Karolis Urniežius


Vyr. vadybininkas
+370 5 235 64 41
Gyvenimo pasiekimai

Ekonomikos magistro diplomas. Tikiuosi, kad didžiausi pasiekimai laukia ateityje.

Gyvenimo kredo
Gyvenk taip, kad būtų ką papasakoti.
"Mototoja" šeimos narys:
nuo  2016 05
Kuo galiu būti Jums naudingas

Norite įsigyti Jūsų poreikius atitinkantį automobilį? Kreipkitės į mane, aš visada Jums padėsiu.

Mylimiausias “Toyota” modelis
Toyota Land Cruiser

Komentarai

I don't like high-pressure salesmen so I don't typically look forward to the process of buying a new car. Karolis Urniežius at UAB Mototoja knew exactly how to help me without making me feel pressured or bothered. I stopped in on a very busy day at the dealership and when I left with intentions to return another day, Karolis followed up with me regularly, but not too frequently. When I eventually returned, he accurately read my verbal and non-verbal queues, answered my questions or chased down answers to my questions, and honestly advised me on additional coverage without pushing anything I didn't want or need. Now I have used Toyota Yaris and I think to return for brand new Toyota after couple of years. I had several follow up questions after I bought my car and he has treated me with just as much urgency and priority after the sale as he did before the sale. If you're thinking about buying a Toyota, I urge you to choose UAB Mototoja - and seek out Karolis to handle your experience! You'll be glad you did. PS - When returning for service, ask for Sigita. She's amazing!

Miglė Banytė 2019 12 23

Puikus, savo darbą gerai išmanantis specialistas. Labai dėkingi už skirtą laiką, padedant išsirinkti automobilį, konsultacijas ir malonią staigmeną, įteikiant automobilį. Ačiū!

Ilma 2019 07 31

Esame labai patenkinti konsultavimu ir patarimais renkantis mašiną. Ačiū Karoliui Uržniežiui už paslaugumą ir dėmesį. Labai profesionalus aptarnavimas.

Irena 2018 10 21

Dėkojame Karoliui už kantrybę, rūpestį ir nuoširdumą, padedant išsirinkti puikų automobilį. Džiaugiamės, kad buvome išklausyti, nors pateikėme milijonus gal kvailų ir juokingų klausimų. Į visus juos gavome išsamius atsakymus. Sėkmės Jums.

Julius ir Rimualda 2017 03 31

Dėkojam Jūsų personalui už kokybišką aptarnavimą. Ypač dėkojam už taktiškumą, kantrybę, mandagumą ir greitą reagavimą į pateiktus pageidavimus Karoliui. Sėkmės Jums!

Edita Rimkienė 2017 02 13

Emocijų tiek daug, kad nerenku žodžių... Jūs nerealūs, visa komanda, o ypač ačiū Karoliui už tokį šiltą ir malonų bendravimą, ir aišku ačiū Mototojai už pilną bagažinę dovanų !!! Spaudžiu visiem...

Donatas Pakštys 2017 02 10

Esame be galo dėkingi Karoliui. Puikiai išsiaiškino mūsų poreikius, pasiūlė priimtiną variantą, patarė, konsultavo ir kantriai atsakydavo į visus kylančius klausimus... Mes jautėmės saugiai ir patikimai, rinkdamiesi savo automobilį! Tariame didelį AČIŪ už bendradarbiavimą ir pagalbą...

Deimantė ir Marius 2017 01 17

Norėtume padėkoti už gražų bendradarbiavimą įsgyjant naują automobilį. Buvo malonu pasijusti laukiamiems Mototoja salone. Dėkojame Karoliui Urniežiui už suteiktą informaciją, kantrybę ir pagalbą derinant pirkimo procesus. Labai patiko iškilminga įteikimo akimirka:) Sėkmės!

Alina Travkinienė 2016 08 18

Palikite atsiliepimą