YARIS
Pajuskite Yaris energiją

Hibridas nuo 16 700 €
CO2 nuo
108
Sąnaudos
nuo
4,8
Galia iki
100
Nuo 13 450 €
CO2 nuo
135
Sąnaudos
nuo
6,0
Galia iki
111

Pristatymas


Naujasis TOYOTA YARIS į kasdienį gyvenimą įneša adrenalino pojūčių. Energingos linijos ir stilingos savybės ne tik užtikrina patogų važiavimą be streso, bet ir suteikia energijos ir stiliaus kasdienei kelionei.

     
Pakelia Jūsų sielą

Dar dinamiškesnis, gražus pažiūrėti ir dar geresnis vairuoti, pasižymintis tylesniu ir tolygesniu važiavimu bei saugesnis nei bet kada. Naujasis Yaris sukurtas tam, kad sudrebintų Jūsų sielą. Nepaneigiamai, naujasis modelis demonstruoja išskirtinę išvaizdą, pasikeitusį priekį ir galą bei naująjį parašą – LED žibintus ir visą gamą naujų lengvojo lydinio ratlankių bei spalvų. Modernus interjeras, pažangios technologijos ir išskirtinė vairavimo patirtis – visa tai pajusite ne tik važiuodami vieni, bet ir pamėtėdami draugus namo.
Toyota Safety Sense: dabar komplektuojama standartiškai

Aktyvios technologijos leidžia Jums pasitikėti automobiliu net ir labai intensyviomis vairavimo situacijomis.Automatinės tolimosios šviesos

Aptinka iš priešais važiuojančių transportų priemonių šviesas, tuo pat metu matuoja ir gatvių apšvietimą. Leiskite sistemai pasirūpinti šviesų junginėjimu ir mėgaukitės vairuodami tamsiu paros metu.

    

Pre – collision sistema

Kai nustatoma susidūrimo rizika, vaizdo bei garso signalai, o taip pat ir stabdymo sistema yra aktyvuojami. Jeigu vairuotojas pats nesureaguoja laiku, tai sistema pati sustabdo automobilį arba kaip įmanoma labiau sumažina susidūrimo padarinius.

Išvažiavimo iš eismo juostos įspėjamoji sistema

Atpažįsta eismo juostos žymenis ir vaizdo bei garso signalais, vairo sistema, jei reikia, praneša vairuotojui, jog jis išvažiavo iš reikiamos juostos neparodęs posūkio signalo.

    

Kelio ženklų atpažinimo sistema

Stebi kelio ženklus ir informuoja vairuotoją apie greičio limitą ir kt. ekrane. Sistema taip pat garso ir vaizdo signalais įspėja, jeigu nesilaikoma kelio ženklų nurodymų.

Sužinokite daugiau apie Toyota Safety Sense

Patikėkite, Yaris yra pasiruošęs

Naujasis miesto automobilis – Toyota Yaris įkūnija didelio automobilio saugumo standartus. Nesvarbu, su kokiomis kelio kliūtimis besusidursite, Yaris suteiks pasitikėjimo kelyje.
Kupinas energijos, tylus ir važiuojantis be didelių pastangų, patikimas, naujasis Yaris turi idealų variklį atitinkantį Jūsų poreikius. Yaris hibridinė pavara siūlo dar tolygesnį, tylesnį ir atpalaiduojantį važiavimą nei kada nors anksčiau, todėl nardydami miesto gatvelėmis, galite mėgautis mažiausiomis klasėje CO2 emisijomis. Taip pat Yaris siūlo patobulintą 1.5 l benzininį variklį su galingomis važiavimo savybėmis bei įspūdingai mažomis kuro sąnaudomis.

    

Patogumas ir kontrolė

Naujojo Yaris viduje pajuskite nugludintą komfortą ir kiekvienos kelionės kontrolę. Viduje Jus pasitiks nauji apmušalai, siūlės ir vėsios mėlynos spalvos detalės. Elegantiškas 3 stipinų odinis vairas su juodomis detalėmis, naujos propelerio stiliaus ventiliacijos angos ir aptakus multimedijos ekranas užtikrins, kad viskas, ką Jūs paliesite, perteiks ergonomiško meistriškumo pojūtį. 

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos