Lexus naujienos

Užsisakyti

Lexus Lietuvoje ir pasaulyje

 • LEXUS DIENA 2019
  2019-06-11

  2019 birželio 8d. "The V golf club" įvyko jau 14-oji LEXUS DIENA - golfo turnyras.

  Skaityti daugiau
 • Keturios nuostabios LEXUS NX detalės
  2019-05-21

  LEXUS dizaineriams, inžinieriams ir meistrams teko paaukoti išskirtinai daug pastangų tam, jog sukurtų įžymųjį krosoverį LEXUS NX, kuris iš kitų išsiskiria savo demonstruojamu drąsiu dizainu. Pažvelgus atidžiau, LEXUS NX detalėse slepiasi ir daugiau įstabių šio automobilio savybių.

  Skaityti daugiau
 • LEXUS Lady 2019
  2019-04-23

  Naujojo „Lexus UX“ modelio pristatymas žavių damų apsuptyje.
  Ketvirtadienio vakarą „Lexus Vilnius“ salonas aidėjo nuo smagių pokalbių ir žavaus juoko. Jau ne pirmą kartą „Lexus“ sukviečia dailiosios lyties atstoves į renginį, dedikuotą būtent joms. Naujausio „Lexus“ modelio pristatymas, istorijos apie Japoniją ir charizmos galią – tai tik nedidelė dalis to, apie ką sukosi kalbos.

  Skaityti daugiau
 • Lexus dokumentinis filmas apie Takumi meistrų gyvenimo paslaptis
  2019-04-10

  Ar žmogaus meistrystė sugebės išlikti, kai dirbtinis intelektas peržengs žmogaus gebėjimų ribas. O galbūt šis kertinis mūsų kultūros akmuo išliks ir taps vertingesnis nei bet kada?

  Skaityti daugiau
 • Lexus švenčia 10 milijoninį parduotą automobilį
  2019-02-25

  Savo 30-metį LEXUS mini paskelbdami apie savo 10 milijoninio automobilio pardavimą. Negana to, LEXUS pardavė net 1,45 mln. savaime įsikraunančių hibridinių automobilių visame pasaulyje.

  Skaityti daugiau
    Norite sužinoti apie Lexus naujienas pirmi? Užsakykite mūsų naujienlaiškį:        Užsisakyti
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos