Lexus Vilnius

Užsisakyti

Oficiali Lexus ir Toyota atstovybė

Japonijos kultūroje labiausiai akcentuojama vertybių svarba.Didžiausias pasaulyje japoniškų automobilių gamintojas „Toyota“, atspindi tas pačias vertybes, kaip ir gimtinė: kokybę, patikimumą, saugumą, pagarbą bei svetingumą klientams.

Esamiems ir būsimiems „Toyota“ bei „Lexus“ automobilių savininkams duris atvėrėme dar neužgriuvus pastarajai ekonominei krizei – 2008-iais.

Kantrus darbas susiveržus diržus, leido MOTOTOJA kolektyvui įveikti visą Lietuvą užgriuvusius sunkumus, o ir jau prabėgęs mūsų veiklos 10-metis rodo, kad esame tvirtai suaugusi komanda.

Mes esame dviejų „Toyota“ korporacijos prekės ženklų pardavimo ir aptarnavimo centras Vilniuje. Atstovaujame „Toyota“ ir prestižinį „Lexus“ prekės ženklą. Konsultuojame naujo ar naudoto automobilio įsigijimo klausimais, atliekame automobilių priežiūrą ir remontuojame atsitikus eismo įvykiui.

Visus 10 gyvavimo metų darome viską, kad mūsų paslaugas įsigyjantys pirkėjai liktų patenkinti aptarnavimo kokybe, dvelkiančia Japonijos gamintojo puoselėjamomis vertybėmis.


MISIJA | VIZIJA | VERTYBĖS

 • Mūsų Misija – padėti žmonėms išsirinkti patikimą ir geriausiai poreikius atitinkantį automobilį, užtikrinti kokybišką aptarnavimą.
 • Mūsų Vizija – būti klientų lūkesčius viršijančiu, automobilių pardavimo ir aptarnavimo atstovu visose Baltijos šalyse, skatinti technologijas, prisidėti prie ekologijos raidos Lietuvoje.
 • Mūsų Vertybės – svetingumas, mandagumas ir pagarba klientui bei darbuotojui, sąžiningas darbas.

 

APIE MUS

2008 m. atvėrę „Toyota“ ir „Lexus“ automobilių centro duris, šiandien jau galime pasigirti stipria, daugiau nei 70-dešimties savo srities profesionalų komanda.

„Toyota“ bei „Lexus“ salonuose eksponuojama visa modelių gama, įskaitant daugybę hibridinių modelių. Pirkėjus konsultuoja 7 patyrę pardavimo vadybininkai. Pas mus neabejotinai rasite ir išsirinksite patikimą naują ar naudotą automobilį, kurio kokybę garantuojame. 

Pagrindinėse ir kėbulo remonto dirbtuvėse vienu metu galime aptarnauti iki 32 automobilių, čia atliekame visus automobilių priežiūros ir remonto darbus, Jūsų paslaugoms veikia 2 automobilių plovyklos. Atvykusius pirkėjus aptarnauja 8 automobilių remonto bei atsarginių detalių konsultavimo specialistai, klientų paslaugoms, detalių sandėlis teikia 90 % aksesuarų ir detalių tiekimą per 1-3 darbo dienas.

Žengiame koja kojon su technologijų naujovėmis, augančiais mūsų rinkos reikalavimais, naudojame naujausią ir moderniausią įrangą bei nuolat tobulinamės „Toyota Motor Corporation“ organizuojamuose darbuotojų mokymuose, o nuoširdus bendravimas ir patenkintas klientas ir toliau išlieka pagrindiniu mūsų tikslu - kurio ir toliau nuolatos sieksime.


Taigi – daugiau nei tikiesi jau 10 metų!

 

MOTOTOJA kolektyvo vardu,

Edmundas Povilauskas

Bendrovės direktorius


Virtualus turas

Karjera

Šiuo metu darbuotojų neieškome.

Privatumo politika

Bendrosios asmens duomenų tvarkymo sąlygos

Paskutinė atnaujinimo data: 2018 05 24
UAB „MOTOTOJA“ (arba tiesiog „Bendrovė“ ar „mes“) saugo informaciją apie Jus ir Jūsų privatumą. Rinkdami ir saugodami informaciją apie Jus, mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (sutrumpintai vadinamas „BDAR“) ir kitų įstatymų, saugančių informaciją apie Jus.


Kas yra atsakingas už informacijos apsaugą?
UAB „MOTOTOJA
Įmonės kodas: 110900052
Adresas: Ukmergės g. 425, LT12107, Lietuva
El. pašto adresas: info@mototoja.lt
Tel. Nr.: +370 5 235 6054


1. Bendrosios nuostatos.
Šias duomenų tvarkymo sąlygas patvirtino UAB „MOTOTOJA“, kontaktinius duomenis galite rasti svetainėje www.mototoja.lt . Sudarydami su Jumis sutartį, galime susitarti dėl papildomų asmens duomenų tvarkymo sąlygų.

2. Kokiu tikslu renkame ir tvarkome Jūsų asmens duomenis?
Visų pirma tam, kad sudarytume su Jumis sutartį (įskaitant veiksmus prieš sutarties sudarymą), taip pat įvykdytume sutartinius įsipareigojimus. Jums sutikus, duomenys bus naudojami siunčiant Jums naujienas, pasiūlymus, priminimus, kvietimus, anketas ir kitokią informaciją, kuri jums gali būti naudinga. Šiais atvejais informacija yra renkama teisėtai. Jūsų asmens duomenys gali būti naudojami ir kitiems šiose sąlygose minimiems tikslams.

3. Kokius duomenis renkame ir kam pirmiausia juos naudojame?
Sudarant arba ruošiantis sudaryti su Jumis sutartį, renkama informacija, įskaitant asmens duomenis: vardas ir pavardė, asmens kodas, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, vairuotojo pažymėjimo numeris, vaizdas (pavyzdžiui, nuotrauka iš vairuotojo pažymėjimo), automobilio kėbulo identifikacijos numeris (VIN), valstybinis registracijos numeris ir variklio numeris. Vėliau, bendraudami ir vykdydami sutartį, įtraukiame su Jumis aptartą informaciją (t. y. informaciją apie Jūsų užsakymus, sutartis, atsiskaitymą, transporto priemonę ir su ja susijusius darbus, padarytos žalos istoriją, išsiųstus laiškus ir pranešimus ir t. t.). Esant poreikiui, pavyzdžiui prieš bandomąjį važiavimą, galime prašyti Jūsų pateikti papildomą informaciją - patikrinti vairuotojo pažymėjimą. Be reikalingų, arba pateiktų teisingų duomenų, mes negalėsime sudaryti su Jumis sutarties ir įvykdyti jos sąlygų.

Mes galime rinkti, įrašyti, saugoti, perduoti, naudoti ir kitaip tvarkyti Jūsų duomenis, siekdami sudaryti su Jumis sutartį ar atlikdami veiksmus prieš sutarties sudarymą, šiais tikslais:

 • susisiekti, siekiant sudaryti sutartį, perduoti su sutartimi ir kitais sutarties klausimais susijusią informaciją. Pavyzdžiui, gali būti siunčiamas pranešimas apie suteiktas paslaugas arba priminimas dėl sąskaitos apmokėjimo;
 • Jums pageidaujant, perduoti pasiūlymus ir informaciją apie produktą;
 • perduoti reikiamus duomenis sutarčiai sudaryti arba vykdyti (įskaitant veiksmus prieš sutarties sudarymą) mūsų partneriams (Gamintojui, tiekėjams, kredito įstaigoms, draudimo bendrovėms, teisininkams ir pan.);
 • išrašyti ir išsiųsti sąskaitas, tvarkyti buhalterinę apskaitą;
 • rizikos prevencijos atvejais, įskaitant prieigos suteikimą autorizuotam IT paslaugų teikėjui (IT partneris), siekiant išspręsti technines problemas ir apsaugoti duomenis;
 • sudarant bandomojo važiavimo sutartį, ar suteikiant teisę naudotis mūsų automobiliu, privalome patikrinti Jūsų vairuotojo pažymėjimo galiojimą.

4. Kokiais atvejais prašysime Jūsų sutikimo?
Jeigu norėsime naudoti Jūsų duomenis kitiems tikslams, kuriems neturime sutartinio arba kito įstatyminio pagrindo, mes prašysime Jūsų sutikimo. Gavę Jūsų sutikimą, naudosime Jūsų duomenis tik konkrečiam tikslui įgyvendinti.

Pavyzdžiui, galime prašyti sutikimo atlikti sekančius veiksmus elektroniniu paštu arba telefonu:
 • siųsti Jums svarbius priminimus elektroniniu paštu arba SMS (pvz.: apie padangų priežiūrą ar keitimą Jūsų vairavimo saugumui užtikrinti);
 • UAB „MOTOTOJA“ naujienas, prekių ir paslaugų pasiūlymus, sveikinimus. Naujienose ir pasiūlymuose Jūsų pageidavimu gali būti „Toyota“, „Lexus“, bei kitų partnerių pasiūlymai, įskaitant lizingo, kredito ir draudimo bendroves;
 • kvietimus dalyvauti „UAB „MOTOTOJA“ arba „Toyota“, „Lexus“ renginiuose;
 • kviesti įvertinti UAB „MOTOTOJA“ paslaugų ir darbų kokybę, gauti atsiliepimus apie „Toyota“, „Lexus“ produktus. 

Be išvardintų dalykų, galime prašyti Jūsų sutikimo naudoti duomenis ir kitiems tikslams.

Primename, kad Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, apie tai rašydami adresu info@mototoja.lt arba kreipdamiesi į mūsų atstovybę. Tokiu atveju mes iš karto nutrauksime atitinkamas procedūras, jeigu neturėsime kito teisinio pagrindo tvarkyti Jūsų duomenis.


5. Kokiu būdu dar galime naudoti Jūsų asmens duomenis?

Jūsų duomenis galime naudoti žemiau išvardintais tikslais, atsižvelgdami į tai, ar turime teisėtą interesą. Jūsų asmens duomenis tvarkome tik atlikę taip vadinamą „trijų etapų testą“. Įsitikiname, kad yra būtina naudoti Jūsų asmens duomenis, ir toks duomenų naudojimas atitinka Jūsų interesus ir nepažeidžia teisių. Turite teisę bet kurią akimirką atšaukti savo sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo pagal mūsų pagrįstą interesą.

 • Jums pageidaujant (pavyzdžiui, finansavimo ar draudimo sutarties sudarymo atvejais) galime perduoti Jūsų informaciją mūsų partneriams – lizingo, kredito ir draudimo bendrovėms, kurios savo ruožtu patikrins Jūsų duomenis, reikalingus sutarčiai sudaryti ir ją vykdyti. Esant poreikiui, galime prašyti Jūsų pateikti papildomą informaciją.
 • Galime perduoti Jūsų duomenis kitiems UAB „MOTOTOJA“ partneriams ar paslaugų tiekėjams vidaus administravimo tikslais, jei to reikia vykdyti sutartį arba remiantis mūsų pagrįstu interesu, atsižvelgiant į apribojimus, numatytus duomenų apsaugos taisyklėse.
 • Galime tvarkyti Jūsų duomenis, vadovaudamiesi mūsų pagrįstu interesu, siekdami administruoti ir analizuoti mūsų klientų duomenų bazę rinkodaros arba aptarnavimo kokybės gerinimo tikslais.
 • Galime perduoti Jūsų asmens duomenis tretiesiems asmenims, jei tai būtina siekiant apginti mūsų teises (pavyzdžiui, teismams, asmenims, dalyvaujantiems skolų išieškojimo procedūrose, antstoliams) arba vykdydami įstatymais mums paskirtas prievoles.
 • UAB „MOTOTOJA“ yra įdiegta vaizdo stebėjimo sistema. Kai apsilankote mūsų bendrovėje, Jūsų atvaizdas lieka vaizdo stebėjimo kamerų įrašuose. Apsaugos kamerų naudojimas yra mūsų pagrįstas ir teisėtas interesas. Vaizdo fiksavimo tikslas – apsaugoti mūsų darbuotojus ir klientus, taip pat mūsų darbuotojų ir klientų turtą nuo vagysčių, sunaikinimo arba sugadinimo, galimos žalos prevencijai, taip pat nustatyti asmenis, atsakingus už padarytą žalą jei tokia atsitinka. Daugiau informacijos apie vaizdo stebėjimų kamerų naudojimo sąlygas galite sužinoti mūsų bendrovėje.
 • Mūsų automobiliuose, kuriuos Jūs galite valdyti pagal nuomos arba bandomojo važiavimo sutartį, naudojama „Ecofleet“ įranga, kuri kaupia ir apdoroja duomenis apie Jūsų vairuojamo automobilio važiavimo parametrus, buvimo vietą ir kelionės maršrutą. Papildomą informaciją apie „Ecofleet“ įrangos naudojimo sąlygas galite sužinoti mūsų atstovybėje.

6. Kas dar turės prieigą prie Jūsų duomenų?


Be kitų šiose sąlygose minėtų juridinių asmenų, prieigą prie Jūsų duomenų gali turėti UAB „MOTOTOJA“ darbuotojai ir įgaliotieji asmenys, kurie vykdo savo įsipareigojimus, taip pat IT paslaugų teikėjai, rinkotyros ir kitos pagalbinės tarnybos, draudimo ir kredito įstaigos, kuriems tokie duomenys būtini siekiant įgyvendinti šiose sąlygose išdėstytus tikslus, arba kuriems įstatymų nustatyta tvarka privalome perduoti duomenis (visų pirma – valstybės institucijoms). Toyota ir Lexus automobilių tiekėjas „Toyota Baltic“ gali savo ruožtu perduoti gautus duomenis savo patronuojančiajai bendrovei „Toyota Motor Europe“ ir kitoms priklausančioms bendrovėms Europos Sąjungoje. Visi mūsų partneriai, kuriems perduodame Jūsų duomenis, yra įpareigoti saugoti konfidencialią informaciją. Negavę Jūsų sutikimo arba prašymo, mes neperduosime Jūsų asmens duomenų kitoms šiose sąlygose nurodytoms institucijoms, išskyrus atvejus, kai esame įpareigoti tai padaryti pagal įstatymus.

7. Kiek laiko mes saugosime Jūsų duomenis?

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tiek, kiek ji bus reikalinga vykdyti sutartinius įsipareigojimus ir tol, kol toks duomenų saugojimas yra mums privalomas (10 metų po sutarties pabaigos/nutraukimo). Norėdami gauti daugiau informacijos apie Jūsų asmeninės informacijos saugojimą, susisiekite su mumis.

8. Kokias Jūs turite teises?

Jūs turite teisę:

 • Pateikti prašymą atkleisti apie Jus turimą informaciją;
 • Pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
 • Pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
 • Pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
 • Ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;
 • Pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;
 • Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai;
 • Atšaukti mums duotus sutikimus dėl duomenų rinkimo ir naudojimo.

9. Sąlygų keitimas.

UAB „MOTOTOJA“ savo nuožiūra gali keisti šias sąlygas, apie tai paskelbusi atitinkamą informaciją www.mototoja.lt tinklalapyje.

Mes naudojame slapukus. Informacija apie slapukų naudojimo politiką internetinėje svetainėje www.mototoja.lt yra patalpinta čia.

Slapukų politika

UAB „MOTOTOJA“ SLAPUKŲ POLITIKA

Paskutinė atnaujinimo data: 2018 05 24


1. Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos saugome Jūsų naršyklėje ar įrenginyje, su Jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius ir kitą programinę įrangą, gali būti naudojamos panašiais tikslais. Slapukai naudojami plačiai, tam kad svetainės veiktų geriau ir veiksmingiau. Šioje politikoje visos minėtos technologijos vadinamos „slapukais“. 


2. Kodėl mes naudojate slapukus?

 • Tokiu būdu užtikrinamas sklandus svetainės veikimas;
 • Atsiranda galimybė iš naujo prisijungti kaskart apsilankius svetainėje;
 • išsaugomi jūsų pasirinkti nustatymai, per apsilankymus ir tarp jų;
 • didėja svetainės veikimo greitis ir saugumas;
 • suteikiame Jums galimybę pasidalinti puslapiais socialiniuose tinkluose, pvz., „Facebook“, „Instagram“ ar „LinkedIn“; 
 • užtikrinti, kad prisijungus, svetainė prisitaikys prie Jūsų poreikių, užtikrinant greitesnį naršymą;
 • tai leidžia tobulinti mūsų svetainę, Jūsų patogumui;
 • veiksmingesnės rinkodaros tikslams. 

3. Kokios yra slapukų rūšys?

(a) griežtai privalomi slapukai
Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikrų svetainės paslaugų ir svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir „neįsimena“, kur jūs lankėtės internete.

(b) analitiniai slapukai
Analitiniai slapukai renka informaciją apie naudojimąsi svetaine ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.

(c) funkciniai slapukai
Funkciniai slapukai leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimą ir pateikti patobulintų, bei labiau jūsų poreikiams pritaikytų funkcijų. Funkciniai slapukai taip pat įsimena jūsų padarytus pakeitimus, pvz., tam tikro tinklalapio individualizavimą, taip pat kitais atvejais, pvz., kai žiūrite vaizdo įrašą ar mūsų tinklalapyje paliekate komentarą. Funkciniai slapukai neseka Jūsų veiksmų kitose svetainėse.


(d) tiksliniai arba reklaminiai slapukai
Tiksliniai arba reklaminiai slapukai naudojami tam, kad jums būtų rodoma įdomesnė ir jūsų interesus labiau atitinkanti reklama, arba tam, kad tos pačios reklamos parodymų svetainėje skaičius būtų ribojamas. Šios rūšies slapukai taip pat naudojami reklamos kampanijos veiksmingumui matuoti. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant įsiminti, į ką žiūrėjote, apsilankę svetainėje.

4. Kokius slapukus Jūs naudojate?

Su HTTP slapukų sąrašu galite susipažinti čia.


5. Kaip galiu valdyti slapukus?

Griežtai privalomi slapukai ir analitiniai slapukai yra naudojimosi mūsų Svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų rūšių, negalėsime užtikrinti sklandaus jos veikimo Jūsų įrenginiuose.
Galite kontroliuoti funkcinių slapukų ir tikslinių arba reklaminių slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės nustatymus.
Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Pakeitę slapukų nustatymus, paveiksite ir kitas Jūsų lankomas svetaines.
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos