PRIUS
Legendinio hibrido atgimimas

Nuo 26 200 €
CO2 nuo
95
Sąnaudos
nuo
4,2
Galia iki
99

Pristatymas

Prius rodo kelią. Kiti seka paskui jį.

Prius istorija prasidėjo 1997 m. Pirmasis masinės gamybos hibridas atvėrė naują vairavimo perspektyvą. Metas versti naują istorijos puslapį. Prius į darnią visumą sujungia pažangų dizainą ir išmaniąsias technologijas, užtikrinančias išskirtines dinamines charakteristikas ir nepriekaištingą valdymą. Šis automobilis – ne tik ekonomiškas, bet ir smagus vairuoti.Brėžia ateities gaires. Rodo kelią.


Prieš daugiau nei du dešimtmečius hibrido formulę pateikęs automobilis dar iš šiandien diktuoja naujus jo standartus.

Šiuolaikinis dizainas. Išmanus vairavimas.


Tai automobilis, kurio šiuolaikinė išvaizda puikiai dera su jo pažangiomis galimybėmis. Kuriant naują Prius dizainą, buvo išsaugotas legendinis trikampis šio automobilio siluetas, papildant jį moderniomis aiškiomis linijomis oro srautui optimizuoti. Galutinis rezultatas – patrauklios išvaizdos automobilis, leidžiantis patirti tikrą vairavimo malonumą.


Nepaprastai ekonomiškas. Teikiantis tikrą vairavimo džiaugsmą.


Dar niekuomet nebuvo taip malonu vairuoti hibridą. Sklandžiai perjungiami elektrinis ir benzininis varikliai užtikrina dinamišką pagreitėjimą reikiamu momentu. Be to, dėl žemesnio svorio centro, patobulintos pakabos ir tolygesnio galios perdavimo galite mėgautis išskirtinėmis važiavimo savybėmis ir nepriekaištingu valdymu.

 

Geresnis sukibimas ir didesnis pasitikėjimo jausmas su Hybrid AWD-i.

Inovacijų sąrašą papildo Hybrid AWD-i sistema. Specialiai Prius pritaikyta pažangi visų varomųjų ratų sistema šios klasės automobilyje pasirodo pirmą kartą. Jos paskirtis – padėti geriau kontroliuoti situaciją prastomis sukibimo su kelio danga sąlygomis, pavyzdžiui, lyjant ar sningant, kad galėtumėte dar ramiau jaustis už vairo. Be to, dėl ypač kompaktiškų sistemos formų nė kiek nenukenčia automobilio efektyvumas ir nesumažėja bagažinės erdvė.
 

Tikras komfortas ir intuityvios technologijos.

Kuriant įkvepiančią aplinką, svarbi kiekviena detalė. Prius salonas išsiskiria kokybiškomis medžiagomis ir šiuolaikiniu, detalėmis neperkrautu dizainu, taip pat ergonomiškomis sėdynėmis su naujais stilingais tekstiliniais apmušalais. Didelis projekcinis ekranas tiesiai ant priekinio lango pateikia informaciją apie greitį ir nuvažiuojamą atstumą. Taip pat minėtina intuityviai valdoma ir patogi naudotis pramoginė bei navigacijos sistema Toyota Touch® 2 with Go.Visuomet žinokite, kas vyksta kelyje, kad galėtumėte tinkamai reaguoti.


Inovatyvus Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas dar aukščiau kilsteli pagalbinių vairuotojo sistemų kokybės kartelę. Naudodamosi 22 strategiškai svarbiose automobilio vietose išdėstytais jutikliais, sistemos fiksuoja gresiančius pavojus ir įspėja apie juos vairuotoją, kad šis iškart imtųsi reikiamų veiksmų. Todėl saugiau gali jaustis visi eismo dalyviai – esantys automobilyje ir už jo ribų.Įspūdingos inovacijos. Neįtikėtinas efektyvumas.

Daugiau nei 20 metų tobulinamas hibrido apibrėžimas.


Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos