EXPRESS PADANGŲ KEITIMAS - kai prie Jūsų automobilio vienu metu darbuojasi 2 mechanikai, rezultatas - sugaišime gerokai mažiau laiko - TIK 30 min! 

Taupydami Jūsų laiką, įdiegėme daugybę pakeitimų ir žieminių padangų keitimo sezonui esame pasiruošę:

  • Papildomi darbuotojai ir ilgesnė darbo pamaina.
  • Efektyvesnė darbų eiga, pasiruošiant jiems iš anksto.
  • Automobilį palikę iš vakaro, jį atsiimti galėsite jau kitos dienos rytą.
  • Populiariausias padangas turime vietoje, todėl užsakymas neužtruks.
Pasiruoškite žiemos sezonui ir Jūs - užsiregistruoti jau šiandien!Kodėl reikėtų pasikeisti automobilio padangas anksčiau?
„Mototoja“ serviso vadovo Romo Žalnierukyno komentaras:

„Oro temperatūra jau pirmomis spalio mėn. savaitėmis - tokia, prie kurios, žieminės padangos
tarnauja puikiai. Galima pabrėžti, jog esant žemesnėms oro temperatūroms, vasarinė padanga daug prasčiau atlieka savo darbą nei žieminė. Pasak žinomų padangų gamintojų, esant 7 laipsnių ar žemesnei oro temperatūrai, vasarinės padangos pradeda prarasti reikalingą sukibimą. Pailgėja stabdymo kelias, kas sukelia riziką automobiliui netikėtai paslysti ar reikiamu momentu nesustoti laiku.
Reiktų nebijoti to, jog svyruojanti oro temperatūra nuo 7 laipsnių ryte iki 12 dieną, turės įtakos žieminės padangos dilimui, juk dažniausiai važiuojame į ir iš darbų, ryte ir vakare, kai temperatūra jau būna nukritusi iki 7 laipsnių, ar dar žemiau - tad padangos tikrai nesušyla iki tokio lygio, koks būna riedant vasaros metu. Tai reiškia - nedyla labiau nei atėjus žiemai.

Mūsų rekomendacija: ne prisirišti prie įstatymų numatytos datos (lapkričio 1 d.), o atkreipti dėmesį į oro sąlygas, kurias lemia lietuviška gamta, pasikeisti savo automobilio padangas anksčiau, nelaukiant visiškai žiemiško oro. Linkime saugių kelionių kasdien!“
Padangas saugojate pas mus ir norėtumėte, kad jas pakeistumėme?Manote, jog Jūsų padangas jau reikėtų keisti ir norėtumėte užsisakyti naujas?Norėtumėte užsiregistruoti padangų keitimui Jums patogiu laiku?
Užpildykite žemiau pateiktą registracijos formą, o mes nedelsdami su Jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką ir kitas sąlygas
Registracija
Jūsų vardas, pavardė / Įmonė *
Jūsų telefono numeris *
Jūsų el. pašto adresas *
Automobilio valst. nr. *
Automobilio kėbulo nr. (VIN)
Norėtumėte įsigyti naujas padangas ar/ ir ratus? *
URL
* Privalomi laukai

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos