Kodėl čia įsigyti automobilį?

Naujienlaiškis     Prenumeruoti


Mūsų pardavimų komanda padės išsirinkti ir sukomplektuoti Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį automobilį. Turime visą gamą demonstracinių modelių, tad bet kurią patikusią transporto priemonę galėsite išbandyti. Taupydami Jūsų laiką, geriausią kainos pasiūlymą įsipareigojame patvirtinti per 48 valandas. Taip pat pateiksime geriausią TOYOTA lizingo, bei draudimo pasiūlymus, už Jus sutvarkysime visus kitus su automobilio įsigijimu susijusius finansinius reikalus. 
 
 
Naujojo automobilio laukti ilgai neteks, nes TOYOTA modelių pristatymas vos per 14 dienų, individualūs užsakymai – 60 dienų. Laukti gali ir visai neprireikti, jei automobilį išsirinksite iš turimų mūsų sandėlyje – čia jų vienu metu rasite nuo 80 iki 100. 
Niekam ne paslaptis, jog TOYOTA automobiliai antrinėje rinkoje itin vertinami. Mes garantuojame Jūsų automobilio atpirkimą, nesvarbu, ar Jūs nuspręsite jį grąžinti po 6 ar 60 mėnesių. Iš tiesų, galime padėti realizuoti Jūsų turimą transporto priemonę net nepriklausomai nuo jos modelio.
 

NAUJI TOYOTA AUTOMOBILIAI

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos