Karolis Urniežius


Toyota pardavimo konsultantas
+370 5 235 64 41
Gyvenimo pasiekimai

Ekonomikos magistro diplomas. Tikiuosi, kad didžiausi pasiekimai laukia ateityje.

Gyvenimo kredo
Gyvenk taip, kad būtų ką papasakoti.
"Mototoja" šeimos narys:
nuo  2016 05
Kuo galiu būti Jums naudingas

Norite įsigyti Jūsų poreikius atitinkantį automobilį? Kreipkitės į mane, aš visada Jums padėsiu.

Mylimiausias “Toyota” modelis
Toyota Land Cruiser

Komentarai

Esame labai patenkinti konsultavimu ir patarimais renkantis mašiną. Ačiū Karoliui Uržniežiui už paslaugumą ir dėmesį. Labai profesionalus aptarnavimas.

Irena 2018 10 21

Dėkojame Karoliui už kantrybę, rūpestį ir nuoširdumą, padedant išsirinkti puikų automobilį. Džiaugiamės, kad buvome išklausyti, nors pateikėme milijonus gal kvailų ir juokingų klausimų. Į visus juos gavome išsamius atsakymus. Sėkmės Jums.

Julius ir Rimualda 2017 03 31

Dėkojam Jūsų personalui už kokybišką aptarnavimą. Ypač dėkojam už taktiškumą, kantrybę, mandagumą ir greitą reagavimą į pateiktus pageidavimus Karoliui. Sėkmės Jums!

Edita Rimkienė 2017 02 13

Emocijų tiek daug, kad nerenku žodžių... Jūs nerealūs, visa komanda, o ypač ačiū Karoliui už tokį šiltą ir malonų bendravimą, ir aišku ačiū Mototojai už pilną bagažinę dovanų !!! Spaudžiu visiem...

Donatas Pakštys 2017 02 10

Esame be galo dėkingi Karoliui. Puikiai išsiaiškino mūsų poreikius, pasiūlė priimtiną variantą, patarė, konsultavo ir kantriai atsakydavo į visus kylančius klausimus... Mes jautėmės saugiai ir patikimai, rinkdamiesi savo automobilį! Tariame didelį AČIŪ už bendradarbiavimą ir pagalbą...

Deimantė ir Marius 2017 01 17

Norėtume padėkoti už gražų bendradarbiavimą įsgyjant naują automobilį. Buvo malonu pasijusti laukiamiems Mototoja salone. Dėkojame Karoliui Urniežiui už suteiktą informaciją, kantrybę ir pagalbą derinant pirkimo procesus. Labai patiko iškilminga įteikimo akimirka:) Sėkmės!

Alina Travkinienė 2016 08 18

Palikite atsiliepimą