Lexus Vilnius servisas

Užsisakyti

Kokybė ir Jūsų komfortasKvalifikuoti darbuotojai ir naujausia įranga. Mototoja servisuose naudojama šiuolaikiška ir specializuota Lexus įranga, o serviso darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją Lexus rengiamuose apmokymuose. Tai ypač aktualu atliekant darbus, susijusius su hibridine technologija. Lexus hibridinę technologiją sukūrė būtent Lexus, todėl prižiūrint hibridinį automobilį geriausia pasitikėti įgaliotąja Lexus atstovybe. Mūsų techniniai darbuotojai yra baigę griežtus reikalavimus atitinkančią mokymų programą ir yra tikri ekspertai – jie yra susipažinę su visais hibridinės technologijos aspektais ir moka naudotis naujausia įranga bei sistemomis, tad Jūsų automobiliui bus parodytas didžiausias dėmesys – toks, kokio jis vertas.
Operatyvus darbas ir malonus aptarnavimas. Servise stengiamės pateikti Jums efektyviausius problemos sprendimo būdus per kuo trumpesnį laiką. Kvalifikuoti meistrai ir operatyvus detalių pristatymas – ypač svarbūs veiksniai, leidžiantys taupyti Jūsų laiką ir Jūsų automobilį sutvarkyti greitai ir kokybiškai. Laukiant paruošto automobilio Jus pavaišinsime puikia kava, Lexus salone įrengtos darbo vietos, kur, pageidaujat, galite planuotis ir savo verslo susitikimus. Taip pat galime pasiūlyti pakaitinio automobilio nuomą ar už papildomą mokestį paimti ir grąžinti automobilį į Jums patogią vietą. 

Susitikimų kambarys

  

IŠNAUDOKITE LAIKĄ EFEKTYVIAI - PASINAUDOKITE SUSITIKIMŲ KAMBARIU MŪSŲ SALONE

- Laiko planavimas. Kol Jūsų automobiliui atliekami remonto darbai, keičiamos sezoninės padangos ar atliekamas techninis aptarnavimas, negaiškite savo brangaus laiko - išnaudokite jį efektyviai. "Lexus" salone automobilio laukimo laiką galite skirti darbui. Jūsų patogumui mes Jums suteiksime atskirą darbo erdvę, su visais patogumais.

- Susitikimai su partneriais. Mūsų salone galite organizuoti susitikimus su savo verslo partneriais. Pakvieskite juos į "Lexus" saloną užuot grįžę atgal į savo biurą. Salono administratorės su malonumu pasirūpins Jums paruoštu susitikimų kambariu, pavaišins svečius kava ar arbata.

Rezervuoti susitikimų kambarį galite el.paštu lexus@lexusvilnius.lt arba telefonu +370 5 235 60 50

Svarbi Jūsų nuomonė

 


OKYAKU-SAMA ICHIBAN! - KLIENTAS YRA SVARBIAUSIAS! - tokios Lexus klientų aptarnavimo filosofijos laikosi Lexus atstovai visame pasaulyje, taip pat Baltijos valstybėse.

Jums nuolat pristatome ne tik aukštos kokybės produkciją, bet ir siekiame geriausio klientų aptarnavimo. Mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė, pasiūlymai bei kritika - ji padeda gerinti mūsų siūlomas paslaugas ir gaminius. Todėl mes visada laukiame Jūsų atsiliepimų ir esame pasiruošę padėti Jums, kai esate nepatenkinti paslauga ar gaminiu ir norite savo mintimis pasidalyti su mumis.
 LEXUS VILNIUS pasiruošę atsakyti į Jūsų užklausas. 

Siųsti užklausą>

Aplinkosauga“MOTOTOJA” NE TIK SIEKIA UŽTIKRINTI SAVO PARDUODAMŲ PRODUKTŲ BEI PASLAUGŲ KOKYBĘ, BET IR AKTYVIAI RŪPINASI APLINKOSAUGOS, SOCIALINĖS ATSAKOMYBĖ KLAUSIMAIS. NUOLATINIS NORAS TOBULĖTI TIEK IEŠKANT TECHNOLOGINIŲ NAUJOVIŲ, TIEK GALIMYBIŲ SUMAŽINTI APLINKOS TARŠĄ, VEDA MUS Į PRIEKĮ.“APLINKOS APSAUGOS VADYBA

“Mototoja” nuo pat įmonės įkūrimo pradžios dalyvauja aplinkos apsaugos vadybos sistemos (ISO 14001:2004) diegimo projekte. Šis tarptautinis standartas apibrėžia reikalavimus, keliamus aplinkos apsaugos vadybos sistemai, ir leidžiančius sukurti ir įgyvendinti politiką ir tikslus atsižvelgiant į teisinius ir kitus reikalavimus.
UAB „Mototoja“dokumentais įformino, įgyvendina ir nuolatos gerina aplinkos apsaugos vadybos sistemą pagal šio tarptautinio standarto reikalavimus ir apibrėžia, kaip ji vykdo šiuos reikalavimus. Įmonė užtikrina, kad visi asmenys, dirbantys jai arba jos vardu ir atliekantys darbus, kurie gali daryti žymų poveikį aplinkai, yra kompetentingi, t.y. turi tinkamą išsilavinimą, yra apmokyti.
ATLIEKŲ TVARKYMAS

Vadovaudamasi LR Atliekų tvarkymo įstatymu 34(2) „Mototoja“ vykdo Vyriausybės ir jos įgaliotos institucijos nustatytas gaminių ir pakuotės atliekų tvarkymo užduotis, tvarko baterijų ir akumuliatorių, ir šių bei kitų gaminių pakuočių apskaitą ir teikia ataskaitas Vyriausybės įgaliotai institucijai šios institucijos nustatyta tvarka, Ūkio ministerijos nustatyta tvarka ženklina tiekiamas rinkai baterijas ir akumuliatorius. „Mototoja“ klientai yra informuojami, jog baterijos, padangos, akumuliatoriai bei jų atliekos yra surenkami nemokamai ir perduodami įmonėms, turinčioms teisę tvarkyti šias atliekas.
Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos