai, jungikliai ir panaudotos medžiagos.

Maloni aplinka

Po įtemptos tolimos verslo kelionės ar sunkios šeimyninės dienos išvykos naujasis Avensis tampa malonia atokvėpio oaze. Pakaba ir vairo mechanizmas sugeria net pačius didžiausius smūgius. Nuo to nė kiek nenukenčia dinaminė pusiausvyra ir tikslumas. Dėl pritaikytų sprendimų pakabos, vėjo ir padangų skleidžiamam triukšmui slopinti užtikrinama ramesnė aplinka su geresne garso akustika. Galiausiai naudodamiesi sklandžiai pavaras perjungiančia CVT automatine transmisija jūs galite mėgautis dar didesniu važiavimo komfortu.

Patobulinti inžineriniai sprendimai: kiekviena maloni kelionė

Naujajam Avensis siūlomi mažais taršos rodikliais ir nedidelėmis kuro sąnaudomis išsiskiriantys varikliai, kurie leis mėgautis kiekviena išvyka tiek nedideliu greičiu sukinėjantis po miestą, tiek leidžiantis į tolimą kelionę greitkeliu. Visa serija naujų ir patobulintų benzininių bei dyzelinių galios agregatų pasižymi puikiai suderintomis eksploatacinėmis savybėmis ir ekonomija, taip pat visame pasaulyje su Toyota ženklu siejamu patikimumu – jie išsiskiria greita reakcija važiuojant tiesiai ir tyliu rafinuotu veikimu.Benzininis variklis Dyzelinis variklis

1,6 l Valvematic

 • Išskiriamo anglies dvideginio kiekis: nuo 141 g/km
 • Galia: 132 AG
 • Sukimo momentas: 160 Nm
 • Šešių pavarų mechaninė transmisija

1,8 l Valvematic

 • Išskiriamo anglies dvideginio kiekis: nuo 138 g/km
 • Galia: 147 AG
 • Sukimo momentas: 180 Nm
 • Šešių pavarų mechaninė arba CVT automatinė transmisija

2,0 l Valvematic

 • Išskiriamo anglies dvideginio kiekis: nuo 142 g/km
 • Galia: 152 AG
 • Sukimo momentas: 196 Nm
 • CVT automatinė transmisija

1,6 l D-4D

 • Naujiena: Stop-start technologija, techninė patikra nuvažiavus 20 000 km
 • Išskiriamo anglies dvideginio kiekis: nuo 108 g/km
 • Galia: 112 AG
 • Sukimo momentas: 270 Nm
 • Šešių pavarų mechaninė transmisija

2,0 l D-4D

 • Naujiena: Stop-start technologija, techninė patikra nuvažiavus 20 000 km
 • Išskiriamo anglies dvideginio kiekis: nuo 119 g/km
 • Galia: 143 AG
 • Sukimo momentas: 320 Nm
 • Šešių pavarų mechaninė transmisija

Automobilių parkui tinkamas modelis –
verslo perspektyvos

Nesvarbu, ar ieškote automobilio savo įmonei ar esate atsakingas už verslo automobilių parką, naujasis Toyota Avensis yra puikus pasirinkimas abiem atvejais. Jis pritaikytas viskam – ir darbui, ir poilsiui, ir maloniam vairavimo jausmui patirti. Į standartinės įrangos sąrašą įtrauktas pažangios įrangos paketas Toyota Safety Sense, su kuriuo tikimasi pelnyti maksimalų penkių Euro NCAP žvaigždučių įvertinimą. Todėl jūs visuomet galite ramiai keliauti į svarbius verslo susitikimus kartu gabendamiesi vertingus daiktus.

Naujasis Toyota Avensis yra nepranokstamas ir finansiniu bei verslo požiūriu. Kuriant naujosios kartos Toyota Avensis, visomis išgalėmis buvo siekta,

kad jis taptų ekonomišku pasirinkimu su patraukliomis eksploatacinėmis išlaidomis, pradedant nuo mažo išskiriamų teršalų kiekio, ekonomiškų variklių, aukšto lygio standartinės įrangos ir baigiant mažomis priežiūros bei draudimo išlaidomis.

Taigi, jei jums reikia patikimo automobilio, kuris galėtų atlikti rimto pagalbininko tvarkant verslo reikalus funkciją, kuris pranoktų jūsų lūkesčius nereikalaudamas didelių išlaidų ir nugabentų jus į svarbų susitikimą neleisdamas patirti nuovargio ir užtikrindamas verslo klasės aplinką, tuomet naujasis Toyota Avensis skirtas kaip tik jums.

Čia galite sužinoti daugiau apie naująjį Toyota Avensis ir Toyota BusinessPlus pasiūlymą.

Norite sužinoti daugiau?

Žiūrėkite Verslo klientų puslapį >

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos