PRIUS+
Patirkite hibrido teikiamą vairavimo malonumą ir septynvietės versijos privalumus

Nuo 31 900 €
CO2 nuo
131
Sąnaudos
nuo
5,8
Galia iki
134

Pristatymas

Sklandaus važiavimo patirtis 

„Toyota Prius+“ reaguoja į kiekvieną Jūsų vairavimo stilių. Viduje rasite aukščiausio lygio naujoviškų technologijų, kurios buvo sukurtos atsižvelgiant į vairuotojo ir jo šeimos poreikius.

Skaidoma salono erdvė

„Prius+“ yra tobulas šeimai pritaikytas 7-vietis automobilis, sukurtas taip, kad lengvai pritaptų prie jūsų gyvenimo būdo.

Išdidus palikimas, kuriuo galite pasitikėti

„Prius+“ turi visas tradicines „Prius“ savybes, pavyzdžiui, „Hybrid Synergy Drive®“ technologiją. Pasirodęs prieš 15 metų, „Prius“ buvo pirmasis pasaulyje masinės gamybos hibridinis automobilis.


Stilingas 7-vietis šeimos automobilis
 
„Toyota Prius+“ – tai puikus talpumo, aerodinamikos ir dizaino derinys. Automobilis išties erdvus, tačiau sportinio silueto, kuris ir labai patrauklus akiai, ir pritaikytas optimalioms degalų sąnaudoms.

Pritaikytas miestui
 
„Toyota Prius+“ naudoja „Hybrid Synergy Drive®“ technologiją degalų sąnaudoms optimizuoti, todėl išmetamo CO2 kiekis yra labai mažas, ypač važiuojant mieste.Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos