Tadas Pupeikis


Vyr. vadybininkas
+370 5 235 64 41
Gyvenimo pasiekimai

Daugkartinis Lietuvos automobilių ralio čempionatų dalyvis, prizininkas bei nugalėtojas.

Gyvenimo kredo
„Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“ (Konfucijus)
"Mototoja" šeimos narys:
nuo  2017 03
Kuo galiu būti Jums naudingas

Profesionalus klientų aptarnavimas ir žmogiškasis ryšys yra mano tikslas. Kreipkitės ir su gera nuotaika kartu išrinksime Jūsų lūkesčius labiausiai atitinkantį TOYOTA automobilį.

Mylimiausias “Toyota” modelis
Toyota Yaris WRC

Komentarai

Nuoširdžiausias ačiū Tadai, už šiltą ir betarpišką bendradarbiavimą perkant naują automobilį.Jūsų kompetencija,kantrybė,dėmesys ir pagarba klientui padėjo man apsispręsti ir įsigyti patį šauniausią automobilį Toyotą C-HR, Jūs esate puikus Mototojos darbuotojas, sėkmės ir geriausios kloties.

Zita Urbonavičienė 2019 08 07

Malonu prisiminti mašinos pirkimą Jūsų atstovybėje. Atvažiavom neapsisprendę kokio mums automobilio reikėtų. mus pasitiko Tadas Pupeikis. Jis sugebėjo atsakyti į visus mus dominančius klausimus dar mums net garsiai nepateikus :):):). Pats pirkimas buvo gal kiek sudėtingesnis, kadangi mes iš atokaus Lietuvos miestelio. Tadas mus sukonsultavo , viską išaiškino profesonaliai. Sužavėjo atsakingas požiūris į klientą (garbaus amžiaus), natūralus bendravimas. Atvykus pasiimti automobilio sutiko šypsena ir paskutiniai nurodymai kur kreiptis iškilus neaiškumams, o mums nuotaiką pakėlė raudonas kaspinas ant automobilio. Rekomenduoju renkantis automobilį kreiptis pas Tadą. Didžiausios sėkmės darbuose ir sporte.

Judita ir Kęstutis 2019 02 07

Norime nuoširdžiai padėkoti p.Tadui Pupeikiui už jo profesionalumą, patarimus ir begalines konsultacijas, padėjusias išsirinkti nuostabų automobilį Toyota C-HR. Rekomenduoju šį žmogų visiems, kas nori įsigyti automobilį. Nuostabus žmogus, puikiai išmanantis savo darbą. Ačiū Jums ir sėkmės Jūsų darbe !

Jolanta ir Petras 2018 09 17

Nuostabus aptarnavimas, pateikimas, komunikacija! Tačiau didžiausią įspūdį paliko bene geriausias kada sutiktas pardavimo konsultantas Tadas Pupeikis! Norime labai padėkoti už nuoširdų ir šiltą bendradarbiavimą.

Violeta ir Augustinas 2018 07 23

Pirmą kartą patys pirkome automobilį ir apie juos bei procedūras žinojome mažai. Tadas kantriai mums viską pasakojo ir buvo atviras - pateikė automobilio privalumus ir trūkumus. Nuoširdžiai dėkingi.

Laura ir Petras 2018 01 12

Noriu padėkoti Tadui už šiltą aptarnavimą išsirenkant naują automobilį, malonų bendravimą. Labai džiaugiuosi išsirinkusi automobilį TOYOTA AURIS TOURING SPORTS. Ačiū

Ramunė Gaidamavičienė 2017 12 28

Nuo pat pirmo pokalbio telefonu, paskambinus į "Mototoja", o vėliau "gyvai" imponavo Tado bendravimo stilius, konkretumas, dalykiškumas, kompetencija. Nuoširdžiai dėkoju Jums, Tadai, už tai, kad padėjote išsirinkti automobilį, nepaprastai juo džiaugiuosi. Visokeriopos Jums sėkmės!

Žaneta Jomantienė 2017 10 10

Pirmiausia norėčiau Tadui padėkoti už begalinę kantrybę. DĖKUI. Buvo be galo malonu bendrauti su žmogumi, kuris kaskart pasitikdavo geros nuotaikos užtaisu, maloniu bendradarbiavimu bei išsamiais paaiškinimais visais mums rūpimais klausimais. O užsukom i MOTOTOJA tik apsižiūrėti..:)))) Tikiu, kad visi šios kompanijos vadybininkai geri savo srities žinovai, bet sekančio automobilio rinkimus patikėtumėm ir vėl Tadui. Ačiū!

Bernadeta ir Andrius 2017 09 16

Rudenį pasitinkame važinėjant naujuoju Toyota RAV4 Hybrid. Ačiū Tadui už profesionalumą, šiltą bendravimą, praktiškus patarimus bei padrąsinimus renkantis šį automobilį. Geros kloties!

Roma ir Mindaugas 2017 09 06

Ačiū, Tadai, už profesionalų bendradarbiavimą įsigyjant Toyota automobilį. Buvo labai malonu turėti su Jumis reikalų. Sėkmės darbuose!

Gediminas Karveckas 2017 08 07

Norime padėkoti Tadui Pupeikiui už profesionalų aptarnavimą išsirenkant naująjį automobilį. Labai dėkojame už išsamiai pateiktą informaciją, patarimus, malonų bendravimą, laiku ir greitai atsakytus klausimus. Nesigailime pasirinkę Mototoja ir dabar džiaugiamės naująja Toyota Corolla. Sėkmės visam kolektyvui!

Sonata 2017 05 14

Dėkoju Tadui už naują nuostabų automobilį, nes tik dėl Jūsų tinkamų patarimų, profesionalumo, žinių šį niūrų pavasarį man nuotaiką skaidrina raudonoji TOYOTA YARIS! Sėkmės Jums!

Jekaterina Litvin 2017 05 11

Thanks to Mototoja team and personally Tadas Pupeikis for an awesome service and surprise! Despite of raining weather Toyota Yaris Hybrid Tokyo Red made our day this Saturday! Three cheers and a roar to you, guys!

Sergey Avetikov 2017 04 26

Tado konsultacija paliko labai gerą įspūdį: profesionalus ir kartu betarpiškas bendravimas, daug naudingos ir praktiškos informacijos, puikiai suorganizuotas bandomasis važiavimas. Ačiū!

Rimvydas 2017 04 24

Palikite atsiliepimą