TOYOTA EXTRACARE

Naujienlaiškis     Prenumeruoti
 TOYOTA EXTRACARE PRATĘSTOJI GARANTIJA
Jei Jūsų automobilis yra ne senesnis nei 3 metai, juo nuvažiuota ne daugiau nei 100 000 km, o automobilio techninė priežiūra buvo atliekama remiantis Toyota techninės priežiūros programa, Toyota siūlo pratęsti automobilio garantiją 1 arba 2 metams. Pratęstoji Toyota Extracare garantija pradės galioti pasibaigus originaliajai (gamyklinei) Jūsų automobilio garantijai. Dėl TOYOTA EXTRACARE pratęstosios garantijos kreipkitės dar nepasiekus originalios garantijos pasibaigimo rodiklių, t.y. iki kol sueis 36 mėn. arba iki kol nuvažiuosite 100 000 km.

Extracare garantija neturi ridos apribojimo, o tai reiškia, kad jos galiojimo metu Jūs galite nuvažiuoti neribotą kilometrų skaičių. Taip pat, pratęsus garantiją, prasitęsia ir Eurocare pagalbos kelyje paslaugos galiojimas.


Nuo automobilio pardavimo dienos praėjo mažiau nei 36 mėn. arba rida yra mažesnė nei 100 000 km.Nuo automobilio pardavimo dienos praėjo daugiau nei 36 mėn. arba rida yra didesnė nei 100 000 km.
Vis dar galioja Toyota gamintojo originalios garantijos sąlygos.
Įsigijus, pradės galioti Toyota Extracare pratęstosios garantijos programos sąlygos.

Daugiau: atsisiųsti sąlygas


1 IR 2 METŲ "TOYOTA EXTRACARE" KAINORAŠTIS
Taikoma automobiliams ne senesniems nei 36 mėn. ir nuvažiavusiems mažiau nei 100 000 km., kai automobilio savininkas kreipiasi iki kol pasiekiami šie amžiaus/ ridos rodikliai.Registracija Toyota garantijos pratęsimui
Vardas, pavardė/ Įmonės pavadinimas *
Telefono numeris *
El. pašto adresas *
Informacija apie Toyota automobilį
Modelis *
Kėbulo numeris (VIN) *
URL
* Privalomi laukai

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos