Serviso paslaugos

Užsisakyti

Techniniai aptarnavimai


Kad Jūsų automobilis teiktų vairavimo malonumą, rekomenduojame laikytis gamintojo nustatytos automobilio techninės priežiūros programos ir pas mus apsilankyti kas 15000 km arba bent kartą per metus (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Visi Jūsų automobiliui atlikti techninės priežiūros darbai yra įrašomi į automobilio istoriją, todėl visuomet ją galėsite pasitikrinti. 

"Lexus Vilnius" centre techninė priežiūra atliekama išlaikant aukštą darbų kokybę, tokią kokios buvo siekiama gaminant Jūsų automobilį. Nerizikuokite be reikalo ir pasitikėkite profesionalais! 

Techninio aptarnavimo laiką galima rezervuoti keliais būdais, pasirinkite vieną iš Jums tinkamiausių: 
  • rezervuokite laiką ČIA
  • skambinkite darbo valandomis telefonu: +370 5 235 60 53
  • parašykite el. laišką lexus@lexusvilnius.lt

Susipažinkite su aptarnavimų kainomis.

Hibridinių automobilių patikraJūsų automobilio širdis – novatoriškiausia Lexus hibridinės pavaros technologija. Jūsų automobilio hibridinės pavaros įvertinimas yra puikus būdas patikrinti, ar sistema veikia sklandžiai ir taupiai. Įvertiname Lexus hibridinę pavarą ir pateikiame išsamią jos būklės ataskaitą. 
Hibridinės baterijos patikrinimo metu įvertiname:
  • Galios šaltinio galingumą
  • Variklių efektyvumą
  • Hibridinės pavaros aušinimo sistemos efektyvumą

Remonto darbai

MŪSŲ SERVISE JŪSŲ AUTOMOBILIUI GALIME ATLIKTI GARANTINĮ, POGARANTINĮ REMONTĄ BEI KASMETINĮ AUTOMOBILIO TECHNINĮ APTARNAVIMĄ.


  • Kvalifikuoti darbuotojai ir naujausia įranga. "Lexus Vilnius" servise naudojama šiuolaikiška ir specializuota Lexus įranga, o serviso darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją Lexus rengiamuose apmokymuose. Tai ypač aktualu atliekant darbus, susijusius su hibridine technologija. Lexus hibridinę technologiją sukūrė būtent Lexus, todėl prižiūrint hibridinį automobilį geriausia pasitikėti įgaliotąja Lexus atstovybe.
  • Originalios dalys. Remontuodami automobilius naudojame tik originalias Lexus dalis, kurioms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo (išimtis taikoma padangoms, stiklams, stabdžių trinkelėms, valytuvų šluotelėms ir pan. dalims, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus). Remontas originaliomis Lexus dalimis – tai patikimumo garantija. Visos originalios detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos Lexus automobilių gamyklose, todėl koncernas garantuoja šių detalių kokybę. Detales, kurių sandėlyje nėra, užsakomos ir pristatomos per ypač trumpą laiką, pristatymas paprastai užtrunka iki 2 darbo dienų (užsakymą pateikiant iki 10 val. – detalė pas mus atvyksta jau kitą darbo dieną).
  • Operatyvus darbas ir malonus aptarnavimas. Servise stengiamės pateikti Jums efektyviausius problemos sprendimo būdus per kuo trumpesnį laiką. Laukiant paruošto automobilio Jus pavaišinsime puikia kava, Lexus salone įrengtos darbo vietos, kur, pageidaujat, galite planuotis ir savo verslo susitikimus. Taip pat galime pasiūlyti pakaitinio automobilio nuomą ar už papildomą mokestį paimti ir grąžinti automobilį į Jums patogią vietą.

Darbas su padangomis

  

  
 "Lexus Vilnius" servise Jums galime pasiūlyti:
- padangų montavimą
- ratų balansavimą


Be to, remiantis Lietuvos Respublikos Atliekų tvarkymo įstatymu, padangų keitimo metu netinkamas naudoti padangas utilizuojame nemokamai.

Galite rezervuoti laiką: 
  • rezervuojant laiką ČIA


 
PADANGŲ SAUGOJIMAS 

Pasirūpinsime Jūsų automobilio padangų saugojimu iki sekančio sezono. Numontuotos padangos arba ratų komplektas bus nuplautas ir laikomos tinkamomis sąlygomis - vėsioje, sausoje ir tamsioje saugykloje.
  

Automobilių plovimas

 

   
Visuomet smagu važinėti švariu ir blizgančiu automobiliu. "Lexus Vilnius" servisas pasirūpins Jūsų automobilio išvaizda! 
Mes galime pasiūlyti profesionalias automobilio išorės ir vidaus plovimo, valymo bei kėbulo poliravimo paslaugas.

Automobilių plovimo įkainius rasite čia

Pakaitiniai automobiliai / nuoma

MES PASIRŪPINSIME, KAD ATVYKĘ Į „LEXUS VILNIUS“ IR PALIKĘ SAVO AUTOMOBILĮ TECHNINEI PRIEŽIŪRAI AR REMONTUI IR TOLIAU BE RŪPESČIŲ GALĖTUMĖTE VAIRUOTI LEXUS.


PAKAITINIŲ AUTOMOBILIŲ KAINOS SERVISO KLIENTAMS (BE PVM):

  

Lexus IS 300h

1 paros kaina - 30 €


Automobilio paėmimas – pristatymas

TAUPYDAMI JŪSŲ LAIKĄ GALIME PAIMTI IR GRĄŽINTI JAU SUTVARKYTĄ AUTOMOBILĮ Į JŪSŲ NURODYTĄ VIETĄ (PASLAUGA TEIKIAMA VILNIAUS MIESTE)


  

PASLAUGOS KAINOS (SU PVM):

Automobilio paėmimas iš sutartos vietos arba grąžinimas – 30 €
Automobilio paėmimas ir sugrąžinimas į sutartą vietą – 50 €
* Šis pasiūlymas galioja tik eksploatuojamoms transporto priemonėms

Paimdami Jūsų automobilį, Jums pageidaujant, galime pasiūlyti pakaitinį automobilį.


Lexus savininkams


INFORMACIJA APIE AUTOMOBILIŲ ATŠAUKIMĄ DĖL TAKATA ORO SAUGOS PAGALVIŲ

Laikydamasi savo išsikeltų kokybės ir saugumo principų, Lexus bendrovė plečia automobilių atšaukimo dėl brokuotų Takata oro saugos pagalvių dujų generatorių mastą. Klientų saugumas yra pagrindinis Lexus prioritetas. Todėl mes nuolat stebime savo automobilių eksploatacines charakteristikas, rinkdami informaciją iš įvairių šaltinių. Sužinoję, jog tam tikros mūsų automobilių dalys ar aspektai neatitinka griežtų Lexus standartų, imamės atsakomųjų veiksmų. Taip pasielgėme ir šiuo atveju. Sužinokite daugiau.

Į viršų

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos