ELEKTROMOBILIS

UX300e

Užsisakyti

 

PIRMASIS LEXUS ELEKTROMOBILISLexus UX 300e modelis pasirodys prekyboje Lietuvoje 2021 metais.
„Lexus“ visada skyrė didelį dėmesį  išskirtinių vairavimo savybių užtikrinimui. Pradėję nuo patobulinto „UX“ „Lexus“ inžinieriai sugebėjo panaudodami naująją elektrinę pavarą dar labiau padidino transporto priemonės efektyvumą kelyje. Tuo pačiu metu „UX 300e“ turi vieną tyliausių savo klasės kabinų. Važiuodami naujuoju UX 300e, galėsite mėgautis ne tik manevringumu, bet ir labai tiksliu vairavimu. Užtikrintam vairavimo jausmui įtakos turi žemas automobilio svorio centras kartu su papildomai sustiprintu važiuoklės ir akumuliatoriaus bloko tvirtumu. Norėdami, kad elektromobilis prisiderintų prie Jūsų nuotaikos, išbandykite dinamines vairavimo režimo galimybes arba pasirinkite savo mėgstamą vairavimo stilių naudodamiesi vienu iš keturių režimų.
 

AKUMULIATORIAUS TECHNOLOGIJA


Vienu įkrovimu daugiau nei 400 km (NEDC)* nuvažiuoti leidžianti UX 300e ličio jonų akumuliatorius buvo sukurtas panaudojus visą sukauptą ir neprilygstamą patirtį. Nuo 2004-ųjų Lexus pagamino daugiau nei 1,6 mln. elektrifikuotų, savaime pasikraunančių hibridinių automobilių. Tokia lyderystė elektrifikuotų automobilių gamyboje gali reikšti tik viena – tai proveržis Lexus technologijose, tokiose kaip galios valdymo blokas, akumuliatoriaus valdymo sistema ir elektrinis variklis, kurie buvo išbandyti nuvažiavus milijonus kilometrų.


PAŽANGI SAUGUMO SISTEMA 

UX 300e montuojamas pažangiausias Lexus Safety System+ saugos sistemų paketas, o jame - Pre-Collision sistema su pėsčiųjų atpažinimo funkcija, eismo juostų išlaikymo kontrolės sistema, padėsiantis nenukrypti nuo kelio, adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema, padėsianti geriau atpažinti pėsčiuosius ir ženklus tamsiuoju paros metu, kelių eismo ženklų atpažinimo sistema bei adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema.


MULTIMEDIJA

13 garsiakalbių Mark Levinson garso sistema sukuria neprilygstamą ir koncertą primenantį garsą. Integruotas ir lietimui jautrus 10,3 colio ekrano valdiklis leis Jums naudotis Lexus Premium navigacijos sistema bei Lexus Link sistema. Intuityvi naudotis Lexus Link sistema gali pasiūlyti praktiškas elektromobilio naudojimo funkcijas, tokias kaip nuotolinis įkrovimas, nuotolinis oro kondicionavimas ir įkrovimo stotelės paieška.
Techniniai duomenys

AKUMULIATORIAUS DIAPOZONAS

54.3 kWh ličio jonų akumuliatorius, leidžiantis nuvažiuoti daugiau nei 400 km (NEDC)* vienu įkrovimu.
*Tiksliniai skaičiai NEDC režimu.

ELEKTROMOBILIO NAŠUMAS

Įsibėgėjimas iki 100 km/h - 7.5 sekundės. Važiuojant 160 km/h, CO2 emisija yra 0 g/km.

ELEKTRINIS VARIKLIS

Išvysto 150 kW (204 DIN AG) galią ir 300 Nm sukimo momentą siekiančią galią.

BANDOMASIS VAŽIAVIMAS

1 žingsnis: Pasirinkite automobilį
Prašome pasirinkti automobilio (-ų) seriją.
CT
IS
ES
LS
UX
UX 300e
NX
RX
RC
LC
Kiti
1
2 žingsnis: Jūsų kontaktiniai duomenys
2

Paveikslėliai ir vaizdo įrašai

SUSIDOMĖJOTE?

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
    Norite sužinoti apie Lexus naujienas pirmi? Užsakykite mūsų naujienlaiškį:        Užsisakyti
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos