AYGO
Važiuokite smagiai!

CO2 nuo
95
Sąnaudos
nuo
4,1
Galia iki
69

Pristatymas
Įdomiausia dalis – automobilio pritaikymas pagal Jūsų asmenybę.
Kaip atrodys Jūsų AYGO?
Iš minios tikrai išsiskirs drąsios naujojo AYGO spalvos ir linijos. Išvaizdai išskirtinumo suteikia priekinės X formos grotelės, o įspūdį dar labiau sustiprinti galima pritaikius detales pagal Jūsų poreikį. Pavyzdžiui, galite pasirinkti norimą X formos grotelių, galinio buferio ir prietaisų skydelio spalvą arba susikurti niekur kitur nematytas neįprastas spalvų kombinacijas pagal savo norus.
Kokia įranga bus Jūsų AYGO automobilyje?
Savo AYGO automobiliui galite pasirinkti norimą įrangą. „X-play“ komplektacija suteikia galimybę rinktis iš įvairios įrangos. Galite rinktis iš 18 skirtingų lengvojo lydinio ratlankių. Pasirinkus „X-cite“ arba „X-clusiv“ įrangą, Jūsų AYGO išsiskirs ne tik išvaizda, bet taip pat turės automatinį oro kondicionierių ir „X-touch“ informacijos ir pramogų sistemą su jutiminiu 7 colių ekranu bei galinio vaizdo kamera
Kur norėsite keliauti savuoju AYGO automobiliu?
Svarbi AYGO individualumo dalis yra itin nedidelį degalų kiekį sunaudojantis žvitrus 3 cilindrų 1 litro benzininis variklis. Todėl su šiuo varikliu vairuoti AYGO bus vienas malonumas. Dėka tokio variklio ir kompaktiško automobilio dydžio, jis puikiai tiks važinėjimui miesto gatvėmis bei keliais. AYGO automobiliu taip pat galėsite patogiai leistis į ilgesnes keliones.
 

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.