Toyota AdBlue™

Naujienlaiškis     Prenumeruoti

Toyota siekia gaminti smagius vairuoti ir aplinką tausojančius automobilius, laikydamasi griežtesnių reikalavimų dėl taršos. Mūsų naujausi dyzeliniai varikliai (atitinkantys Euro 6 standartą), kurie montuojami Hilux ir Land Cruiser modeliuose, veikia naudodami dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystį AdBlueTM. Šis skystis atlieka svarbią funkciją mažindamas išskiriamų kenksmingų azoto oksidų (NOx) kiekį ir kartu užtikrindamas patikimą automobilio veikimą ilgus metus.


AdBlue™ privalumai

AdBlueTM yra dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystis, kuris mažina dyzelinių variklių išskiriamų azoto oksidų (NOx) kiekį.
Tai ypač švarus, nekenksmingas ir lengvai naudojamas karbamido tirpalas.
Tai nėra degalai ar degalų priedas. Šis skystis pilamas į specialų baką.
Jis nekenkia Jūsų Toyota automobilio eksploatacinėms charakteristikoms, nesumažina jo efektyvumo ar vairavimo malonumo.
Jis tausoja aplinką, mažindamas išskiriamų kenksmingų NOx dujų kiekį.
Kaip veikia AdBlue™?

Naudojant AdBlueTM Jūsų Toyota automobilyje, dyzelinio variklio išskiriami azoto oksidai paverčiami azoto ir vandens garų mišiniu. Tai ženkliai sumažina ypač atmosferą teršiančių kenksmingų azoto oksidų kiekį.
Kaip įpilti AdBlue™ skysčio į Toyota automobilį?

AdBlueTM skysčio galite įpilti patys, tačiau šiuo klausimu mes rekomenduojame kreiptis į atstovybę.

  1. Pastatykite Toyota automobilį lygioje vietoje, išjunkite variklį ir atidarykite variklio dangtį.
  2. Nuimkite nuo AdBlueTM bako dangtelį.
  3. Uždėkite AdBlueTM butelį ir gerai pritvirtinkite.
  4. Paspauskite butelį, kad pradėtų bėgti skystis. Skystis turi būti pilamas iš lėto, kad neišsilietų. Nenuimkite butelio, kol iš jo neišbėgs visas skystis.
  5. Patikrinkite, ar butelyje neliko AdBlueTM skysčio, ir jį nuimkite. Jei AdBlueTM bakas yra tuščias, pakartokite 3-5 veiksmus, kol bus įpilta apie 3,8 l ar daugiau AdBlueTM skysčio.
  6. Užsukite AdBlueTM bako dangtelį (užsifiksuodamas jis turi spragtelėti), ir patikrinkite, ar užsiveda variklis – tai gali trukti keliomis sekundėmis ilgiau nei įprastai.

Reguliariai papildydami AdBlueTM skysčio atsargas, visuomet galėsite mėgautis smagiomis ir ekonomiškomis kelionėmis.

Registruotis į servisą.

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos