„Toyota“ pradeda naujojo „Land Cruiser“ rezervavimus internetu

„Toyota“ pradeda naujojo „Land Cruiser“ rezervavimus internetu

„Toyota“ jau priima naujojo „Land Cruiser“ rezervavimus internetu, suteikdama vairuotojams galimybę tapti vienais pirmųjų užsisakiusių legendinį visureigį. Pirmieji modeliai į Baltijos šalis atkeliaus 2024 metų rudenį.

Rezervuojant internetu, galima pasirinkti vieną iš trijų skirtingų automobilio specifikacijų lygių („First Edition“, „Prestige“ ar „Executive“). Visi įrangos lygiai galimi komplektuojant tiek su penkiomis, tiek ir su septyniomis sėdimosiomis vietomis.

Išskirtinė savo apdaila ir įranga „First Edition“ versija Europos klientams bus gaminama itin ribotu tiražu, tik pirmąjį gamybos mėnesį. Ją bus galima įsigyti tik išankstinio pardavimo laikotarpiu, rezervuojant internetu, kur bus tenkinamos anksčiausiai užsakiusių vairuotojų paraiškos.

Komplektuojant naująjį „Land Cruiser“ modelį „First Edition“ versija asortimento hierarchijoje bus pati aukščiausia. Ji išsiskirs ypatingomis detalėmis, tarp kurių bus tik šiai versijai skirti 18 colių skersmens ratlankiai, klasikiniai apvalūs priekiniai žibintai, dviem spalvomis nudažytas kėbulas ir versijos ypatingumą atskleidžiantys „First Edition“ ženkleliai. Interjeras bus atpažįstamas pagal išskirtinius apmušalus ir jų siūles.

„Prestige“ ir „Executive“ versijos pasižymi tvirtu išorės dizainu, kuris perteikia visureigio jėgą ir galimybes kartu su išgryninta ir šiuolaikiška, funkciją atitinkančios formos išvaizda. Įrangos lygiai vizualiai atskiriami pažvelgus į lengvojo lydinio ratlankius: „Prestige“ versijoje montuojami 18 colių skersmens, o „Executive“ – 20 colių.

Tradiciškai kėbulo ant rėmo konstrukcijos principas buvo neatsiejamas nuo „Land Cruiser“, suteikiantis galimybes keliauti šiuo visureigiu bet kur. Ši tezė galioja ir naujausiai modelio kartai, kuri sukurta ant naujosios globaliosios „Toyota“ bendrovės GA-F platformos.

Ši platforma tapo pagrindu reikšmingiems visureigio galimybių pagerinimams: bendras automobilio standumas išaugo 30 proc., o rėmo standumas padidintas net 50 proc. Tai užtikrina geresnį automobilio atsaką į vairuotojo veiksmus, tobulesnį valdymą ir didesnį važiavimo komfortą, o nauja pakaba leido optimizuoti judėjimą įvairiais paviršiais. Nauji kėbulo konstrukcijos sprendimai užtikrina galimybę įveikti sudėtingesnes nuokalnes.

Naujasis „Land Cruiser“ varomas 2,8 litro darbinio tūrio turbodyzeliniu 150 kW/204 AG išvystančiu varikliu, kurio galia ratams perduodama per 8 laipsnių automatinę „Direct Shift“ pavarų dėžę. Visureigis gali vilkti iki 3500 kg sveriančias priekabas.

Rezervuokite čia

Šie rezervavimai nėra įpareigojantys pateikti galutinį automobilio užsakymą, bet suteikia prioritetinę teisę būti tarp pirmųjų užsakiusių ir gavusių savo naują automobilį.

Galerija

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos