TOYOTA GARANTIJA

Toyota garantija ir pagalba kelyje

Toyota prioritetas – klientų ramybė. Mums svarbiausia tai, kad bet kuriuo metu ir bet kokioje situacijoje galėtumėte pasikliauti savo Toyota.

Kiekvieno automobilio gamybai skiriame tiek laiko ir įdedame tiek daug dvasios, kad drąsiai teikiame savo automobiliams penkerių metų (arba 150 000 km) garantiją ir pagalbą kelyje ištisą parą, 7 dienas per savaitę. Tai reiškia, kad kasdienių kelionių metu nepatirsite jokių rūpesčių, o jei prireiktų mūsų specialistų pagalbos, visada esame pasirengę Jums padėti.

5 metų garantija

Jūsų Toyota automobiliui suteikiame 5 metų (arba iki 150 000 km) garantiją. Pirmaisiais metais ridos apribojimas netaikomas. Garantija apima gedimus, kilusius dėl gamybos broko.

Visiems PROACE modeliams suteikiama 5 metų arba 200 000 km garantija.
5 metų garantija suteikiama visiems naujiems Toyota modeliams, įsigytiems po 2020 m. sausio 1 d.

10 metų garantija hibridiniams akumuliatoriams*

Būdami hibridinės technologijos pradininkais, taip pasitikime savo hibridinių akumuliatorių patvarumu, kad suteikiame jiems 10 metų garantiją. Taigi galite būti tikri, kad Jūsų Toyota automobilio hibridinė sistema bus visada geros būklės.

Garantija galioja vienerius metus arba 15 000 km (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Paskui garantijai pratęsti automobilį kasmet reikia pristatyti į oficialią Toyota atstovybę, kur bus patikrinta hibridinio akumuliatoriaus būklė. Patikrinus akumuliatorių, garantija pratęsiama dar vieneriems metams. Taip garantijos laikotarpį galima pratęsti iki 10 metų. Atkreipiame dėmesį, kad hibridinio akumuliatoriaus patikra oficialioje Toyota atstovybėje yra nemokama.

Galioja visiems naujiems Toyota modeliams, įsigytiems po 2020 m. sausio 1 d.

10 metų trukmės pagalba kelyje*

Jei reguliariai atliksite Toyota techninę priežiūrą, pagalbos kelyje garantija galios iki automobiliui sukaks dešimt metų. Ridos apribojimas nebus netaikomas. Jei prižiūrėsite savo automobilį pagal techninės priežiūros grafiką, visapusė pagalba kelyje po kiekvienos techninės priežiūros bus pratęsiama dar metams. Net pasibaigus garantijos galiojimui. Iki tol, kol automobiliui sueis 10 metų. Pagalba kelyje apima pagalbą namuose, pagalbą kelyje ir automobilio pristatymą į remonto dirbtuves.

Galioja visiems naujiems Toyota modeliams, įsigytiems po 2020 m. sausio 1 d.

12 metų garantija nuo korozijos*

12 metų neribotos ridos garantija nuo korozijos apima automobilio kėbulo rūdijimo sukeltus pažeidimus, atsiradusius dėl gamybos broko (tai yra dėl kiauryminių angų iš vidaus į išorę).

PROACE ir Hilux kabinai suteikiama 6 metų garantija nuo korozijos. Hilux kėbului suteikiama 3 metų garantija nuo korozijos.

3 metų garantija dažams ir garantija nuo paviršinių rūdžių*

Trejų metų garantija dažams apima paviršines rūdis ir dažų defektus, atsiradusius ant dažytų kėbulo dalių dėl gamybos broko per trejų metų laikotarpį, neatsižvelgiant į ridą.

Hilux kėbului suteikiama 1 metų garantija dėl dažų dangos ir paviršinių rūdžių.

Toyota Approved garantija naudotiems automobiliams ir pagalba kelyje 24 mėnesius*

Patvirtintiems automobiliams, dalyvaujantiems Toyota Approved naudotų automobilių programoje, teikiama mažiausiai 24 mėnesių garantija, kuri Jums užtikrins ramybę ir draudimo apsaugą, kurios tikitės ir norite pirkdami naudotą automobilį. Be to, teikiame visapusę pagalbą kelyje, galiojančią visą garantijos laikotarpį. Suteiksime Jums visą reikiamą pagalbą – ir namuose, ir kelyje, taip pat padėsime nugabenti automobilį į remonto dirbtuves.

3 metų garantija originaliai Toyota įrangai*

Naujame automobilyje sumontuotai Toyota originaliai įrangai suteikiama trejų metų garantija dėl gamybos broko.

* Dėl išsamesnės informacijos ir papildomų sąlygų kreipkitės į įgaliotąją Toyota atstovybę.

Atsakysime į visus klausimus apie Toyota

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos