Mototoja ir aplinka

Naujienlaiškis     Prenumeruoti


Mūsų įmonė ne tik siekia užtikrinti savo parduodamų produktų bei paslaugų kokybę, bet ir aktyviai rūpinasi aplinkosaugos, socialinės atsakomybės  klausimais. Siekėme ir sieksime būti geresni, žalesni, draugiškesni aplinkai. Nuolatinis noras tobulėti tiek ieškant technologinių naujovių, tiek galimybių sumažinti aplinkos taršą, veda mus į priekį.

Aplinkos apsaugos POLITIKA

UAB „Mototoja“, Lexus ir Toyota atstovybė Lietuvoje, vykdydama automobilių pardavimą bei priežiūrą, priima sprendimus, skatinančius tausoti aplinką, siekiant ją išsaugoti ateities kartoms.

Įgyvendindami subalansuotos plėtros principus, skatiname mažų emisijų automobilių pardavimą, tokiu būdų prisidėdami prie visuotinių siekių mažinti šiltnamio efektą.

Savo veikloje naudojame medžiagas, atitinkančias aukščiausius aplinkos apsaugos reikalavimus bei renkamės tiekėjus, pripažįstančius aplinkos tausojimo svarbą.

Kvalifikuotas personalas – mūsų pranašumas. Organizuodami mokymus užtikriname, jog naujausios žinios yra perduotos ir pritaikytos praktikoje.

Pateikdami informaciją apie parduodamus automobilius bei atliekamas paslaugas, informuojame visuomenę apie palankius aplinkai sprendimus, kuriuos gali priimti kiekvienas, įsigyjantis transporto priemones.

Vykdydami veiklą ir TOYOTA žemės chartijos nuostatas įsipareigojame siekti pagrindinių tikslų:

  • Laikytis teisinių bei kitų veiklai taikomų reikalavimų
  • Užtikrinti taršos prevenciją bei nuolatinį aplinkos apsaugos veiksmingumo gerinimą
  • Palaikyti ISO 14001 standarto reikalavimų atitiktį


Atliekų tvarkymas

Vadovaudamasi LR Atliekų tvarkymo įstatymu 34(2) UAB „Mototoja“ vykdo Vyriausybės ir jos įgaliotos institucijos nustatytas gaminių ir pakuotės atliekų tvarkymo užduotis, tvarko baterijų ir akumuliatorių, ir šių bei kitų gaminių pakuočių apskaitą ir teikia ataskaitas Vyriausybės įgaliotai institucijai šios institucijos nustatyta tvarka, Ūkio ministerijos nustatyta tvarka ženklina tiekiamas rinkai baterijas ir akumuliatorius. „Mototoja“ klientai yra informuojami, jog baterijos, padangos, akumuliatoriai bei jų atliekos yra surenkami nemokamai ir perduodami įmonėms, turinčioms teisę tvarkyti šias atliekas.

Visuomenės švietimas

UAB „Mototoja“, būdama draugiška aplinkai įmone, nuolat dalyvauja įvairiuose renginiuose, diskusijose, kuriose pristato hibridinės technologijos veikimo principus, šviečia visuomenę apie tokių automobilių naudą. Su hibridinės technologijos privalumais visi kviečiami susipažinti ir “Mototoja” salone, išbandyti hibridinį Toyota ar Lexus modelį kelyje.

Drauge su Vilniaus miesto savivaldybe ir portalu vairuojančioms moterims “Autoledi.lt” 2012 m. inicijavome leidinio “Vaikas automobilyje” leidybą. Šiuo leidiniu siekėme atkreipti visuomenės dėmesį į saugaus vaikų vežimo automobilyje taisykles. Leidinys buvo platinamas vaikų darželiuose, poliklinikose bei mūsų automobilių salone.

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos