C-HR
Novatoriškas kupė tipo visureigis

Hibridas nuo 23 500 €
CO2 nuo
109
Sąnaudos
nuo
4,8
Galia iki
184
Nuo 18 900 €
CO2 nuo
155
Sąnaudos
nuo
6,9
Galia iki
116

Pristatymas


SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU TOYOTA C-HR,
COUPE HIGH RIDER
Priešais Jus – naujus lūkesčius žadinančio automobilio formulė. Tai ne žiniasklaidos antraštėms užkariauti skirtas automobilių parodos eksponatas, pristatantis ateities koncepciją, bet novatoriškas šių laikų automobilis. Suderinus kupė profilį, tvirtas formas ir aukštesnę sėdėseną, sukurtas visiškai naujo tipo automobilis.

Sportiškas dizainas sukuria judėjimo pojūtį net automobiliui stovint.
 PASIRENGĘS VEIKTI
Kupė tipo penkerių durelių visureigis, primenantis brangakmenį preciziškai išpjautais paviršiais, traukia žvilgsnius. Išraiškingi išlinkiai ir aptakių formų kėbulas su „plūduriuojančiu“ stogu sustiprina ryžtingo automobilio įvaizdį. Naują ryškią Toyota C-HR išvaizdą pagyvina elegantiški LED priekiniai žibintai, deimanto formos radiatoriaus grotelės ir unikalūs bumerango formos galiniai žibintai su šviesolaidine LED technologija.
VISUOMET JUDESYJE
Automobilio išorei nė kiek nenusileidžia jo vidus, išsiskiriantis kokybiškai įrengta aplinka. Komfortiškame salone gali laisvai tilpti penki „normalaus sudėjimo“ suaugusieji. Aukštas stogas užtikrina puikų matomumą. Į vairuotoją orientuotas platus odinis prietaisų skydelis su charakteringomis mėlynomis apdailos detalėmis ir patogios odinės sėdynės leidžia visuomet būti įvykių centre.
Šiame automobilyje įrengta naujausia Toyota Touch® 2 multimedijos sistema, kuri lengvai valdoma centriniame 8 colių jutikliniame ekrane. Prabangos įspūdį sustiprina automatinis oro kondicionierius ir jaukus salono apšvietimas kartu su šviečiančiais puodelių laikikliais. Visame salone galima aptikti „brangakmenio“ temos variacijų, kurios papildo Toyota C-HR išorės stilistiką.
VAROMOJI GYVENIMO JĖGA
C-HR sutvertas trokštantiems gyventi visavertiškai ir ieškantiems tokiam gyvenimui pritaikyto automobilio.
Naujasis Toyota C-HR randa bendrą kalbą su tais, kurie daug dirba ir mėgsta aktyviai ilsėtis: jis grakščiai skrodžia gatvėmis skubant į svarbų susitikimą ir nepriekaištingai rieda užmiesčio keliais leidžiantis į smagias išvykas. Tai automobilis, kuris lengvai prisitaiko prie miestietiško gyvenimo.
Hečbekui prilygstančias dinamines savybes ir visureigiui būdingą komfortą siūlantis Toyota C-HR nutrina visas ribas tarp vairuotojo ir kelio. Šis automobilis žaibiškai reaguoja į komandas, yra nepaprastai stabilus ir tiksliai valdomas. Jis užtikrintai įveikia kiekvieną kelio vingį, leisdamas patirti neprilygstamą vairavimo malonumą. Toyota C-HR – vairuotojų sukurtas automobilis vairuotojams. Jis suteikia puikią dingstį tiesiog maloniai pasivažinėti.
ISTORIJOS TĘSINYS
Per ateinančius mėnesius pasirodys daugiau informacijos apie mūsų naują pažangų Toyota C-HR automobilį. Rengdamiesi vieno labiausiai laukiamų Toyota modelių pasirodymui, mes išsamiau pristatysime jo naujoviškus galios agregatus ir aukštos klasės technologijas.
Naujasis Toyota C-HR daro įspūdį iš pirmo žvilgsnio – apie jį norisi kalbėtis su kitais. Šiek tiek luktelėkite, kol galėsite atsisėsti už jo vairo...
TOYOTA C-HR: ŠIUOLAIKINIO GYVENIMO VINGIAMS PRITAIKYTAS VISUREIGIS
Naujas dailių reljefiškų formų Toyota C-HR visureigis su greitai reaguojančia ir įkvepiančią vairavimo patirtį siūlančia hibridine sistema – tikras harmonijos pliūpsnis gyvenant aktyvų gyvenimą. Galite pamiršti nuolatinį stabčiojimą. Metas atrasti savo judėjimo tempą miesto erdvėje sėdint už naujojo Toyota C-HR vairo…

Naujame Toyota C-HR įrengta mūsų naujausia ir pažangiausia hibridinė sistema, su kuria vairavimo patirtis tampa dar malonesnė. Ekonomiškas 1,8 l benzininis variklis darniai veikia kartu su lengvu ir kompaktišku elektriniu varikliu, todėl automobilis pasižymi įspūdinga degalų ekonomija ir greita reakcija.

Elektriniu režimu automobilis dabar gali važiuoti ilgesnį laiką ir įvairesnėmis situacijomis, tad Jūs galite ramiai skrosti keliu, mėgaudamiesi tylia ir komfortiška aplinka. Kai reikia didesnių pajėgumų, greitai reaguojanti visiškai hibridinė sistema užtikrina tolygų ir sklandų galios perdavimą. Taigi visai nesvarbu, ar sklęstumėte miesto gatvėmis verslo reikalais, ar leistumėtės į smagias išvykas užmiesčio keliais, automobilis visuomet prisitaikys prie šiuolaikiško gyvenimo tempo, paklusdamas Jūsų rankoms ir apdovanodamas neblėstančia šypsena.
VISIŠKAI HIBRIDINĖ SISTEMA
JBL GARSO SISTEMA

Jei negalite įsivaizduoti vairavimo be muzikos, Toyota C-HR komplektuojama aukštos klasės JBL garso sistema taps nepamainoma Jūsų kelionių palydove. 576 W galios garso sistema su 9 garsiakalbiais nepriekaištingai atkuria garsą – jo kokybė yra geriausia klasėje. Muzikos skambesys salone primena koncertų salę. Šiuo požiūriu Toyota C-HR pranoksta kitus savo klasės atstovus.

Atsižvelgiant į Toyota C-HR salono akustiką, atitinkamai pritaikyti kokybiški garso sistemos komponentai – patentuoti aukštųjų dažnių garsiakalbiai A statramstyje, plačios garso sklaidos garsiakalbiai ir trys žemųjų dažnių garsiakalbiai, užtikrinantys galingą, tikslų ir švarų garsą. Tuo galima įsitikinti tik jį išgirdus.
Specialiai C-HR automobiliui sukurta JBL garso sistema atkuria muziką taip, kaip ji skambėjo atliekama originaliai.

Saugumas – ne mažiau svarbi stilingojo Toyota C-HR charakterio savybė. Jame kaip standartinė įranga komplektuojamos pažangios Toyota Safety Sense technologijos Jūsų ir Jūsų keleivių saugumui užtikrinti. Toyota Safety Sense paketą sudaro ši aktyviosios ir priešavarinės saugos įranga: Pre-Collision (su pėsčiųjų fiksavimo funkcija), adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo (su vairo koregavimo funkcija), automatinė tolimųjų šviesų ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo* sistemos. Su šiomis technologijomis jausitės daug saugesni kelyje.
* Baziniuose modeliuose pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema nekomplektuojama.
TOYOTA SAFETY SENSE SAUGOS ĮRANGA


Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos