COROLLA Touring Sports
Telpa viskas

Hibridas nuo 21 100 €
CO2 nuo
102
Sąnaudos
nuo
4,5
Galia iki
180
Nuo 16 300 €
CO2 nuo
143
Sąnaudos
nuo
6,3
Galia iki
116

Pristatymas

Ne tik dinamiškas, bet ir erdvus

Naujasis Corolla Hybrid pasižymi išskirtiniu degalų sąnaudų efektyvumu ir itin mažu išmetamųjų teršalų kiekiu, kuris, važiuojant visiškai elektriniu režimu, tampa lygus nuliui. Tad be jokių apribojimų galėsite važinėtis didžiųjų miestų gatvėmis, kuriose jau taikomi mažos taršos standartai.

Corolla Touring Sports modelį galima komplektuoti su 2,0 l Hybrid Dynamic Force varikliu, kuris suteikia dar daugiau galios. Todėl galėsite mėgautis ne tik dinamišku, bet ir ekonomišku važiavimu visose eismo situacijose. O automatiškai įkraunamas akumuliatorius išvaduos nuo bet kokių rūpesčių, susijusių su automobilio įkrovimu.

Argi tai nėra tinkamiausias laikas prisijungti prie daugiau nei 12 milijonų pasaulio gyventojų (iš kurių du milijonai gyvena čia, Europoje) pasirinkus Toyota Hybrid? Be to, vairavimo malonumas – tai tik viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių jau daugiau nei keturis dešimtmečius Corolla išlieka populiariausiu pasaulyje automobiliu.


Sukurta pranokti lūkesčius

Naujoji Corolla sukurta pasitelkus TNGA modulinę platformą, kuri leido išvystyti neprilygstamas vairavimo savybes. Tvirtesnis kėbulas ir žemas svorio centras sumažina kėbulo skersinio posvyrio poveikį posūkiuose, o dvisvirtė pakaba efektyviau amortizuoja smūgius užtikrindama tolygesnį važiavimą. Optimizuota net vairuotojo padėtis siekiant sumažinti vairuotojo nuovargį ilgose kelionėse.Sukurta palikti įspūdį

Naujoji Corolla sukurta taip, kad joje bet kuris jaustųsi stilingai bei patogiai, kad ir kur keliautų.
Corolla Touring Sports pasižymi net tik dinamiška išvaizda, bet ir didesne erdve būtent ten, kur jos reikia. Nesvarbu, ar gabenate vos porą krepšių, ar šeimyninės kelionės lagaminus, erdvi bagažinė su reguliuojama dugno perdanga ir lengvai nulenkiamos sėdynės leis viską sutalpinti be jokio vargo.Sauga – tai būtinybė, o ne prabanga

Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas įeina į visus Corolla modelius, nes esame įsitikinę, kad sauga – tai būtinybė, o ne prabanga. Ši unikali saugos sistema apima daugelį pažangių saugos funkcijų, kurios vairavimą paverčia malonesniu, o kelionę – saugesne. Nuo įspėjimų apie įvairias potencialiai pavojingas situacijas iki aktyvios pagalbos, leidžiančios jų išvengti, – ši svarbi technologija išreiškia visiškai naują požiūrį į saugumą kelyje.


                                                         

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos