Stabdžių trinkelės

Naujienlaiškis     Prenumeruoti

 


Įsigydami originalias TOYOTA stabdžių trinkeles gaunate aukštos kokybės efektyvų stabdymą viso tarnavimo metu užtikrinančias dalis
už konkurencingą kainą.


 Taigi, ką daro stabdžių trinkelės?

Spaudžiant automobilio stabdžių pedalą, stabdžių trinkelės prisispaudžia prie kurios nors kartu su ratu besisukančio stabdžių disko pusės. Dėl susidariusios trinties automobilis ima lėtėti ir palaipsniui sustoja.
Laikui bėgant stabdžių trinkelės nusidėvi, o važiuoti su nusidėvėjusiomis trinkelėmis yra pavojinga. Joms nusidėvėjus netolygiai, stabdymas tampa netolygus. Kiti nusidėvėjimo požymiai – cypimas ir sumažėjusi stabdymo galia.


Viskas, ką reikia žinoti apie originalias „Toyota“ stabdžių trinkeles:

Sauga ir saugumas

Visos originalios Toyota stabdžių trinkelės sukurtos ir patikrintos, kad užtikrintų maksimalų saugumą. Kiekviename įprasto nusidėvėjimo etape, stabdymo efektyvumas siekia 100 proc. Tokiam veikimo efektyvumui užtikrinti reikia aukštos kokybės medžiagų. Visa tai gausite įsigiję originalias Toyota standžių trinkeles.

Kokybė, kurią galima girdėti
Tinkamai veikiantys stabdžiai necypia. Originalios Toyota stabdžių trinkelės tarnauja ilgai, todėl kokybę galėsite girdėti!

Pagaminta, kad tiktų
Originalios Toyota stabdžių trinkelės yra sukurtos specialiai kiekvienam „Toyota“ modeliui. Dėl to nekyla problemų keičiant ir derinant.

Specialistų žinios
Geri stabdžiai yra būtini saugumui užtikrinti, todėl originalios Toyota stabdžių trinkelės gaminamos remiantis išsamiomis žiniomis apie Toyota automobilius.

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos