Salono priežiūra

Naujienlaiškis     Prenumeruoti

 


TOYOTA vidaus priežiūros gaminiai saugo Jūsų automobilio vidų ir išlaiko jo švarą. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės vairavimu.


Apmušalų valymo priemonė

Sėdynėms ir vidiniams audiniu dengtiems paviršiams valyti skirtos greitai veikiančios valymo putos. Nuvalo audinius, vinilo ir odinius apmušalus.

Odos valymo priemonė ir kondicionierius

Sukurtas prabangiam Jūsų TOYOTA automobilio odinio salono įspūdžiui išlaikyti. Sudėtyje yra švelniai, tačiau veiksmingai veikiančių natūralių muilų. Pamaitina odą, todėl ji nebūna sausa ir sutrūkinėjusi. Pašalina įsisenėjusį purvą ir nešvarumus. Praturtintas lanolinu.

Salono purškiklis

Automobilio salono paviršiams valyti skirtas universalus ir lengvai naudojamas purškiklis. Tinka prietaisų skydeliams, durelių apdailai, guminiams kilimėliams ir visiems vinilo arba plastiko paviršiams. Atnaujina, nublizgina ir apsaugo. Silikono pagrindo formulė neleidžia kauptis dulkėms ir susidaryti statiniams krūviams.
 

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos