Lexus naujienos

Užsisakyti

ŽENEVOS AUTOMOBILIŲ PARODOJE LEXUS PRISTATYS NET TRIS PREMJERAS


2020 m. Ženevos automobilių parodoje Lexus ruošia tris premjeras Europos rinkai – jau netrukus pasirodysiančius naujus gaminius ir koncepcinius modelius, kurios atskleis būsimo elektrifikuoto automobilio dizainą ir technologijos viziją.

Elektrifikuota LF-30 koncepcija yra pažangi dizaino ir technologijos pristatymas, kurią Lexus planuoja vystyti ateityje. „Lexus Electrified“ strategija siekia suteikti kuo daugiau pasirinkimo, patogumo ir įspūdžių vartotojams, kurie yra pasirengę peržengti įprastas ribas .

UX 300e yra pirmasis Lexus akumuliatorinis elektromobilis (BEV) ir pirmasis modelis, gaminamas su „Lexus Electrified“ ženklu. Jis pasižymi išskirtiniu dizainu, aukštu funkcionalumo lygiu, išskirtinėmis komforto savybėmis, nepriekaištinga kokybe, patikimumu ir rafinuotomis, tačiau dinamiškomis vairavimo savybėmis.

Naujasis Lexus LC 500 kabrioletas prisijungia prie LC kupė modelio. Jis sukurtas pagal „Ultimate Beauty“ (liet.- nepaprasto grožio) temą ir Lexus pažadą skirti dėmesio mažiausioms detalėms. Šis modelis neabėjotinai išsiskirs minioje ir suteiks nepamirštamą, visus pojūčius stimuliuojančią vairavimo patirtį. 


Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos