Lexus naujienos

Užsisakyti

Lexus Lietuvoje ir pasaulyje

 • Lexus pelnė žurnalo 2020 WHAT CAR? patikimumo apdovanojimą
  2020-01-21

  Visame pasaulyje už savo kokybę vertinami Lexus automobiliai pelnė britų žurnalo „2020 What Car? “ patikimumo apdovanojimą. Sėkmę nulėmė išskirtinis savaime įsikraunančios hibridinės technologijos patvarumas.

  Skaityti daugiau
 • 2019 metai - Lexus rekordiniai pardavimai Europoje
  2020-01-14

  2019 m. Lexus Europe nustatė naują pardavimų rekordą ir pasiekė šeštus augimo metus iš eilės - parduota 87 206 transporto priemonės. Pardavimams išaugus 14 proc., palyginti su 2018 m. rezultatais – Lexus tampa vienu sparčiausiai augančiu automobilių prekės ženklų regione.

  Skaityti daugiau
 • 5- ios Lexus RX išskirtinumo priežastys
  2020-01-13

  Lexus meistrai, dizaineriai ir inžinieriai nuo patpradžių įdėjo daug pastangų, kurdami Lexus RX modelį. Tai ne tik perkamiausias pasaulyje prabangus hibridinis visureigis ir visų laikų geriausiai parduodamas Lexus modelis, bet ir pirmasis pasaulyje prabangus visureigis, kuris sukūrė savo segmentą dar 1998 m. Lexus inžinieriai skyrė nepaprastai daug dėmesio kiekvienai 2020 m. modelio detalei ir pademonstravo įspūdingus inžinerinius sprendimus. Pagrindinis dėmesys skiriamas penkioms ypatybėms, kurios iliustruoja Lexus RX modelio išskirtinumą.

  Skaityti daugiau
 • Lexus - 30 pasaulinių pirmųjų kartų
  2019-12-20

  Lexus siekis tobulėti pristatė daugybę pirmųjų pasaulyje technologijų. Kviečiame atrasti 30 naujovių, kurias „Lexus“ pirmieji pristatė pasaulinei automobilių pramonei.

  Skaityti daugiau
 •  Lexus pasiekė pusės milijono visureigių pardavimus Europos rinkoje
  2019-12-19

  · Ryškus pardavimų skaičius pasiektas per mažiau nei 20 metų.

  · Lexus su originaliu „RX“ modeliu tapo prabangių krosoverių rinkos pradininku.

  · 2005 m. prabangių SUV rinkoje Lexus pristatė „RX400h” - savaime įsikraunantį hibridinį automobilį.

  · Dabar hibridas yra neatsiejama Lexus SUV produkto strategijos dalis, tai yra technologija, kurią pasirenka net 96% Vakarų Europos klientų.

  · 2020 m. debiutuos pirmasis Lexus elektrinis automobilis “UX 300e”, kuris tik dar labiau užtikrins visureigių asortimento augimą.

  Skaityti daugiau
    Norite sužinoti apie Lexus naujienas pirmi? Užsakykite mūsų naujienlaiškį:        Užsisakyti
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos