VISIŠKAI ELEKTRINIS TOYOTA BZ4X LUXURY

Specialus pasiūlymas
SPECIALUS PASIŪLYMAS – FIKSUOTA MĖNESINĖ 490 € ĮMOKA

490 € MĖNESINĖ ĮMOKA – FIKSUOTA 5 METAMS
2 % LIZINGO PALŪKANOS – NESUSIETOS SU EURIBOR
ŽIEMINIŲ RATŲ RINKINYS UŽ YPATINGĄ KAINĄ – 590 €
VALSTYBĖS SUBSIDIJA ELEKTRA VAROMOMS TRANSPORTO PRIEMONĖMS ĮSIGYTI 5000 €
AUTOMOBILIAI IŠ SANDĖLIO

Visiškai elektrinis Toyota bZ4X visureigis dabar – su puikiomis lizingo palūkanomis ir specialiu žieminių ratų rinkinio pasiūlymu

  • Visiškai naujas ir visiškai elektrinis, priekiniais ratais varomas visureigis su Toyota bZ4X „Luxury“ paketu, „metallic“ spalva, galingu 204 AG elektriniu varikliu ir iki 514 km nuvažiuojamu atstumu dabar siūlomas su specialiu pasiūlymu ir mėnesine įmoka – 490 €.
  • Toyota bZ4X modelio lizingo palūkanų norma dabar nesusieta su EURIBOR ir yra tik 2 %. Taip galėsite būti tikri, kad mėnesinės įmokos bus kontroliuojamos ir besikeičiantis EURIBOR neturės Jums įtakos.
  • Papildomai savo naujajam visureigiui Toyota bZ4X galite išsirinkti žieminių ratų rinkinį už specialią 590 € kainą (universalios padangos „Nordic Goodyear“ ir ratlankiai; įprasta rinkinio kaina – 2 367 €).
  • Sandėlyje yra didelis visiškai elektrinių Toyota bZ4X modelių pasirinkimas, todėl naują automobilį gausite greitai. Jūsų turimas automobilis tinka pradinei įmokai už naują automobilį padengti.
  • Automobilio kaina – nuo: 56 650 €.

Visiška ramybė dėl eksploatacijos – kiekvieno Toyota bZ4X automobilio standartinėje įrangoje

Ramybė dėl eksploatacijos įtraukta į naujųjų Toyota bZ4X standartinę įrangą. Įsigydami automobilį, gaunate būtinus produktus ir paslaugas, leidžiančias visapusiškai pasijusti patekus į elektros erą.

  • Į kainą įskaičiuota priežiūros programa iki 5 metų arba 75 000 km ridos
  • Baterijos garantija iki 10 metų arba 1 milijono km ridos
  • Toyota Relax garantija iki 10 metų arba 185 000 km ridos
  • Pagalbos kelyje programa – iki 10 metų
  • Į kainą įskaičiuota namų rozetės laidas ir namų įkroviklio laidas

Naujasis Toyota bZ4X gali būti iki 5000 €* pigesnis pasinaudojus elektromobilių įsigijimui taikoma subsidija

Elektrinio automobilio įsigijimas yra ne tik aplinkai draugiškas ir apgalvotas sprendimas, bet ir ypatingai naudingas pirkinys, nes turite galimybę gauti valstybės kompensaciją, kuri siekia iki 5000 €*. Išsamiau skaitykite čia.

Skaičiuoklės

Naudodamiesi nuvažiuojamo atstumo ir įkrovimo trukmės skaičiuoklėmis, galėsite sužinoti, kaip Toyota bZ4X atitinka Jūsų gyvenimo būdą. Jums tereikės įvesti savo vairavimo įpročius ir įkrovimo galimybes, o skaičiuoklė parodys, kokio nuvažiuojamo atstumo galite tikėtis ir kaip optimaliai įkrauti Toyota bZ4X.

Įtraukite į savo Toyota bZ4X komplektaciją priedų, kad kelionės būtų tobulos

Originalūs Toyota stogo bagažinės laikikliai

Stogo bagažinės laikikliai palengvina daiktų gabenimą ir leidžia ant stogo pritvirtinti įvairią įrangą – slides, snieglentes ar stogo dėžę. Tvirti rėmai yra aerodinaminės formos, kad sumažintų vėjo pasipriešinimą, o saugumui užtikrinti juose įrengti rakinami šoniniai dangteliai.

Stogo bagažinės laikiklių rinkinys susideda iš fiksuoto tvirtinimo laikiklių ir jų tvirtinimo komplekto.

Toyota bZ4X nuimamasis arba fiksuotasis vilkimo kablys

Originalus Toyota vilkimo kablio rinkinys buvo sukurtas siekiant užtikrinti vilkimo kablio ir automobilio konstrukcijos tvirtumą bei ilgaamžiškumą. Jei turite priekabą, galite vilkti ją arba prie kablio pritvirtinti dviračių laikiklį ir iki 3 ratų. Vėlesnis nuimamojo vilkimo kablio montavimas ir nuėmimas yra nesudėtingas ir nereikalauja specialių įgūdžių.

Kėbulo apsauga „Long Life Body Protector“

Speciali keraminė kėbulo apsaugos priemonė suteikia jūsų naujajam Toyota bZ4X dažų sluoksniui dvigubą apsaugą ištisus metus, o tai ypač pravers ateinančiais žiemos mėnesiais. Reguliarus kėbulo apsaugos priemonių naudojimas padeda išlaikyti ne tik gražią automobilio išvaizdą, bet ir aukštą vertę antrinėje rinkoje daugelį metų.

* 5 000 € valstybės parama galioja privatiems klientams. Juridiniai asmenys gali prašyti 4 000 € paramos. Informacijos apie valstybinę paramą elektromobiliams galima rasti adresu https://sumin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/kita-veikla/pletra-ir-inovacijos/elektromobiliu-naudojima-skatinancios-priemones

Vidutinės elektros sąnaudos – 14,4-17,9 kWh / 100 km. Maksimalus nuvažiuojamas atstumas – 415-513 km (remiantis WLTP duomenimis). Nuvažiuojamam atstumui įtakos turi įvairūs veiksniai, pvz., automobilio svoris, oro sąlygos ir temperatūra, kelio tipas ir kokybė, priedai ir vairavimo stilius. Šie duomenys gali neatspindėti Jūsų realių važiavimo rezultatų. Nuotraukos yra informacinio pobūdžio.

Pasiūlymas oficialiosiose Toyota atstovybėse galioja iki 2023-10-31 arba tol, kol yra specialiojo pasiūlymo automobilių.

Tipinis apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 57 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (8 617,50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40,38% (23 200 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 48 832,50 EUR, metinė fiksuota palūkanų norma – 2.00%, sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 500 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 4 275,57 EUR, mėnesio įmoka – 490,13 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos