Hibridinių automobilių patikra

Naujienlaiškis     Prenumeruoti
JŪSŲ HIBRIDO ŠIRDIS

Hybrid Synergy Drive (HSD)HSD sujungia benzininio variklio ir dviejų elektros variklių galią, kad nejuntamai tiektų neįtikėtiną degalų ekonomiją ir užtikrintų beveik begarsį važiavimą. HSD nuolatos vertina Jūsų vairavimą ir pateikia apie jį informaciją, tad galite optimaliai išnaudoti hibridinės sistemos privalumus.

Daugiau
IŠLAIKYKITE AUKŠTĄ SAVO
HIBRIDO VERTĘ


Papildoma HSD
akumuliatoriaus apsauga


Reguliarios priežiūros metu, kai dar galioja gamyklinė garantija, mes taip pat tikriname hibridinę sistemą. Hibridinei sistemai gamintojas suteikia 5 metų arba 100 000 km gamyklinę garantiją, priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau. Daugiau skaitykite automobilio priežiūros ir garantijos knygelėje.

Daugiau
SUTEIKIA RAMYBĘ
NET IR PASIBAIGUS
GAMYKLINEI GARANTIJAIGamyklinei garantijai pasibaigus, hibridinio akumuliatoriaus apsaugą galite pratęsti iki penkerių metų, jeigu automobilį reguliariai prižiūrėjote Toyota atstovybėje, o hibridinės sistemos patikra buvo atliekama kaip reguliariosios priežiūros dalis.
Daugiau


 < ŽIŪRĖKITE FILMUKĄ

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos