Kodėl čia apsitarnauti automobilį?

Naujienlaiškis     PrenumeruotiNet ir po automobilio įsigijimo nemokamai ir operatyviai konsultuojame visais automobilio eksploatavimo klausimais. Visą garantinį laikotarpį, automobilio gedimo atveju, Jūs galite pasitikėti paslauga “TOYOTA pagalba kelyje”, kuri padės sėkmingai užbaigti kelionę bet kurioje Europos šalyje. TOYOTA 5 metų garantija – be jokių ridos apribojimų!

Garantuojame greitą ir kokybišką Jūsų TOYOTA aptarnavimą. MOTOTOJA remonto dirbtuvėse kokybiškai, Jūsų automobiliu pasirūpins kvalifikuoti meistrai. Operatyvumą užtikrina itin spartus atsarginių detalių tiekimas - visos detalės mus pasiekia vos per 1-3 dienas. Detalėms taikoma 12 mėnesių garantija be ridos apribojimo.

Ypač skubiems darbams kviečiame naudotis Express serviso paslaugomis – tai net du kartus greičiau už tą pačią kainą. Taupydami kliento laiką, galime Jūsų automobilį paimti iš sutartos vietos ir pristatyti į servisą , už Jus atlikti jo techninę apžiūrą. Atvykus pas mus, mielai pasiūlysime pakaitinį automobilį, automobilį nuomai ar “Smart taxi” paslaugas ekologiškais TOYOTA automobiliais. Jei visgi nuspręsite palaukti savo automobilio, visada pavaišinsime kava, laukdami galėsite naršyti internete ar paskaityti naujausius laikraščius. Laikas tikrai neprailgs!

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos