Naujasis RAV4 2019
4 x 4 HIBRIDAS

PristatymasPREMJERA LIETUVOJE - 2019 M. SAUSIO MĖN. - SEKITE NAUJIENAS!

Naujasis RAV4 – į vairavimą orientuotas ir iš kitų išsiskiriantis visureigis: jam būdinga tvirta išorė, meistriškai įrengtas salonas ir nepriekaištingas pravažumas. Važinėjant mieste, aukšta sėdėsena užtikrina puikų matomumą, o patogi vairuotojo sėdėjimo padėtis visuomet leidžia kontroliuoti situaciją. RAV4 pasižymi ne tik išskirtiniu kėbulo dizainu ir rafinuota salono aplinka, bet ir geriausia klasėje standartine įranga. Ištobulinta sensorine kokybe išsiskiriantis RAV4 salonas yra nepaprastai erdvus, komfortiškas ir visapusiškai pritaikytas keleiviams. Dėl naujo galingo 2,5 l Dynamic Force benzininio hibridinio galios agregato RAV4 nepriekaištingai važiuoja bet kokiomis sąlygomisTOYOTA MODULINĖ PLATFORMA

Toyota New Global Architecture (TNGA) platformos paskirtis – užtikrinti geriausią vairavimo patirtį. Sukūrusi naują konstrukcinį kiekvieno modelio pagrindą, Toyota gali gaminti įvairių tipų transporto priemones įvairiems vairuotojams. Be to, ji gali kurti stilingesnius, saugesnius ir nepamirštamų vairavimo potyrių teikiančius automobilius.Kalbant apie RAV4, tai yra hibridinis visais ratais varomas visureigis, sukuriantis natūralumo ir patikimumo įspūdį. Dėl žemo svorio centro ir tvirtesnės važiuoklės jį lengva valdyti mieste, mėgaujantis smagiu vairavimu. Tai galingas padidinto pravažumo automobilis, siūlantis mažiausias degalų sąnaudas klasėje. Su TNGA platforma RAV4 visureigis tapo automobiliu, nepripažįstančiu jokių kompromisų, o svarbiausia – teikiančiu begalinį vairavimo malonumą.
TAI HIBRIDAS. TOYOTA HIBRIDAS.

Su juo galite keliauti visur – miesto gatvėmis su mažos taršos zonomis, kelių eismo juostų greitkeliais bei kaimo keliukais sudėtingomis sąlygomis. Naujasis RAV4 visuomet sutelkia reikiamą galią – nuo to nė kiek nesumažėja nuvažiuojamas atstumas ir efektyvumas. Naujas 2,5 l Dynamic Force benzininis hibridinis galios agregatas su unikalia savaiminio įsikrovimo funkcija užtikrina patikimą, komfortišką ir itin tylų važiavimą. Naujas hibridinis RAV4 pradėjo naują našumo ir galimybių etapą.
SAUGUMAS IR RAMYBĖS JAUSMAS

Į standartinės įrangos sąrašą įtrauktas Toyota Safety Sense paketas dar aukščiau kilsteli pagalbinės vairuotojo įrangos kokybės kartelę. Naujasis RAV4 ne tik įspėja apie galimus pavojus – jis iš tiesų padeda imtis veiksmų. Susipažinkite su keliomis įspūdingomis naujomis aktyviosiomis ir vairuotojo pagalbinėmis technologijomis

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos