Neoriginalių ir originalių atsarginių dalių skirtumai

Naujienlaiškis     Prenumeruoti
Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau dėl prastos kokybės medžiagų jų darbinės charakteristikos nepateisina lūkesčių. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudoti originalias Toyota atsargines dalis iš Toyota atstovybės. Pirkėjai gali būti tikri, jog originalios Toyota atsarginės dalys pagamintos pagal aukščiausius kokybės standartus, pagrįstus išsamiais tyrimais ir bandymais.

/
Pavojai saugumui
Lyginant su originaliais Toyota produktais, neoriginalios atsarginės dalys negaminamos iš tokių pat kokybiškų medžiagų ir joms netaikomos tokios pat griežtos kokybės kontrolės priemonės, todėl jas naudojant vairuotojui ir keleiviams kyla pavojus sveikatai.
Neoriginalios dalys greičiau nusidėvi ir gali sukelti automobilio gedimą arba avariją.

/
Finansinė rizika
Neoriginalios atsarginės dalys, nuo kurių ypač priklauso tinkamas automobilio veikimas, pavyzdžiui, sankabos diskai, stabdžių kaladėlės ar alyvos filtrai, gali pažeisti automobilį ir sąlygoti dideles remonto išlaidas.
Naudojant neoriginalias atsargines dalis, gali būti anuliuota automobilio gamintojo garantija.


Aukšti Toyota kokybės standartai
Visi originalūs Toyota produktai yra intensyvių tyrimų ir visapusiškų bandymų rezultatas. Kiekvienas produktas kruopščiai patikrinamas, kad atitiktų aukščiausius Toyota kokybės, patikimumo ir našumo standartus. Pirkėjus pasiekia tik tie produktai, kurie yra patikrinami pagal šias griežtas vertinimo procedūras, kad Jūs galėtumėte ilgus metus mėgautis saugiomis ir sklandžiomis kelionėmis už savo automobilio vairo.

Be to, visiems originaliems Toyota produktams taikoma patikima Toyota garantija, kad automobilis nepriekaištingai tarnautų ir puikiai veiktų, pateisindamas Jūsų lūkesčius. Toyota neprisiima jokių garantinių įsipareigojimų iškilus problemoms dėl neoriginalių atsarginių dalių naudojimo.

Norint, kad Jūsų Toyota automobilis patikimai veiktų ir būtų saugu juo važinėti, visuomet patartina jo remonto bei priežiūros darbus patikėti Toyota įgaliotiems servisams ir rinktis tik originalias atsargines Toyo
ta dalis.


 / /  /
Aukštos kokybės sertifikuoti produktai padeda išsaugoti Jūsų Toyota automobilio.

Mes garantuojame, jog atsarginės dalys pagamintos pagal Toyota specifikacijas ir atitinka nurodytas charakteristikas.

Naudojant tik originalias Toyota atsargines dalis, išsaugoma aukšta Toyota automobilio pardavimo vertė. 

Visų bandymų rezultatai patvirtina, jog joms nėra lygių. Jei norite, kad Jūsų automobilis nepriekaištingai veiktų ir Jūs galėtumėte mėgautis ramybe už vairo, remontuodami savo Toyota automobilį visuomet rinkitės tik originalias Toyota dalis iš Toyota atstovybės.

Domina atsarginė dalis
Vardas, pavardė/ Įmonės pavadinimas *
Kontaktinis telefonas *
El. paštas
Jūsų automobilis
Modelis
Modelis
Pagaminimo metai
URL
* Privalomi laukai

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos