Toyota Safety Sense

Toyota Safety Sense ohutuspakett hinnas

Naujoji Corolla Naujoji Corolla

Kada paskutinį kartą stebėjote stumbrus Krekenavos regioniniame parke? Ar susipažinote su kosmosu Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje? Ši vasara yra skirta vėl atrasti Lietuvą ir paremti vietos turizmo verslininkus bei patirti kažką naujo.

Idealus Jūsų ir Jūsų šeimos kelionių draugas yra Corolla Hybrid. Rinkitės iš trijų Corolla kėbulo tipų – tą, kuris atitinka Jūsų skonį ir poreikius, – ir pradėkite ilgai lauktas atostogas bei mėgaukitės atradimų džiaugsmu.

Išsirinkite, kur keliauti su Toyota

Toyota Corolla hečbekas

Manevruojant miesto gatvėmis kompaktišku Corolla hečbeku nekyla jokio galvos skausmo. Daug lengviau surasti vietą automobiliui pastatyti, taip pat malonu, kad degalų sąnaudos tikrai mažos.

Naujoji Corolla
Toyota Corolla hečbekas
Žiūrėti sandėlyje esančius automobilius Žiūrėti kainoraštį Sužinoti daugiau Bandomasis važiavimas

Toyota Corolla sedanas

Naujasis Corolla sedanas derina elegantišką stilių, praktiškumą ir malonumą vairuoti. Pridėkite čia legendinį Toyota patikimumą bei saugos sistemų paketą Toyota Safety Sense, ir iškart bus aišku, kodėl jis yra perkamiausias automobilis pasaulyje.

Toyota Corolla sedanas
Žiūrėti sandėlyje esančius automobilius Žiūrėti kainoraštį Sužinoti daugiau Bandomasis važiavimas

Toyota Corolla Touring Sports universalas

Daugiau vietos gyventi! Reguliuojamas bagažinės dugnas ir lengvai nulenkiamos sėdynės praverčia norint sudėti didelių gabaritų sportinę įrangą arba visos šeimos lagaminus.

Naujoji Corolla
Toyota Corolla Touring Sports universalas
Žiūrėti sandėlyje esančius automobilius Žiūrėti kainoraštį Sužinoti daugiau Bandomasis važiavimas
Vėl atraskite Lietuvą
Išsirinkite, kur keliauti su Toyota

Šią vasarą mes remiame vietos turizmo įmones ir paslaugų teikėjus. Atrandame nacionalinius parkus, kopiame į bokštus ir mėgaujamės kosmoso nuotykiais.

Čia pateikiame keletą įdomių vietų, kurias Toyota rekomenduoja aplankyti šiais metais. Šias lankytinas vietas galite pasiekti kartu su patikimais kelionių draugais Corolla.


KREKENAVOS REGIONINIS PARKAS

Gamta turi ypatingą savybę atgaivinti sielą. Po ilgos žiemos ir šalto pavasario laikas pasukti savo Toyota link Krekenavos regioninio parko. Čia galite susipažinti su unikaliais europiniais stumbrais, pasivaikščioti miškuose, išsinuomoti baidares ir užkariauti upes, atrasti tradicinius amatus ir mėgautis kaimo vietovėmis. Tikrų tikriausia žmogaus ir gamtos harmonija!

KIRKILŲ APŽVALGOS BOKŠTAS

Žmogaus prigimtis verčia siekti vis daugiau ir kilti aukščiau. Taigi šią vasarą nestovėkite vietoje. Šokite į savo Toyota ir vykite į Biržų regioninį parką. Ten, netoli karstinių ežerų, pastatytas išskirtinis apžvalgos bokštas. Šis, beveik 32 metrų aukščio bokštas, primena kanoją arba grimztančią valtį. Užlipus galite mėgautis nepakartojamais vaizdais: 30 vandens pilnų smegduobių, vadinamų Kirkilų draustinio ežerėliais. Jų diametras gali siekti 35 ir daugiau metrų. Jeigu Jums pasiseks, galite pamatyti, kaip šie ežerėliai nusidažo įvairiomis spalvomis.

AUKŠTUMALOS PAŽINTINIS TAKAS

Gera vairuoti savo Toyota. Bet taip pat gera pasivaikščioti gamtoje atvykus prie Aukštumalos pažintinio tako. Čia Jūs galite pasivaikščioti mediniu taku, einančiu per rezervatą, kuris buvo įkurtas tam, kad būtų išsaugota vertinga pelkių ekosistema su atviromis aukštapelkių buveinėmis ir daugiau nei 380 akivarų bei nykstančių augalų ir gyvūnų rūšių. Tako pabaigoje sukonstruota speciali platforma, kuri leidžia mėgautis atviru kraštovaizdžiu ir priekyje tyvuliuojančiais ežerėliais. Net ir po vieno pasivaikščiojimo Jūs būsite sužinoję kažką naujo.

MOLĖTŲ OBSERVATORIJA IR ETNOKOSMOLOGIJOS MUZIEJUS

Per visą savo egzistavimo istoriją žmonės domėjosi kosmoso ir žvaigždynų paslaptimis. Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje Molėtuose susipažinsite su Lietuvos astronomijos pasiekimais, apžiūrėsite teleskopus ir mokslininkų įrangą. Taip pat galite dalyvauti paskaitoje, kurioje rodomos nuostabios įvairių dangaus kūnų nuotraukos: planetų, žvaigždžių, ūkų, žvaigždžių spiečių ir galaktikų, lydimų kosminės muzikos. Vasara yra kupina atradimų. Atraskite savo žvaigždę!

Hibridų privalumai

Dvigubai daugiau galios
Dvigubai daugiau galios

Toyota hibridai yra varomi dviejų galios šaltinių: benzininio ir elektrinio motorų, kurie tarpusavyje derina geriausias jų ypatybes.

Vairavimo malonumas
Vairavimo malonumas

Hibridinio automobilio vairavimas yra atpalaiduojantis: automobilio salone yra tylu, jis tolygiai įsibėgėja ir yra draugiškas aplinkai, tačiau išlieka toks pat komfortabilus ir suteikia sielos ramybę.

Nereikia įkrauti
Nereikia įkrauti

Dėl Toyota hibridų nereikia jaudintis. Hibridinis akumuliatorius įsikrauna Jums važiuojant ir netgi stabdant, taigi Jums neteks prijungti jokių laidų norint jį įkrauti.

Draugiškas aplinkai
Draugiškas aplinkai

Aplinkos tausojimas yra mūsų prioritetas. Važiuojant elektros režimu, Toyota hibridai neišskiria jokių anglies dvideginio teršalų.

Draugiškas piniginei
Draugiškas piniginei

Hibridinis-elektrinis motoras sunaudoja mažiau degalų. Šio automobilio priežiūra ir aptarnavimas taip pat kainuoja mažiau, kadangi tokios hibridinio motoro dalys, kaip hibridinis akumuliatorius, nereikalaujo jokios priežiūros apskritai. Toyota hibridai užsitarnavo puikią reputaciją dėl savo ilgaamžiškumo ir patikimumo. Be to, nederėtų pamiršti ir sielos ramybės, kurią užtikrina 10-ties metų garantija.

Bandomųjų važiavimų dalyvių vertinimas Bandomųjų važiavimų dalyvių vertinimas *
4,8/5

50% važiavimo laiko - nenaudojant degalų!*

Šis skaičius apskaičiuotas ne laboratorijose, o realiomis sąlygomis, kai vairuotojai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje atliko bandomuosius važiavimus hibridiniais automobiliais. Atvykite ir patys išbandykite Toyota hibridą bei įsitikinkite, kiek laiko galite važiuoti vien elektros režimu.

* Rezultatai gauti įvertinus 2018-11-01 – 2019-11-19 laikotarpiu gautus duomenis. Bandomieji važiavimai buvo atlikti Lietuvoje Toyota hibridiniais automobiliais, kuriuose sumontuoti Driveco prietaisai. Prietaisas leidžia apskaičiuoti važiavimo laiką, kai automobilis yra varomas vien tik elektros ir degalai nėra naudojami. Procentinė išraiška parodo vidutinį važiavimo EV (elektros) režimu laiką, kuris priklauso nuo vairuotojo vairavimo stiliaus, oro ir kelio sąlygų bei pasirinko maršruto. Prietaisas nevertina degalų sąnaudų, kai automobilis yra pastatytas ar nejuda.

Klientų sielos ramybė yra mūsų prioritetas, todėl Jūsų Toyota modeliui suteikiame penkerių metų arba 150 000 km garantiją.

Skaityti daugiau

Hibridinės sistemos širdis yra hibridinis akumuliatorius. Mes neabejojame jo kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl suteikiame 10-ties metų garantiją. Jūs galite būti tikri, jog Toyota hibridinė sistema visuomet veiks nepriekaištingai.

Skaityti daugiau