Garantija ir pagalba

Užsisakyti

Gamintojo garantija (Eurocare)

GALITE ATSIPALAIDUOTI ŽINODAMI, KAD ĮSIGIJUS NAUJĄ LEXUS AUTOMOBILĮ, JAM SUTEIKIAMA 3 METŲ ARBA 100.000 KM RIDOS GARANTIJA (PRIKLAUSOMAI NUO TO, KAS SUEINA PIRMIAUSIA). PIRMAISIAIS AUTOMOBILIO EKSPLOATACIJOS METAIS GARANTIJA GALIOJA BE JOKIŲ RIDOS APRIBOJIMŲ.
KAS SUDARO LEXUS GAMINTOJO GARANTIJĄ?

 • Bendroji garantija: Tvarkingai naudojantis automobiliu, visi defektai, atsiradę dėl gamybos ar surinkimo, bus pašalinti remiantis garantijos sąlygomis. Tokie garantinės priežiūros darbai atliekami 3 metus arba iki nuvažiuojant 100.000 km, be jokių ribos apribojimų pirmaisiais metais.
 • Dažams ir paviršiui teikiama garantija: Garantinės priežiūros dokumente numatytos paslaugos teikiamos 3-jus metus. Per šį laikotarpį pašalinamos dėl prastų medžiagų ar nekokybiško darbo kėbulo paviršiuje atsiradusios rūdys ir ant visų dažytų kėbulo dalių išryškėję dažymo defektai. Ši garantija galioja nepriklausomai nuo nuvažiuotų kilometrų.
 • Antikorozinės dangos garantija: Antikorozinei dangai suteikiama 12 metų garantija. Šiuo garantiniu laikotarpiu sutvarkomos dėl prastų medžiagų arba nekokybiško darbo atsiradusios korozijos paveiktos kėbulo dalys (t.y. visos kėbulo viduje ir išorėje atsivėrusios kiaurymės). Kėbulas – tai originalus Lexus metalinio kėbulo korpusas: variklio dangtis, bagažinės dangtis ir kėbulo dugnas, išskyrus prie kėbulo pritvirtintas detales-moldingus, bamperius ir šarnyrus. Ši garantija galioja nepriklausomai nuo nuvažiuotų kilometrų.
 • Garantija hibridiniams komponentams: Garantija taikoma bet kokiems defektams, kuriuos galima priskirti gamybos arba surinkimo brokui, įprastai naudojamas automobilyje atsiradusiems per 5-erių metų laikotarpį arba važiuojant pirmuosius 100.000 km (priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau). Pirmaisiais naudojimo metais ridos apribojimas netaikomas šiems hibridiniams komponentams:
  • Hibridiniam akumuliatoriui;
  • Hibridinio akumuliatoriaus elektroniniam valdymo blokui
  • Hibridinės sistemos centriniam valdymo blokui
  • Hibridinės sistemos inverteriui ir konverteriui

KUR GALIOJA LEXUS GARANTIJA?

Lietuvoje parduotiems Lexus automobiliams garantijos sąlygos galioja žemiau išvardytose šalyse: Andoroje, Austrijoje, Belgijoje, Kipre, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Gibraltare, Graikijoje, Vengrijoje, Islandijoje, Airijoje, Ispanijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje, Lenkijoje, Lichtenšteine, Lietuvoje, Liuksemburge, Maltoje, Norvegijoje, Olandijoje, Portugalijoje, Slovakijoje, Švedijoje, Šveicarijoje.


NUO KADA ĮSIGALIOJA LEXUS GARANTIJA?

Garantija pradeda galioti nuo tos dienos, kai automobilį įregistruoja pirmasis jo savininkas. Garantinio laikotarpio pradžia nurodoma automobilio garantijos ir techninės priežiūros knygelėje.

AR REIKIA MOKĖTI UŽ GARANTINIO REMONTO DARBUS?

Mokėti nereikia. Lexus atstovybėje visi garantijos sąlygose numatyti garantinio remonto darbai bus atliekami nemokamai, įskaitant ir detales, ir garantinio remonto meistrų darbą. Lexus atstovybė gali pati nuspręsti, ar automobilio dalis reikia remontuoti, ar keisti.


    

KOKIOS YRA GARANTIJOS GALIOJIMO SĄLYGOS?

 • Automobilis turi būti eksploatuojamas laikantis gamintojo pateiktų techninių reikalavimų ir instrukcijų, kurios nurodytos savininko eksploatavimo vadove, priešingu atveju Lexus garantija gali negalioti.
 • Automobilio savininkas turi saugoti visus dokumentus, įrodančius, kad automobilis buvo prižiūrimas laikantis instrukcijų.
 • Jei norite, kad defektai būtų pašalinti pagal garantinės priežiūros sąlygas, reikia kuo skubiau pristatyti savo automobilį į Lexus atstovybę. Šis reikalavimas keliamas siekiant užkirsti kelią defektų didėjimui ir išvengti papildomų remonto darbų dėl tokio delsimo.

KADA LEXUS GARANTIJA NEGALIOJA?

 • Normalus susidėvėjimas: įprastas triukšmas, vibracija, nusidėvėjimas ir įplyšimas, taip pat įvairūs pokyčiai, pavyzdžiui, spalvos pasikeitimas, išblukimas ar susiliejimas.

 • Eksploatacijos išlaidos/ įprastos paslaugos: variklio sureguliavimas, skysčių ir filtrų keitimas, dalių sutepimas, valymas ir šveitimas, degimo žvakių, lempučių ir saugiklių, taip pat sudilusių valytuvų mentelių, stabdžių trinkelių/antdėklų ir sankabos antdėklo keitimas, ratų išvirtimo kampo reguliavimas (tačiau, jei šios paslaugos yra neatsiejama garantinio remonto dalis, jos teikiamos laikantis garantijos sąlygų).

 • Automobiliams, kurių ridos skaitiklis buvo pakeistas arba pakeisti skaitiklio rodmenys ir neįmanoma nustatyti tikrosios ridos.

 • Automobiliams, kuriuos finansinė institucija ar draudimo bendrovė yra pripažinusi “visiškai sugadintais” arba “visiškai netekusiais vertės” (pavyzdžiui, tuomet, kai draudimo išmoka sumokama pinigais, nes automobilio finansiškai remontuoti neapsimoka).
 • Atsitiktiniams, papildomiems arba kitiems nuostoliams susijusiems su automobilio gedimu. Šiems nuostoliams priskiriama, bet tuo neapsiribojama: kilę nepatogumai, transporto išlaidos, telefono skambučiai ir nakvynės išlaidos, asmeninės arba su verslu susiję nuostoliai, negautas užmokestis arba pajamos ir kt. žala.
 • Nuostoliai ar gedimai, tiesiogiai arba netiesiogiai kilę dėl žemiau išvardintų išorinių veiksnių: kilus gaisrui, nelaimingų atsitikimų, vandalizmo ar vagysčių atveju; netinkamo naudojimo atveju, pvz., važiuojant per dideliu greičiu ar perkrovus automobilį; dėl remonto darbų, kuriuos atliko neįgaliotas Lexus atstovas; sumontavus neoriginalias (ne Lexus) atsargines dalis; dėl pakeitimų ar perdarymų, įskaitant neoriginalių (ne Lexus) priedų montavimą; dėl papildomos įrangos montavimo; tinkamai neprižiūrint automobilio, įskaitant „Eksploatacijos vadove“, taip pat garantijos ir automobilio techninės priežiūros knygelėje nenurodytų skysčių naudojimą; dėl ore esančių chemikalų, medžių sakų, pakelės šiukšlių (įskaitant žvyrą), geležinkelio dulkių, druskų, krušos, potvynių, audrų, paukščių išmatų, užteršto vandens, žaibo ir kitų oro sąlygų, karų; dėl force majeure.

Pratęsta garantija (Extracare)"LEXUS" SUKŪRĖ PAPILDOMĄ GARANTINĮ PRODUKTĄ, KURIS APSAUGOS JUS NUO NEPLANUOTŲ IŠLAIDŲ IR UŽTIKRINS JUMS RAMYBĘ IR DAUG NERŪPESTINGŲ KELIONIŲ.

SU "LEXUS EXTRACARE" GALITE PRATĘSTI SAVO LEXUS GARANTIJĄ VIENERIEMS ARBA DVEJIEMS METAMS.

 Papildoma "Lexus" gamintojo garantija "Lexus Extracare" suteikiama tik "Lexus" savininkams, kurių automobiliai ne senesni kaip trejų metų, o rida neviršija 100 000 km, kurių techninė priežiūra buvo atlikta pagal "Lexus" techninės priežiūros programą. Papildoma garantija įsigalioja pasibaigus pagrindinei garantijai (treji metai arba 100 000 km rida, priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Kad galiotų "Lexus Extracare" garantija, Jums tereikia atlikti automobilio techninę priežiūrą kas 15 000 kilometrų arba kartą per metus (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau).

"Lexus Extracare" galioja visoje Europoje ir jai netaikomi jokie ridos apribojimai, tad galite nuvažiuoti neribotą atstumą – važiuokite nors ir aplink pasaulį!"

"Lexus Extracare" atveju:

 • garantiniams remonto darbams naudojamos tik "Lexus" originalios atsarginės detalės;
 • galite būti tikri, kad darbus atliks tik geriausi savo srities specialistai;
 • automobilio pardavimo atveju papildoma garantija perduodama naujajam savininkui;
 • Su "Lexus Extracare" galite nemokamai gauti ir paslaugų paketą "Lexus Euro Assistance 24", kuris Jums suteikia galimybę naudotis automobilio pagalba kelyje bei kitomis su šia galimybe susijusiomis paslaugomis. "Lexus Euro Assistance 24" galioja visose Europos Sąjungos šalyse visą papildomos garantijos galiojimo laikotarpį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Daugiau apie “Lexus Euro Assitance 24” skaitykite ČIA.

KAINOS


Lexus Extracare pratęstosios garantijos kainos*:

Lexus modeliai
1 metai
2 metai
CT200h
395 EUR su PVM
559 EUR su PVM
IS200t, IS300h
495 EUR su PVM
659 EUR su PVM
GS200t, GS300h, GS450h, NX200t, NX300h, RC200t, RC300h, LS460, LS600h/600h L, RX200t, RX450h
695 EUR su PVM
959 EUR su PVM
Kiti Lexus modeliai
695 EUR su PVM
959 EUR su PVM
* kainos galioja ne senesniems nei 36 mėnesių automobiliams arba iki 100.000 kilometrų ridos.

PARSISIŲSTI(PDF):

Hibridinio akumuliatoriaus apsauga

 

PATIKIMESNĖ HIBRIDINIO AKUMULIATORIAUS APSAUGA

 
Lexus hibridinės pavaros dalims galioja gamyklinė penkerių metų arba 100 000 km ridos garantija. Sėkmingai įvertinus hibridinę pavarą, hibridiniam akumuliatoriui suteikiama dar vienerių metų (arba 15 000 km ridos) apsauga, išduodamas tai patvirtinantis dokumentas. Ją galima pratęsti kiekvienais metais, kol automobilis sulauks dešimtojo gimtadienio nuo jo pirmosios registracijos datos. Patikima hibridinio akumuliatoriaus apsauga užtikrins Jums ramybę dešimčiai metų, net ir tuomet, jei galios akumuliatorius tektų pakeisti.
Šios pažiūros metu įvertiname Lexus hibridinę pavarą ir pateikiame išsamią jos būklės ataskaitą. Išsiaiškiname smulkiausias detales, ir jeigu kuri nors hibridinės pavaros dalis reikalauja priežiūros, patariame, kaip ją sutvarkyti.

Paslaugos kaina - 65 € (su PVM)
P
apildoma hibridinio akumuliatoriaus apsauga 

Pagalba visą parą (Euro assistance 24)


Kartu su gamintojo ir pratęstąja garantija Jums suteikiamas Lexus Euro Assistance 24 paslaugų paketas. Jis suteiks galimybę naudotis automobilio pagalba kelyje, apimančia įvairias papildomas paslaugas. Lexus Euro Assistance 24 galioja visose Europos Sąjungos šalyse visą gamintojo suteikiamos ir papildomos garantijos galiojimo laikotarpį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. "Lexus pagalba - tai profesionalios pagalbos kelyje programa, kuria siekiama vienintelio tikslo - užtikrinti malonią ir ramią kelionę Lexus automobiliu visoje Europoje. Įvykus nelaimingam atsitikimui, Jums tereikia surinkti telefono numerį, nurodytą kontaktuose. Jūs visada sulauksite pagalbos priverstinai sustoję kelyje dėl automobilio gedimo, avarijos ar vagystės.


LEXUS EURO ASSISTANCE 24 JUMS PADĖS, PAVYZDŽIUI, SUSIDŪRUS SU TOKIOMIS PROBLEMOMIS:

 • pagalba kelyje (išsikrovęs akumuliatorius, pasibaigę degalai, nuleista padanga, prarasti rakteliai ar užsirakinimas automobilyje ir pan.);
 • automobilio pargabenimas, jeigu jis nebetinkamas važiuoti;
 • jeigu dėl mechaninio gedimo ar nelaimingo atsitikimo automobilis tampa nebetinkamas važiuoti užsienyje, Lexus Euro Assistance 24 automobilio pagalbos paslauga Jums užtikrina galimybę arba gauti kitą automobilį, arba nakvynę, arba tęsti kelionę kitu transportu.

LEXUS EURO ASSISTANCE 24:


 • Dirbame 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, 52 savaites per metus;
 • Ištikus avarijai užsakome viešbutį;
 • Jei nebegalite vairuoti, atsiunčiame Lexus vairuotoją;
 • Jei būtina, suteikiame techninę pagalbą kelyje;
 • Paslauga teikiama Europoje įsigytiems automobiliams ir turintiems atžymas apie automobilio įsigijimo vietą automobilio dokumentuose.

Išsamiau apie tai ir apie taikomas išimtis galite sužinoti automobilį įsigyjant gautoje knygelėje, arba kreiptis į mus.*Pastaba: Nurodytais telefono numeriais gali kreiptis tik tie klientai, kurie Lexus automobilį įsigijo Lietuvoje. Jei automobilį įsigijote ne Lietuvoje, skambinkite kartu su automobiliu įsigytoje Euro Assistance24 knygelėje nurodytais telefono numeriais.

10 metų hibridinio akumuliatoriaus garantija

HIBRIDŲ SAVININKŲ SIELOS RAMYBĖ


                 Vienas pagrindinių Lexus hibridinio automobilio komponentų – aukštos įtampos akumuliatorius.
Aukštos įtampos akumuliatoriui taikoma 10 metų garantija leidžia ilgus metus mėgautis ramiomis kelionėmis, žinant, jog Lexus hibridinė sistema yra nepriekaištingos būklės. Be to, ji padeda išsaugoti aukštą automobilio išliekamąją vertę. 

Tiesiog pasirūpinkite, kad oficialioje Lexus atstovybėje kas metus arba nuvažiavus 15 000 km (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau) būtų atlikta hibridinio akumuliatoriaus patikra. Atlikus patikrą, akumuliatoriaus garantija galios toliau. 

Svarbiausia yra tai, kad akumuliatoriaus patikra oficialioje Lexus atstovybėje atliekama nemokamai. 

Čia galite susipažinti su išsamiomis 10 metų Lexus hibridinio akumuliatoriaus garantijos sąlygomis.          


Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos