Lexus modeliai

CT

Atnaujintas CT 200h yar dar efektyvesnis ir sportiškesnis kompaktiškas hibridas, idealiai tinkantis trokštantiems įkvepiantiems įkvepiančių vairuojančių potyrių ir neabejingiems aplinkai

NUO 
29 400
arba 272 €/mėn
IS

Visiškai naujas elegancija ir sportiniu dinamiškumu išsiskiriantis IS modelis siūlo tobulai suderintą prabangų komfortą ir ypatingas važiavimo savybes.

NUO 
39 990
arba 378 €/mėn
Akcija
ES

STEBINANTI TRANSFORMACIJA

NUO 
45 300
arba 428 €/mėn
Naujiena

LS

Flagmanu tapusio modelio spinduliuojančio prabanga atgimimas

NUO 
97 700

UX

Naujasis Lexus UX meta iššūkį viskam, kas buvo iki tol. Ryškus dizainas išreiškia akivaizdžią jėgą. Elegantiški kontūrai parodo charakterį, kuris ir stilingas, ir dinamiškas.

NUO 
37 200
Naujiena

Akcija
NX

Susipažinkite su įspūdingu urbanistiniu dizainu, pritaikytu keliauti penkiems žmonėms su savo daiktais, naujausios kartos benzininiais varikliais ir hibridinės pavaros technologija.

NUO 
38 720
arba 397 €/mėn
Akcija
RX

Novatoriškasis RX išsiskiria dinamiška galia, didele erdve ir neįtikėtina ekonomija.

NUO 
62 744
arba 680 €/mėn
Naujiena

RC

Visiškai naujas lexus sportinis kupė išsiskiria kraują kaitinančiomis dinaminėmis charakteristikomis, tvirtu stotu ir iš sportinių automobilių perimtomis pažangiausiomis technologijomis.

NUO 
46 100
arba 440 €/mėn

LC

Iš įsivaizduojamos koncepcijos patraukliu realiu modeliu virtęs prabangus LC kupė išsiskiria išraiškingu dizainu ir neprilygstamomis važiavimo savybėmis. Iki 100 km/h jis pagreitėja per mažiau nei 4,5 sekundės.

NUO 
105 560

GERIAUSI PASIŪLYMAI
    Norite sužinoti apie Lexus naujienas pirmi? Užsakykite mūsų naujienlaiškį:        Užsisakyti
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos