Naujasis SUPRA
Jaudinantys potyriai

Nuo 49 990 €
CO2 nuo
168
Sąnaudos
nuo
7.4
Galia iki
340

Pristatymas

Sutelktas į vairavimo patirtį

Naujasis Toyota GR Supra buvo kuriamas orientuojantis ne į imponuojančius dinamikos rodiklius ar rato apvažiavimo rezultatus, bet į vairuotojo patirtį. Pagal pasaulinio lygio sportinių automobilių projektavimo ir dizaino standartus sukurtas jokių kompromisų nepripažįstantis naujasis Toyota GR Supra pasižymi „aukso pjūvio santykiu“ tarp važiuoklės bazės, tarpvėžės pločio ir svorio centro. Tai lemia žaibišką vairo reakciją ir neprilygstamą kontrolę atliekant posūkius.
Žadinantis jausmus

Naujasis Toyota GR Supra buvo kuriamas orientuojantis ne į imponuojančius dinamikos rodiklius ar rato apvažiavimo rezultatus, bet į vairuotojo patirtį. Įspūdinga galios, balanso ir manevringumo derme išsiskiriantis automobilis sukurtas tikriems vairavimo entuziastams.
 
 

valdymas

Naujasis Toyota GR Supra buvo sumanytas kaip „grynakraujis“ sportinis automobilis. Dėl trumpos važiuoklės bazės, plačios tarpvėžės, mažo svorio, žemo svorio centro ir itin tvirtos kėbulo konstrukcijos automobilių entuziastai gali tikėtis įkvepiančio galios, manevringumo ir tikslaus valdymo derinio. Norint to pasiekti, negalima daryti jokių išlygų.

Važiavimo charakteristikos

Naująjį Toyota GR Supra varo 3,0 l šešių cilindrų vienaeilis variklis, kuris turi viską, ko reikia vairuotojo pojūčiams sužadinti tiek kelyje, tiek trasoje. Šis galios agregatas komplektuojamas su dviejų kanalų turbokompresoriumi ir ypač tikslia tiesioginio degalų įpurškimo bei kintamojo vožtuvų reguliavimo sistemomis. Jo galia siekia 340 DIN AG, o sukimo momentas – 500 Nm. Tai lemia įspūdingą automobilio pagreitėjimą: iki 100 km/h jis įsibėgėja per 4,3 sekundės, o jo išvystomas maksimalus greitis siekia 250 km/h.

 


Dizainas

Išskirtinis naujojo Toyota GR Supra dizainas, kurį išryškina variklio dangtis, kompaktiškas kėbulas ir „double-bubble“ stogas, neabejotinai sužadins vairavimo entuziastų jausmus ir suvirpins klasikinių sportinių automobilių fanų širdis. Jame įkūnyta dizaino koncepcija „Koncentruotos ribos“, kurią Toyota pirmą kartą pristatė išraiškingame koncepciniame FT-1 modelyje, sukurtame Kalifornijoje veikiančios CALTY studijos. Ši koncepcija sujungia lenktynių aerodinamiką su modernia ir efektinga išvaizda, kuri nepalieka abejonių dėl automobilio techninių charakteristikų.
 
 


Komfortas

Vairuotojo poreikiams pritaikyta kabina, lenktyninės sėdynės ir aukščiausio lygio technologijos lemia naujojo Toyota GR Supra universalumą: jis užtikrina GT klasės komfortą ir sportiniam automobiliui būdingą nepriekaištingą valdymą. Centrinė multimedijos sistema su 8,8 colio ekranu leidžia naudotis navigacijos funkcija, klausytis muzikos ar skambinti nenaudojant rankų, o Smart Entry & Push Start sistema bei plati bagažinė, kurios talpą galima dar labiau padidinti, palengvina kasdienį gyvenimą.

Salonas

Naujojo Toyota GR Supra kabina įrengta taip, kad vairuotojas visuomet būtų įvykių centre. Ji atspindi vienviečių lenktyninių automobilių kabinos konstrukcijos įtaką. Reguliuojamos šoninės sėdynių atramos ir kruopščiai apgalvotos kelių apsaugos užtikrina tvirtą atramą atliekant staigius posūkius. Skaitmeniniame skydelyje ir projekciniame ekrane (Premium modeliuose) tiesiai priešais vairuotojo akis rodomas greitis, informacinės bei pramoginės ir navigacijos sistemų informacija.
 
 Techninės charakteristikos

Variklio galia 340 DIN AG esant 5,000–6500 aps./min
Variklio sukimo momentas 500 Nm esant 1600–4500 aps./min.
Pagreitėjimas
iki 100 km/h
 per 4,3 s.
Maksimalus greitis 
(apribotas elektroniniu būdu)
 250 km/h
CO2 kiekis
(vidutinis, atitinka NEDC)
 170 g/km


2019 m. Toyota GR Supra modelių pristatymas
Nuo pasirodymo pradžios bus siūlomos dvi išskirtinės komplektacijos su 3,0 l varikliu – Sport ir Premium.

Naujasis Toyota GR Supra Sport modelis 

Naujasis Toyota GR Supra Premium modelis 

Su aktyviuoju diferencialu ir adaptyviąja kintamojo veikimo pakaba (AVS), 19 colių kaltiniais lengvojo lydinio ratlankiais ir sportinių stabdžių sistema komplektuojamas Toyota GR Supra Sport modelis turi visas automobilio dinamikos potencialą atskleidžiančias funkcijas ir sistemas.Toyota GR Supra Premium komplektaciją sudaro Sport įranga su juodais odiniais apmušalais, 12 garsiakalbių JBL Premium garso sistema ir projekciniu ekranu vairuotojo pusėje. Šis modelis skirtas tiems, kurie nori mėgautis įkvepiančia dinamika aukščiausio lygio komforto apsuptyje.
 •  19 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai
 • Sportiniai stabdžiai
 • Aktyvusis diferencialas
 • Garso sistema su 8,8 colio ekranu (su 10 garsiakalbių)
 • Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop & Go funkcija
 • Išmanioji beraktė prieigos ir variklio paleidimo sistema
 • Juodi Alcantara sportiniai sėdynių apmušalai
 • Navigacijos sistema 
 • Supra Safety +
 • Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
 • Elektroniniu būdu reguliuojamos sėdynės su šildymo ir nustatymų atminties funkcija
 • Adaptyvieji priekiniai žibintai
 
Premium pagrindinė įranga (papildanti Sport komplektaciją):
 • Juodi odiniai sportiniai sėdynių apmušalai
 • JBL Premium garso sistema (12 garsiakalbių)
 • Projekcinis ekranas
 • Belaidis mobiliojo telefono kroviklis
 • Aksesuarų daiktams laikyti paketas
 • Apšvietimo įrangos paketas

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos