Pirmasis elektrinis Lexus

UX 300e

Užsisakyti

Pažintis su "Lexus UX 300e" pirmuoju elektromobiliu 


Lexus UX 300e modelis pasirodys prekyboje Lietuvoje 2021 metais. 
„Lexus“ visada skyrė didelį dėmesį  išskirtinių vairavimo savybių užtikrinimui. Pradėję nuo patobulinto „UX“ „Lexus“ inžinieriai sugebėjo panaudodami naująją elektrinę pavarą dar labiau padidino transporto priemonės efektyvumą kelyje. Tuo pačiu metu „UX 300e“ turi vieną tyliausių savo klasės kabinų. Važiuodami naujuoju UX 300e, galėsite mėgautis ne tik manevringumu, bet ir labai tiksliu vairavimu. Užtikrintam vairavimo jausmui įtakos turi žemas automobilio svorio centras kartu su papildomai sustiprintu važiuoklės ir akumuliatoriaus bloko tvirtumu. Norėdami, kad elektromobilis prisiderintų prie Jūsų nuotaikos, išbandykite dinamines vairavimo režimo galimybes arba pasirinkite savo mėgstamą vairavimo stilių naudodamiesi vienu iš keturių režimų.

Gamintojas užtikrina, kad pirmasis visiškai elektra varomas „Lexus“ turės tokią pačią pasaulinės klasės kokybę, kuri yra kiekvieno „Lexus“ automobilio pagrindas, „UX 300e“ kartu su elektrifikuotais hibridiniais modeliais sukurtas „Lexus“ apdovanojimus pelniusioje Kyushu gamykloje, o gamybą prižiūri garsieji „Takumi“ meistrai.Išgarsėję dėl išskirtinio dėmesio detalėms ir griežtų standartų, „Takumi“ puikiai įkūnija „Lexus“ kokybės įsipareigojimą kiekviename automobilyje.„UX300e“ bus pristatytas pasirinktose Europos rinkose iki metų pabaigos.

 

AKUMULIATORIAUS TECHNOLOGIJA


Vienu įkrovimu daugiau nei 400 km (NEDC)* nuvažiuoti leidžianti UX 300e ličio jonų akumuliatorius buvo sukurtas panaudojus visą sukauptą ir neprilygstamą patirtį. Nuo 2004-ųjų Lexus pagamino daugiau nei 1,6 mln. elektrifikuotų, savaime pasikraunančių hibridinių automobilių. Tokia lyderystė elektrifikuotų automobilių gamyboje gali reikšti tik viena – tai proveržis Lexus technologijose, tokiose kaip galios valdymo blokas, akumuliatoriaus valdymo sistema ir elektrinis variklis, kurie buvo išbandyti nuvažiavus milijonus kilometrų. 

„UX 300e“ automobiliui energiją teikia naujai sukurta didelės talpos, 54,3 kilovatvalandžių baterija, kuri NEDC cikle įveikia 400 km nuotolį, atitinkantį daugiau nei 300 km tikslinį nuotolį WLTP cikle. 288 ličio jonų akumuliatorius, esantis po salono grindimis ir galine sėdyne, užtikrina žemą svorio centrą, suteikia erdvės ir praktiškumo, kurio tikimasi iš miesto krosoverio.


Maksimalizuotas akumuliatoriaus veikimo laikas ir patvarumas

Užtikrinant geresnį valdymą ir akumuliatoriaus veikimo laiką, specialūs jutikliai stebi kiekvieno akumuliatoriaus elemento ir bloko įtampą, taip pat akumuliatoriaus elemento temperatūrą. Kartu su pažangiausia automobilio akumuliatorių valdymo sistema, tai garantuoja gerą akumuliatoriaus darbą ir prailgina nuvažiuojamą atstumą.

„Lexus“ naujajam „UX300e“ sukūrė akumuliatoriaus elementų oro aušinimo sistemą, kuri yra saugesnė ir lengvesnė nei vandeniu aušinamos sistemos. Akumuliatoriaus viduje cirkuliuojant atvėsintam orui, akumuliatoriaus didžiausią galią galima pasiekti įkraunant automobilį greitojo įkrovimo metu. Veikdama kartu su oro kondicionieriumi salone, sistema pagerina automobilio našumą, akumuliatoriaus veikimo laiką ir įkrovimo efektyvumą.

Patikimumas buvo pats svarbiausias, plėtojant akumuliatoriaus šildymo sistemą šaltuoju metų laikotarpiu. Šildymo elementai, esantys po kiekvienu akumuliatoriaus moduliu, sumažina šalčio poveikį važiavimo diapazonui, užtikrinant, kad visa energija būtų naudojama nuo pat pradžių.

Galiausiai, ilgai ir be rūpesčių tarnaujantis akumuliatorius turi guminius sandariklius, kurie apsaugo jį nuo vandens ir dulkių.


10 metų akumuliatoriaus garantija

Prekės ženklui pasitikint savo elektrinių transporto priemonių technologijomis, „Lexus“ siūlo 10 metų (arba 1 000 000 km) garantiją elektromobilių (BEV – Battery Electric Vehicle) pagrindinio akumuliatoriaus ir jo talpos sumažėjimo daugiau nei 70% funkciniams defektams, su sąlyga, kad savininkas laikysis reguliarių aptarnavimo patikrinimų, numatytų priežiūros programoje. Be akumuliatoriaus garantijos, „UX300e“ savininkui bus suteikta 3 metų transporto priemonės garantija ir 5 metų (arba 100 000 km) garantija važiuoklės defektams.


„Mūsų pripažinta lyderystė elektrifikavimo srityje ir šis 10 metų garantijos įsipareigojimas suteikia naują pasitikėjimo lygį klientams, pasirinkusiems elektromobilį šiame segmente“, – sako Pascal‘is Ruch‘as, „Lexus Europe“ vadovas.


PAŽANGI SAUGUMO SISTEMA 

UX 300e montuojamas pažangiausias Lexus Safety System+ saugos sistemų paketas, o jame - Pre-Collision sistema su pėsčiųjų atpažinimo funkcija, eismo juostų išlaikymo kontrolės sistema, padėsiantis nenukrypti nuo kelio, adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema, padėsianti geriau atpažinti pėsčiuosius ir ženklus tamsiuoju paros metu, kelių eismo ženklų atpažinimo sistema bei adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema.
NERIBOTA VARTOTOJO SĄSAJA

13 garsiakalbių Mark Levinson garso sistema sukuria neprilygstamą ir koncertą primenantį garsą. Integruotas ir lietimui jautrus 10,3 colio ekrano valdiklis leis Jums naudotis Lexus Premium navigacijos sistema bei Lexus Link sistema. Intuityvi naudotis Lexus Link sistema gali pasiūlyti praktiškas elektromobilio naudojimo funkcijas, tokias kaip nuotolinis įkrovimas, nuotolinis oro kondicionavimas ir įkrovimo stotelės paieška.

JAPONIŠKO DIZAINO IR ELEKTROS ENERGIJOS DARNA

Naujojo UX 300e salonas yra įkvėptas tradicinės japonų architektūros koncepcijos, vadinamos „engawa“, kuria remiantis vidus ir išorė sklandžiai susijungia į viena. Naujas požiūris padeda ne tik geriau jausti elektromobilio gabaritus, bet ir leidžia žymiai lengviau atlikti manevrus. Automobilio salonas neapkrautas detalėmis, viskas, kas svarbu - išdėstyta aplink vairuotoją ir pasiekiama ranka. Vairuotojo patogumui porankyje įmontuoti garso valdikliai.  


DRĄSUS DIZAINAS

 Nuo išskirtinių ir Lexus ženklu tapusių verpsto formos grotelių iki sportiško silueto ir 17 colių lengvojo lydinio ratlankių, naujasis UX 300e įkūnija naują požiūrį į elektrinių automobilių mobilumą. Į vairuotoją orientuotas atviras, bet ir saugus salonas yra įkvėptas japoniškos architektūros koncepcijos, vadinamos „engawa“. Joje pranyksta riba tarp išorės ir vidaus.  

TAKUMI MEISTRYSTĖ

 

ELEKTROMOBILIO NAŠUMAS

 Važiuodami naujuoju UX 300e, galėsite mėgautis ne tik manevringumu, bet ir labai tiksliu vairavimu. Užtikrinto vairavimo jausmui įtakos turi žemas automobilio svorio centras kartu su papildomai sustiprintu važiuoklės ir akumuliatoriaus bloko tvirtumu. Norėdami, kad elektromobilis prisiderintų prie Jūsų nuotaikos, išbandykite dinamines vairavimo režimo galimybes arba pasirinkite savo mėgstamą vairavimo stilių naudodamiesi vienu iš keturių lėtėjimo režimų.  
*Tiksliniai skaičiai NEDC režimu.

AKUMULIATORIAUS TECHNOLOGIJA 


 Vienu įkrovimu daugiau nei 400 km (NEDC)* nuvažiuoti leidžianti UX 300e ličio jonų akumuliatorius buvo sukurtas panaudojus visą sukauptą ir neprilygstamą patirtį. Nuo 2004-ųjų Lexus pagamino daugiau nei 1,6 mln. elektrifikuotų, savaime pasikraunančių hibridinių automobilių. Tokia lyderystė elektrifikuotų automobilių gamyboje gali reikšti tik viena – tai proveržis Lexus technologijose, tokiose kaip galios valdymo blokas, akumuliatoriaus valdymo sistema ir elektrinis variklis, kurie buvo išbandyti nuvažiavus milijonus kilometrų.
 

Preciziškai suprojektuota elektrinių automobilių transmisija

Itin kompaktiška nauja transmisija su 3 velenų išdėstymu ir reduktoriaus mechanizmu, užtikrinančiu didelį variklio greitį ir ypač mažą triukšmo lygį. Ilgesniam komponentų tarnavimo laikui ir ypač sklandžiam važiavimui, „Lexus“ inžinieriai pristatė patobulinimus – krumpliaračio dantų paviršiaus šlifavimą, garsui nepralaidų dangtį ir optimizuotą tepimo sistemą.


Techniniai duomenys

AKUMULIATORIAUS DIAPOZONAS

54.3 kWh ličio jonų akumuliatorius, leidžiantis nuvažiuoti daugiau nei 400 km (NEDC)* vienu įkrovimu. 
*Tiksliniai skaičiai NEDC režimu. 

ELEKTROMOBILIO NAŠUMAS

Įsibėgėjimas iki 100 km/h - 7.5 sekundės. Važiuojant 160 km/h, CO2 emisija yra 0 g/km. 

ELEKTRINIS VARIKLIS

Išvysto 150 kW (204 DIN AG) galią ir 300 Nm sukimo momentą siekiančią galią.

 

BANDOMASIS VAŽIAVIMAS

1 žingsnis: Pasirinkite automobilį
Prašome pasirinkti automobilio (-ų) seriją.
CT
IS
ES
LS
UX
UX 300e
NX
RX
RC
LC
Kiti
1
2 žingsnis: Jūsų kontaktiniai duomenys
2

Paveikslėliai ir vaizdo įrašai

SUSIDOMĖJOTE?

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
    Norite sužinoti apie Lexus naujienas pirmi? Užsakykite mūsų naujienlaiškį:        Užsisakyti
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos