Atsarginės dalys

Užsisakyti

Originalios Lexus dalysRemontuodami automobilius naudojame tik originalias Lexus dalis, kurioms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo (išimtis taikoma padangoms, stiklams, stabdžių trinkelėms, valytuvų šluotelėms ir pan. dalims, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus). Remontas originaliomis Lexus dalimis – tai patikimumo garantija. Visos originalios detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos Lexus automobilių gamykloje, todėl koncernas garantuoja šių detalių kokybę. “Mototoja” atsarginių dalių sandėlis nuolatos aprūpintas visomis detalėmis, kurių gali prireikti Lexus techninių aptarnavimų metu. Kitos detalės, kurių sandėlyje nėra, užsakomos ir pristatomos per ypač trumpą laiką, pristatymas paprastai užtrunka iki 2 darbo dienų (užsakymą pateikiant iki 10 val. – detalė pas mus atvyksta jau kitą darbo dieną).

LEXUS ORGINALIOS ATSARGINĖS DALYS TAI:


  • Kokybė ir patikimumas - visos originalios detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos Lexus automobilių gamykloje.

  • Garantija - 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo.

  • Greitas pristatymas – iki 2 dienų.

Atnaujintos dalys OPTIFITOPTIFIT – tai Lexus originalių atsarginių dalių prekių grupė. Šios atsarginės dalys yra skirtos naudoti atliekant pogarantinius remonto ir priežiūros darbus. Mūsų tikslas yra pasiūlyti OPTIFIT atsarginių dalių už konkurencingą kainą senesniems Lexus modeliams. Be to, kaip visoms originalioms Lexus atsarginėms dalims, OPTIFIT dalims suteikiama 12 mėn. garantija.
OPTIFIT atsarginės dalys yra ideali alternatyva įsigyjant senesnių kaip 3 metų automobilių atsargines dalis. Atsarginės dalys OPTIFIT – kuo geriausiai pritaikytos Jūsų automobiliui, jos bus naudojamos kur kas ilgiau negu pigesnės alternatyvos (neoriginalios atsarginės dalys kokybės požiūriu visada nusileidžia originalioms). Šių atsarginių dalių atnaujinimo ir naudojamų komponentų technologija yra išbandyta ir pripažinta, joje atsižvelgiama į visus Lexus kokybės standartus ir reikalavimus. 
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos