Mantas Šaltenis


Toyota pardavimo vadybininkas
+370 5 235 64 41
Gyvenimo pasiekimai
Būsto įrengimas
Gyvenimo kredo
Jei savęs nepakutensi, niekas tavęs neprajuokins
"Mototoja" šeimos narys:
2011 05
Kuo galiu būti Jums naudingas Mielai padėsiu išsirinkti Jums skirtą automobilį, su kuriuo važiuosite ilgai ir laimingai
Mylimiausias “Toyota” modelis
Vieno mylimiausio neturiu, bet myliu visus hibridinius modelius! 

Komentarai

Mototojos klientas esu nuo 2013 metų, daug kartų teko įsitikinti, kad ten dirba profesionalų komanda ir vienas iš didžiausią įspūdį palikusių žmonių yra Mantas Šaltenis, jis ne kartą padėjo išsirinkti automobilį. Mantas turi gerą humoro jausmą, dėmesingas, taktiškas, protingas (manau kiekvienas klientas svajoja, kad su juo bendrautų būtent toks vadybininkas) ir savo darbą atlieka puikiai.

Laimonas Lukoševičius 2019 07 31

Nuoširdžiai dėkoju Mantui už labai profesionalias konsultacijas išsirenkant automobilį. Nuoširdus, šiltas bendravimas, patarimai paskatino mane ir toliau bendrauti su Mototoja pasirankant aptarnaujantį servisą. Tikiuosi kad kompanija ateityje bus mano automobilio "šeimos gydytojas". Dėkui Tau Mantai.

Valdas Jurkevičius 2018 10 31

Tik praėjusią savaitę įsigijau automobilį Toyota Corolla. Esu ypač dėkinga Mantui Šalteniui už profesionalų aptarnavimą, malonų bendravimą. Lūkesčiai buvo gerokai viršyti. Labai rekomenduoju Mantą kaip puikų Toyota atstovą, kuris atsakys į visus kylančius klausimus, viskuo pasirūpins nuo iki. Ačiū dar kartą!

Laurinta Elinskaitė 2017 10 30

2017m. balandžio mėn. 06d. įsigijau automobilį Toyota RAV4. Šeima džiaugiasi automobiliu, o aš labai patenkinta Jūsų darbuotojų kultūringu ir paslaugiu aptarnavimu. Ypatingai norėčiau padėkoti vadybininkui Mantui Šalteniui už man skirtą laiką, pradedant nuo apsisprendimo, kokį automobilį rinktis, iki džiugios automobilio atidavimo akimirkos. Tai jaunas, atitinkantis visus laikmečio reikalavimus vadybininkas. Svarbiausia, geranoriškas ir dėmesingas net vyresnio amžiaus pirkejui. Linkiu Jūsų firmai klestėjimo, o nepriekaištingiems darbuotojams asmeninės laimės.

Albina Šakalienė 2017 04 11

Toyota ir Lexus atstovybėje UAB Mototoja įsigijau automobilį Toyota RAV4, todėl noriu pasidalinti automobilio pirkimo įspūdžiais. Į UAB Mototoja užsukau dar neapsisprendęs, kokio automobilio man reikėtų. Nuo pat pirmo vizito mane konsultavo vadybininkas Mantas Šaltenis. Jis padarė labai kompetentingo, paslaugaus ir geranoriško vadybininko įspūdį, todėl netruko mane įtikinti, kad man reikia būtent hibridinio RAV4. Esu tikrai smulkmeniškas, tačiau Mantas visada rasdavo man laiko, kantriai ir profesionaliai sugebėdavo atsakyti į visus mane dominančius klausimus. Renkantis automobilio komplektaciją, Mantas tikrai geranoriškai davė labai profesionalius patarimus, juos visada pagrįsdavo argumentais. Pats pirkimas tikrai buvo sudėtingas, nes gyvenu Berlyne, todėl daug ką teko derinti nuotoliniu būdu. Manto dėka viskas buvo išspręsta greitai, profesionaliai ir lanksčiai. Atsakingą požiūrį į klientus iliustruoja vežėjų, kurie gabeno mano automobilį komentaras apie automobilio pakrovimą ir išgabenimą iš UAB Mototoja. Jie paminėjo, kad jokioje kitoje atstovybėje nematė tokios griežtos tvarkos, nors gabena daug naujų automobilių iš Lietuvos į Vakarų Europą. Pasak vežėjų, vadybininkas pats asmeniškai stebėjo pakrovimą, fotografavo automobilį ir pareikalavo, kad jam matant būtų užpildytas CMR (krovinio transportavimo dokumentas). Tai man vėl įrodo rimtą ir atsakingą požiūrį į klientą. Dar vienas labai teigiamas pavyzdys man buvo, kai, jau nupirkus ir atgabenus automobilį, aš Mantui paskambinau ir pasiteiravau, kaip įjungti tam tikras automobilio funkcijas. Mantas nedelsiant pakonsultavo ir netgi netrukus atsiuntė elektroniniu paštu fotografijas, paaiškinančias, kaip atlikti programavimą. O juk paprastai, kiek anksčiau teko susidurti, pardavimo vadybininkų geranoriškumas ir paslaugumas dingdavo, vos sumokėjus pinigus. Tai nebuvo pirmoji atstovybė, kurioje esu pirkęs automobilį, tačiau niekur kitur tokio atsakingo požiūrio į klientą ir atliekamą darbą nemačiau. Kai man vėl prireiks pirkti automobilį, manau, kad pirma atstovybė, į kurią užsuksiu, bus Mototoja. Dėkoju Mantui ir UAB Mototoja kolektyvui už išskirtinai puikų aptarnavimą. Viskas buvo atlikta SUPER.

Vilmantas Tamošaitis 2017 02 21

Man malonu, kad automobilį pasirinkau įsigyti pas Jus. Labai patiko Jūsų profesionalumas, konkretumas, nuoširdus bendravimas, atsakingumas ir naudingi patarimai. Rekomenduočiau ir savo pažįstamiems kreiptis pas Jus renkantis naują automobilį. Sėkmės tolimesnėje karjeroje!

Danguolė Kučinskienė 2017 02 20

Pirkome iš Jūsų salono RAV4, mus aptarnavo Mantas Šaltenis. Norime prašyti, kad perduotumėte Mantui nuoširdžią padėką už puikų savo dalyko žinojimą, mokėjimą bendrauti su pirkėjais bei už visada laiku atliktus mūsų prašymus. Kadangi esu daug metų dirbęs IT pardavimų vadovu, tai galiu pasidžiaugti , kad Mototoja turi tokį puikų profesionalų darbuotoją.

Irenijus Puotkalis 2016 10 13

Smagu, kad įmonė UAB Mototoja turi tokį darbuotoją kaip Mantas Šaltenis. Sužavėjo Manto kompetencija, nuoširdumas, paprastumas ir "išlaikyta" šypsena viso bendravimo metu. Sėkmės Tau, Mantai - Tavo aptarnavimas 10 balų.

Margarita ir Valius 2016 05 09

Esu dėkinga Mantui už pagalbą renkantis automobilį. Profesionali konsultacija, rūpestingumas ir mandagus aptarnavimas padėjo nesunkiai apsispręsti ir pasiryžti įsigyti naują pirkinį. Rekomenduoju būsimiems pirkėjams kreiptis į šį konsultantą, o Mantui linkiu parduoti dar daug daug gražių ryškių Toyota automobilių ir nuspalvinti Lietuvos kelius :)

Agnė A. 2016 04 09

Dėkui Mantui Šalteniui už puikiai atliktą darbą ir UAB "Mototoja" už turimą profesionalų vadybininką. 10 balų.

Tomas 2016 04 04

Nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamos įmonės personalui už kvalifikuotą pagalbą, įsigyjant naują automobilį, ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės! Išskirtinės padėkos nusipelnė mus aptarnavęs pardavimo vadybininkas Mantas Šaltenis. Jo profesionalus požiūris, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui, tolerancija ir begalinė kantrybė padėjo lengviau apsispręsti ir padaryti svarbų sprendimą, įsigyjant automobilį. Didžiausios sėkmes darbuose!

Jūratė Jankauskienė 2016 03 24

Nuoširdžiai dėkojame Mantui ir Arnui, jie mus globojo kartu. Kada nuoširdumas yra natūralus, tada ir reikalai klostosi kaip iš pypkės, džiaugiesi, kad esi išklausytas, nors pateiki begales, kartais kvailų klausimų, bet į juos visada gauni išsamų atsakymą. Dirba profesionalai, ačiū jiems.

Daiva ir Vladas 2016 03 21

Malonu turėti su Mantu reikalų. Profesionalus, rūpestingas, ne tik automobilio pardavimo metu, bet ir jį eksploatuojant. Visada atrašo į elektroninius laiškus, jei klientui kyla kažkokių klausimų. Prieš beveik metus buvau nusižiūrėjęs pirkti benzininį automobilį, bet pasiūlė hibridą su gera nuolaida ir tikrai nesigailiu šiuo pasiūlymu. Ko negalėčiau pasakyti apie kitos atstovybės rūpestį, tiek naujais jų klientais, tiek esamais. Jei išsirinkote Toyota, tai labai rekomenduoju Mototoja ir, žinoma, Mantas pasirūpins visais jus dominančiais klausimais.

Henrikas Paukštys 2016 03 17

Mantai, labai Jums ačiū už profesionalumą! Buvau Tokviloj, esu labai nepatenkinta. Jūsų dėmesys kiekvienam klientui yra nuostabus. Jūs tikrai dirbat savo srityje! Mototoja 10 balų.

Julija Šostackiene 2016 02 12

Ačiū, Mantai, už tai, kad įtikinai pirkti automobilį su automatine pavarų dėže:) Dabar labai džiaugiuosi kamščiuose, o ir žmona patenkinta, kad galiu laikyti jos ranką savojoj vairuodamas. Ačiū ir sėkmės Tau!

Loreta ir Gintautas 2015 11 17

Искренняя благодарность Mantas Šaltenis за его профессиональное, грамотное и очень доброжелательное отношение в процессе приобретения тайота рав 4, а также оказании помощи в решении других вопросов!

Ruslan Lobanok 2015 11 06

Искренне благодарю Mantas Šaltenis за сотрудничество в покупке автомобиля. Стоит отметить его высокий уровень профессионализма, понимание ситуации, позитивное настроение, а главное, его желание действительно помочь клиенту и сделать всё, чтобы клиент остался доволен!

Роман Милешкевич 2015 11 06

Dėkingi esam gerb.Mantui už nuoširdumą ir profesionalumą,už supratingumą ir kantrybę.Jūs esate visų pirma geras žmogus ir puikus vadybininkas. Višnevskiu šeima

Voitech Višnevski 2015 03 16

Gerb. Mantai, dėkoju Jums už nuoširdžią, dalykišką, kompetentingą, patarimais ir geranoriškumu suteiktą pagalbą perkant iš jūsų salono mašiną Toyota Auris š.m. sausio mėn. Jūs esate puikus vadybininkas. Sėkmės.

Emilija 2015 03 09

Vadybininko Manto Šaltenio dėka išsirinkau puikų automobilį. Noriu padėkoti už kantrybę, išsamią ir profesionalią konsultaciją, skirtą laiką bei dėmesį.

Vitalija Vasiliauskaitė 2015 03 03

Nuoširdžiai dėkojame salono vadybininkui Mantui Šalteniui už puikų aptarnavimą, profesionalumą ir kantrybę. Tik tokio aukšto profesinio lygio ir kultūros vadybininkai, turi dirbti su klientais.

Aleksandras Kuznecovas 2015 02 20

Palikite atsiliepimą