DAUGIAU NEI VIEN TIK ELEKTROMOBILIS TOYOTA VISIŠKAI HIBRIDINIAI ELEKTROMOBILIAI

Toyota jau beveik ketvirtį amžiaus gamina visiškai hibridinius elektromobilius. Per šį laiką, palyginti su atitinkamais benzininiais varikliais, išmetamą CO2 kiekį visame pasaulyje sumažinome daugiau nei 120 milijonų tonų. Mūsų visiškai hibridiniais elektromobiliais visame pasaulyje naudojasi daugiau nei 15 milijonų automobilių savininkų.

Corolla ir c-hr

  • Sutaupykite iki 3 700 €
  • Palankios seno automobilio atpirkimo sąlygos!
  • Greitas pristatymas
  • Iki 60 %* važiavimo laiko – vien elektros režimu
  • 100 % savaime įsikraunantis – nereikia krauti iš elektros tinklo
  • Su naujosios kartos Toyota Safety Sense saugos sistemų paketu
 

IŠSIRINKITE TINKAMĄ VISIŠKAI HIBRIDINĮ ELEKTROMOBILĮ

PRISIJUNKITE PRIE DAUGIAU NEI 15 MILIJONų TOYOTA HIBRIDINIų AUTOMOBILIų VAIRUOTOJų MINIOS

VAIRUOKITE LYGIAI TAIP PAT, KAIP IR ANKSČIAU

Suprojektuota galvojant apie naudojimo paprastumą. Toyota benzininiai elektriniai hibridai sklandžiai perjungia naudojamus variklius. Tai reiškia, kad galite važiuoti kaip visada.

Mažesnė CO2 emisija

Yra būdas važiuoti švariau ir ekologiškiau. Toyota hibridiniai elektriniai automobiliai išmeta mažiau CO2 nei analogiški benzininiai arba dyzeliniai automobiliai. Todėl, per pastaruosius 23 metus visame pasaulyje į atmosferą nepateko daugiau nei 120 milijonų CO2.

Patikimas vairavimas

Siekdami įrodyti didžiulį pasitikėjimą savo sukurtomis technologijomis, Toyota hibriduose montuojamiems hibridinės sistemos akumuliatoriams suteikiame 10 metų garantiją.

Nereikia prijungti

Toyota elektriniai benzininiai hibridai įsikruna patys: jų prie energijos prijungti nereikia. Tiesiog įsėskite, prisisekite diržą ir važiuojant automobilis pats generuos energiją.

Mes pateiksime geriausią pasiūlymą Jus dominančiam modeliui!

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos