PRIUS
Legendinio hibrido atgimimas

CO2 nuo
89
Sąnaudos
nuo
3,9
Galia iki
99

Pristatymas

1997 m. pasirodęs pirmasis Prius perrašė automobilių pramonės taisykles, o naujasis modelis iškelia novatoriško hibridinio automobilio praeitį į pelnytą šlovės olimpą, išsiverždamas į priekį savo šiuolaikiniu dizainu, efektyvumo rodikliais ir naujoviškais sprendimais.Technologijų triumfas

Naujojo Prius padaryta pažanga akivaizdi kiekvienoje srityje: naujas požiūris į hibridinio automobilio vairavimo patirtį, išskirtinė degalų ekonomija ir naujas įspūdingas vidaus bei išorės dizainas. Prius švenčia technologijų triumfą – hibridinė legenda atgimsta nauju pavidalu.

Vairavimo aistrą pažadinantis hibridinis automobilis

Naujasis Prius pristatomas su mūsų nauja pažangia TNGA platforma (Toyota New Global Architecture), pakeisiančia ant jos konstruojamų naujų Toyota automobilių išvaizdą ir važiavimo savybes. Ši platforma leido pažeminti svorio centrą, pritaikyti tvirtesnę kėbulo konstrukciją ir patobulintą pakabą, todėl naujosios kartos hibridinis Prius diktuoja naujus važiavimo dinamikos standartus.

Tai ne vieninteliai jo privalumai. Mūsų naujoji Toyota Hybrid sistema dar labiau pagerina šias sportines važiavimo savybes, užtikrindama tolygesnį ir sklandesnį galios perdavimą bei greitesnę reakciją.

Jis dar tylesnis nei anksčiau – jo begarsis veikimas verčia šnabždėtis

Važinėjant miesto gatvėmis, Prius leidžia maloniai atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe. To niekur kitur neįmanoma patirti. Dabar Prius tapo dar tylesnis. Tai galima pajusti net didinant greitį ar skriejant dideliu greičiu. Dėl šių privalumų ir intuityvios ergonomikos, lengvai naudojamų valdiklių bei komfortiškesnio važiavimo Prius yra idealus kelionių partneris.

 

Iki šiol nepranokstamas efektyvumas

Naujajame Prius įrengta mūsų garsiosios hibridinės sistemos naujoji versija – dar vienas žingsnis į priekį. Nauja lengva ir kompaktiška hibridinė elektrinė sistema lemia išskirtinius aplinkosaugos rodiklius ir puikias važiavimo savybes.
Novatoriui pritaikytas dizainas

Nauja įspūdinga Prius išvaizda neabejotinai atkreipia dėmesį: juodi C statramsčiai sukuria „plūduriuojančio stogo“ efektą, o žemesnė stogo linija, variklio dangtis ir aptakios formos išryškina jo sportišką siluetą. 

Išskirtiniai priekiniai ir galiniai LED žibintai sukuria novatorišką Prius stilių. Grakščios naujojo Prius linijos ne tik traukia akį, bet ir lemia puikias aerodinamines savybes: jam būdingas geriausias klasėje pasipriešinimo koeficientas.Aukštųjų technologijų apsuptyje

Naujojo Prius salone galima pasijusti tarsi atsidūrus ypatingoje erdvėje. Žemesnė sėdėjimo padėtis ir vairas, įrengtas toje vietoje, kur ir norėtumėte, jog būtų, suteikia jaukumo jausmą. Moderniam salonui siūloma šalta pilka arba juoda vidaus apdaila. Gausybė formų ir funkcijų, malonios medžiagos ir madingos metalo blizgesio apdailos detalės su naujoviškais elementais, pavyzdžiui, unikalus Prius logotipas ant ventiliacijos angų, sukuria šiuolaikinį stilių. 

Aptakių formų Prius automobilyje lengvai telpa penki žmonės, o dėl didelės talpos bagažinės dabar šis hibridinis automobilis gali be vargo prisitaikyti prie kiekvieno gyvenimo būdo.


Reikšmingos naujovės

Prius reiškia „eiti priekyje“. Gimęs kaip novatorius, jis visuomet pateisina savo vardą. Naujajame Prius įdiegta daug naujoviškų sprendimų – nuo jūsų gerove besirūpinančių jutiklių ir patogių pagalbinių technologijų iki pažangios vidaus įrangos. Todėl vairuojant šis hibridinis automobilis tampa tarsi šeštuoju pojūčiu.


Pažangų požiūrį įkūnijantis salonas

  

Projekcinis ekranas

Platus spalvotas projekcinis ekranas (HUD) ant priekinio stiklo priešais vairuotojo akis pateikia svarbią informaciją – vairuotojui skirtus įspėjimus, navigacijos sistemos nurodymus, greičio rodiklius ir energijos matuoklio rodmenis.

Belaidis kroviklis

Prius vairuotojai, turintys mobiliuosius telefonus su integruota Qi ar Qi Ready funkcija, gali palikti savo kroviklius namie ir naudotis šiame automobilyje įrengtu belaidžiu krovikliu – integruotu krovimo dėklu.

 
 
 Du 4,2 colio ekranai (matuoklio ir daugiafunkcis)

Vairuotojui siūlomi du konfigūruojami 4,2 colio didelės raiškos spalvoti ekranai: viename rodomas greitis, o kitame daugiafunkciame ekrane pateikiama įvairi informacija – ECO indikatoriaus rodmenys, važiavimo režimas, navigacijos sistemos instrukcijos ir kt. duomenys.

Dviejų zonų oro kondicionierius

Naujajame Prius komplektuojamas pažangus dviejų zonų oro kondicionierius, kuris gali sumažinti į salono priekį pučiamą oro srovę, jei priekinėje sėdynėje nėra keleivio, ir taip pagerinti degalų ekonomiją.


 

Automobilio statymą palengvinanti sistema

 Pažangi pagalbinė automobilio statymo sistema (SIPA) automatiškai pakoreguoja vairo pasukimo kampą statant automobilį. Sistemos automatinis „Exit“ režimas padeda saugiai išvažiuoti iš stovėjimo vietos, o jos išmanusis hidroakustinis įrenginys apsaugo nuo netikėtų susidūrimų važiuojant mažu greičiu – Prius saugiai sustabdomas prieš įvykstant potencialiam susidūrimui. 

Kartu su SIPA veikia Prius komplektuojama perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema (RCTA), kuri nustato, ar gale nėra nepastebėtos besiartinančios transporto priemonės manevruojant atbuline eiga siauroje vietoje. Užfiksavusi artėjantį automobilį, sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais durelių veidrodėliuose. 

Su Toyota Safety Sense jis pasirengęs viskam

Jūsų saugumas yra mūsų pagrindinis veiklos prioritetas. Todėl visuose naujuose Prius modeliuose kaip standartinė įranga komplektuojamas Toyota Safety Sense sistemų paketas. Tai jūsų saugumo garantas visais keliavimo atvejais.

 

Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija

Pre-Collision sistema, naudodamasi kamera ir milimetrinių bangų radaru, fiksuoja pėsčiuosius ir kitas priekyje važiuojančias transporto priemones. Nustačiusi susidūrimo riziką, ji įspėja vairuotoją garso bei vaizdo signalais ir įjungia pagalbinę stabdymo sistemą. Jei vairuotojas laiku nenuspaudžia stabdžio pedalo, automatiškai įjungiami stabdžiai, kad būtų išvengta galimo susidūrimo arba sušvelnintas smūgis susisdūrimo metu.

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, naudodamasi milimetrinių bangų radaru, automatiškai pakoreguoja Prius greitį, užtikrindama saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Ji ypač palengvina vairavimą leidžiantis į tolimas keliones greitkeliu.

 
 

Nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema

Naudodamasi kamera, ši sistema fiksuoja kelio juostų žymas ir įspėja vairuotoją garso bei vaizdo signalais (ir jei būtina, pareguliuoja vairą), kai automobilis pradeda keisti judėjimo trajektoriją važiuojamojoje juostoje nerodydamas posūkio signalo. Vairuotojas gali imtis atitinkamų veiksmų.

Automatinė tolimųjų šviesų sistema

Į Toyota Safety Sense paketą įtraukta automatinė tolimųjų šviesų sistema užtikrina optimalų visų eismo dalyvių matomumą tamsiu paros metu. Kamera fiksuoja priešpriešiais ir priekyje važiuojančių transporto priemonių šviesas, taip pat stebi gatvės apšvietimo ryškumą. Sistema automatiškai įjungia tolimąsias arba artimąsias šviesas, užtikrindama saugesnį vairavimą tamsiu paros metu.

 
 

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema stebi eismo ženklus priekyje ir naujame spalvotame ekrane bei spalvotame projekciniame ekrane pateikia lengvai suprantamą naudingą informaciją, pavyzdžiui, apie nurodytą greičio apribojimą ar lenkimo draudimą. Jei nesilaikote kelio ženklų nurodymų, sistema taip pat įjungia vaizdo ir garso signalus.


Automobilis, aplenkęs savo laiką

1993 m. mes išsikėlėme uždavinį sukurti aplinką tausojantį automobilį švariai ateičiai užtikrinti. Po keturių metų dienos šviesą išvydo novatoriška koncepcija: pirmasis masinės gamybos hibridinis automobilis Prius. 

Kiekvienąkart pasirodę naujos kartos Prius modeliai išsiskyrė vis mažesniais taršos rodikliais, didesne degalų ekonomija ir moderniomis novatoriškomis technologijomis. Tačiau užvis svarbiausia tai, kad jie suteikė galimybę iš naujo atrasti vairavimo malonumą. 

2016 m. mes užsimojome dar kartą perrašyti taisykles, pristatydami naująjį ketvirtosios kartos Prius... 

   

PRIUS AKSESUARAI:


Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos