Sušvelninus Lietuvoje paskelbto karantino sąlygas Lexus Vilnius salonas atveria duris klientams. Griežti reikalavimai leidžia užtikrinti visiems saugią aplinką ir toliau teikti aukščiausio lygio paslaugas.


Šiuo metu vizitą salone ar bandomąjį važiavimą rekomenduojama suplanuoti iš anksto ir jam užsiregistruoti telefonu ar internetu. Klientams sudarytos visos sąlygos saugiai apžiūrėti salone eksponuojamus automobilius, taip pat išbandyti norimą naują arba naudotą „Lexus“ modelį - po kiekvienos apžiūros ar važiavimo automobilius kruopščiai dezinfekuojame ozonu. Automobiliai bandomiesiems važiavimams perduodami be tiesioginio kontakto, važiavimo metu ryšį su klientu palaikome laisvų rankų įrangos pagalba. Ir toliau konsultuojame telefonu, elektroniniu paštu ar vaizdo skambučių pagalba.

Bendraukime: +370 5235 6050 arba el. paštu lexus@lexusvilnius.lt 

vizito metu KLIENTŲ PRAŠOME: 

  • Dėvėti apsauginę veido kaukę.
  • Nevykti į saloną, jei priklausote rizikos asmenų grupei, negaluojate, jaučiate ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomus (sloguojate, skauda gerklę ar kosėjate) arba karščiuojate.
  • Į saloną vykti ne didesnėmis nei 2-jų asmenų grupėmis, rekomenduojama nesivesti vaikų.
  • Užėjus į saloną dezinfekuoti rankas - dezinfekcinėmis priemonėmis pasirūpinsime.
  • Be reikalo neliesti paviršių, laikytis kosėjimo/čiaudėjimo etiketo, palaikyti saugų (ne mažesnį nei 1-2 m.) atstumą nuo kitų žmonių.
REGISTRACIJOS ANKETA
VARDAS, PAVARDĖ *
TELEFONO NUMERIS
EL. PAŠTO ADRESAS *
JUS DOMINA *
JUS DOMINANTIS AUTOMOBILIS
URL
* Privalomi laukai
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos