NAUJASIS RC

RC 300h 2019

Užsisakyti

AŠTRUS IR LENGVAS

Atnaujintas RC kupė išsiskiria aštriu ir tuo pačiu lengvu charakteriu. Danų virtuvės šefas Andreas Møller pirmasis išbandė naująjį automobilį ir pagal jo kontrastingas savybes vėliau sukūrė unikalų patiekalą
IŠ NAUJO ATRASTA ELEGANCIJA

Naujojo RC dizainą įkvėpė LC - Lexus flagmanas prabangaus kupė kategorijoje. Naujas priekinis buferio kampas glotniai nusileidžia iki pat žibintų, o grotelių tinklelis tolygiai transformuojasi iš viršaus į apačią.

Vertikaliai sudėti itin maži trigubi LED priekiniai žibintai bei nauji L-formos LED signaliniai žibintai suteikia automobiliui ryškesnę ir labiau išsiskiriančią išvaizdą. Sujungti galiniai žibintai dabar turi labiau išreikštą L-formą. Tai Lexus kupė dizaino išskirtinumas.
RAFINUOTAS LENGVUMAS

Iš LC perėmęs lygesnę bei stabilesnę važiavimo kokybę ir tikslesnį valdymą, naujasis RC dabar yra smarkesnis ir rafinuotesnis nei bet kada.

Tokios detalės kaip nauji peleko formos šoninių langų profiliai ir nuolaidos galiniame buferyje suteikia automobiliui geresnį valdymo stabilumą bei sustiprina aerodinamiką.
PAGERINTA KOKYBĖ

Automobilio salone viskas apgalvota ir sumonuota taip, kad galėtumėte mėgautis kelione – nuo aukščiausios kokybės medžiagų iki aiškaus valdymo įrankių bei matuoklių išdėstymo.

Nuostabųjį aluminio Naguri salono papuošimą RC F SPORT modeliuose įkvėpė verpetų raštai tradicinių japoniškų kardų ašmenyse. Automobilio viduje raminanti aplinkos apšvietimo sistema nukreipta į viršų, tad saloną nutvieskia švelnia šviesa. Durelių apdailos apšvietimas automatiškai prisitaiko prie važiavimo sąlygų. Naujas analoginis laikrodis, toks pats, koks yra ir LC, įrengtas aukštoje prietaisų skydelio vietoje. Tai dar viena išskirtinė Lexus kupė ypatybė.


Kainos ir įranga Kainininkas (PDF)

BANDOMASIS VAŽIAVIMAS

1 žingsnis: Pasirinkite automobilį
Prašome pasirinkti automobilio (-ų) seriją.
CT
IS
ES
LS
UX
NX
RX
RC
LC
Kiti
1
2 žingsnis: Jūsų kontaktiniai duomenys
2

Paveikslėliai ir vaizdo įrašai

SUSIDOMĖJOTE?

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
    Norite sužinoti apie Lexus naujienas pirmi? Užsakykite mūsų naujienlaiškį:        Užsisakyti
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos