Pasiūlymas senesniems nei 5 metų automobiliams

Naujienlaiškis     Prenumeruoti

Jūsų Toyota yra daugiau nei vien tik automobilis. Jis saugiai Jus gabena per lietų ir audras. Jis parveža Jus namo po sunkios darbo dienos. Jis nugabena Jūsų vaikus į mokyklą, o Jūsų šeimą – ilgai lauktam savaitgalio poilsiui.

Taigi leiskite savo keturračiam patikimam draugui mėgautis išskirtinėmis paslaugomis – oficialiame Toyota servise MOTOTOJA. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų Toyota būtų geriausios įmanomos būklės, o Jūsų kelionės – saugios ir nerūpestingos. Nesvarbu, kokio amžiaus Jūsų Toyota ar koks jos galios agregatas – mes visuomet esame Jums paruošę patrauklių kokybiškų pasiūlymų.


Toyota originalios dalys tinka idealiai

Jūsų Toyota yra geriausios įmanomos būklės, kai kiekviena jos detalė yra tinkama – kai ji yra originali. Toyota originalios dalys užtikrina saugą, optimizuoja degalų sąnaudas bei išlaiko automobilio vertę. Be to, jos yra tikrai įperkamos.

KELETAS TOYOTA ORIGINALIŲ DALIŲ PASIŪLYMŲ:

   
Toyota originalioms stabdžių dalims – 25% nuolaidaToyota originaliems akumuliatoriams – 25% nuolaida ir 3 metų garantija Toyota originalus salono oro filtras su montavimo darbais – 34  €

Geriausias nebūtinai yra brangiausias

MOTOTOJA servisas visuomet turi patrauklių pasiūlymų senesniems nei 5 metų Toyota automobiliams. Nuo kruopščios priežiūros iki Toyota originalių dalių – Jūsų Toyota bus puikios būklės.


KAI KURIEMS SENESNIEMS NEI 5 METŲ TOYOTA MODELIŲ SERVISO PASIŪLYMAMS TEIKIAMA IKI 40 % NUOLAIDA:

   
Priežiūra ir alyvos keitimas – 149 €*Alyvos ir alyvos filtro keitimas – nuo 69 €*Toyota originalaus akumuliatoriaus patikra ir keitimas – nuo 99 €*
     
Registracija į servisą 5+ automobiliams
Vardas, pavardė/ Įmonės pavadinimas *
Kontaktinis telefonas *
El. paštas *
Jūsų automobilis
Modelis *
Pagaminimo metai *
Kėbulo numeris/ Valstybinis numeris *
Jus domina
 
 
 
 
 
 
Pageidaujamas laikas
Data *
Valanda *
URL
* Privalomi laukai

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos