Toyota Touch® multimedijos sistema

Naujienlaiškis     Prenumeruoti

Pažangios funkcijos – kad kelionės būtų dar sklandesnės
Atrodytų, dar visai neseniai prieš leidžiantis į kelionę automobiliu reikėdavo pasirūpinti pagrindinėmis priemonėmis – gabentis šūsnį žemėlapių, muzikos įrašų, laidų, turėti su savimi grynųjų pinigų. Laikai neatpažįstamai pasikeitė. Šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje mums tiek visko nereikia. Be to, turime daugiau įvairių galimybių. Pasirodžiusios naujos pažangesnės intuityviai valdomos Toyota Touch® 2 ir Toyota Touch® 2 & Go multimedijos sistemos leis pajusti dar didesnį vairavimo malonumą. Be to, jos siūlomos su nemokama trejų metų Map Care programa ir ryšio paslaugomis, todėl galėsite mėgautis dar sklandesnėmis kelionėmis!


Dabar su trejų metų nemokama žemėlapių naujinimo programa
Map Care ir ryšio paslaugomis
Naudodamiesi papildoma nemokama trejų metų Map Care programa ir ryšio paslaugomis, Jūs galite atnaujinti žemėlapius ir nemokamai užsisakyti atitinkamas paslaugas, įskaitant informacijos apie orą ir stovėjimo vietas funkcijas, taip pat Aupeo!, Aha ir Twitter programas. Visa tai suteikia dar malonesnę patirtį keliaujant.
Be to, galima greičiau ir lengviau užsiregistruoti klientų portale Mano Toyota ir prie jo prisijungti. Dabar susikurti paskyrą ir įdiegti programas galima tiesiai iš savo automobilio.


Toyota Touch® 2


Tegul visos kelionės tampa malonia patirtimi

Toyota Touch® 2 pažangi garso sistema leidžia klausytis savo mėgstamos muzikos: atkuriamas kokybiškas įrašų garsas, aiškiai rodoma albumo, atlikėjo ir grojamo kūrinio informacija. Patogu prijungti per Bluetooth® sąsają ar USB jungtį. Garso įrangos parinktis galima valdyti ir raiškiame jutikliniame ekrane. Siūlomas platus DAB+ stočių pasirinkimas. Taip pat galima klausytis į kompaktinius ar MP3 formato diskus įrašytų savo mėgstamų muzikos kūrinių. Tai išskirtinę garso kokybę užtikrinanti multimedijos sistema, kuria lengva naudotis.


Dabar dar lengviau naudotis

Naujoji Toyota Touch® 2 multimedijos sistema išsiskiria atnaujintu meniu, kuris intuityviai valdomas liečiant pirštu. Juo naudojantis, galima prieiti prie įvairios su automobiliu susijusios informacijos ir ją kontroliuoti. Jūs rasite viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis visapusišku komfortu keliaudami: galima peržiūrėti kelionės informaciją, reguliuoti klimato kontrolės sistemos parinktis ar prie savo poreikių pritaikyti įvairias funkcijas, pavyzdžiui, durelių užraktų ir apšvietimo. Sistema taip pat padeda ramiai ir lengvai pastatyti automobilį: manevruojant atbuline eiga labai praverčia ekrane pateikiami galinio vaizdo kameros fiksuojami aplinkos vaizdai.


Toyota Touch® 2 & Go


Navigacijos sistema

Nepamainomi sprendimai keliaujant po Europą: patobulintos navigacijos funkcijos su dvimačio ar trimačio žemėlapių vaizdavimo galimybėmis, ryšio paslaugos realiu laiku ir daugybė programų, kurias galima pasiekti naudojantis lengvai valdomu nauju meniu.

Nauja automatinės navigacijos funkcija leidžia nustatyti keturias paskirties vietas (kiekvienai dienai). Atidarius išvykimo langą, bus automatiškai aktyvuota Jūsų pasirinkta paskirties vieta ir parengtas maršrutas.


Nepriekaištingas navigacijos sistemos veikimas

Nesvarbu, ar keliautumėte iš namų, ar iš darbo, naudodamiesi Google Street View™ programa, Toyota Touch® 2 & Go ekrane matysite savo dabartinę buvimo vietą arba paskirties vietą. Be to, vienu metu galėsite peržiūrėti orų prognozę ir informaciją apie stovėjimo vietas lankomoje vietovėje. Negana to, artėjant prie paskirties vietos sistema praneš, kiek netoliese yra laisvų stovėjimo vietų. Taip Jūs galėsite geriau pasirengti atvykimui ir greičiau pasiekti kelionės tikslą nei iki šiol.


Saugus vairavimas

Paleisti ir valdyti programas dabar galima balso komandomis. Taip lengviau naudotis navigacijos įranga ir Apple Siri Eyes Free programa. Paspaudus ant vairo esantį balso atpažinimo funkcijos mygtuką, Jūs galite perduoti komandas tiesiai Siri. Naudojantis teksto įgarsinimo funkcija, garsiai perskaitomos gaunamos SMS žinutės, tad Jūs galite saugiai vairuoti neatitraukdami akių nuo kelio. Taip pat siūlomos Toyota internetinės paslaugos su Wi-Fi maršrutizatoriumi, kad galėtumėte prisijungti prie viešų ar privačių belaidžio interneto prieigos taškų arba prie interneto per išmanųjį telefoną.


*Pasitelkdama visas įmanomas galimybes, Toyota Motor Europe NV/SA (TME) pateikia išsamią informaciją apie Toyota Touch® 2 ir Toyota Touch® 2 & Go sistemas (toliau – sistemą). TME neteikia jokių garantijų dėl šios sistemos, jos turinio ar informacijos tikslumo ir susijusių iliustracijų. TME neprisiima jokios atsakomybės už jokius iškilusius netikslumus arba klaidas, kiek tai leistina įstatymo. Mūsų žiniomis, visa šioje svetainėje pateikta informacija jos skelbimo metu buvo teisinga. Atkreipkite dėmesį, jog sistema montuojama priklausomai nuo modelio ir komplektacijos, taip pat nuo šalies, kurioje buvo įsigytas automobilis. Daugiau informacijos teiraukitės įgaliotoje Toyota atstovybėje. • Norint naudotis automatinio adresų knygos atsisiuntimo funkcija, mobiliajame telefone turi būti įdiegtas adresų knygos prieigos profilis. Internetinėmis paslaugomis automobilyje galima naudotis turint suderinamą mobilųjį telefoną su prijungimo prie interneto (tethering) funkcija. Priklausomai nuo Jūsų sutarties su mobiliojo ryšio paslaugų teikėju, gali būti taikomi mokesčiai už duomenų perdavimą. Šie mokesčiai gali skirtis. Daugiau informacijos teiraukitės ryšio paslaugų teikėjo. Būtina užsiregistruoti Toyota svetainėje. Atsisiųsti ir įsigyti automobiliams skirtas programas galima iš Toyota klientams skirto portalo. Čia jas galima ir aktyvuoti. Už tai gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Norint naudotis pažangia Bluetooth® sąsaja, reikia turėti suderinamą mobilųjį įrenginį. Galimybė naudotis paslaugomis per Bluetooth® (pavyzdžiui, internetine lankytinų vietų paieška) priklauso nuo Bluetooth® funkciją turinčio mobiliojo telefono (su DUN ar PAN Bluetooth® profiliu) ir duomenų plano suderinamumo. Be to, mobiliojo ryšio operatorius turi suteikti galimybę naudotis prisijungimo prie interneto (tethering) funkcija (dėl šios paslaugos sąlygų teiraukitės savo ryšio operatoriaus). Bluetooth® SMS funkcija galima naudotis, jei mobiliajame telefone yra įdiegtas Bluetooth® MAP profilis. • Toyota Motor Europe pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti bet kokią informaciją apie specifikacijas ir įrangą. © 2016, Toyota Motor Europe NV/SA (TME). Jokia šios internetinės publikacijos dalis negali būti dauginama be išankstinio raštiško Toyota Motor Europe sutikimo.

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos